آمار میزبانی وب: راهنمای 2023

بدون زمان کار خوب، یک کسب و کار کوچک می تواند با هزینه متوسط ​​تایم خرابی مواجه شود هر دقیقه 427 دلار. بنابراین، بهتر است یک سرویس میزبانی وب خوب با سرعت و آپتایم قابل اعتماد انتخاب کنید!

فایده نهایی که می خواهیم به آن اشاره کنیم سطح آن است پشتیبانی فنی شما از یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب دریافت می کنید. تا 46 درصد از مردم یک وب‌سایت با عملکرد ضعیف را مجدداً مشاهده نمی‌کنند، بنابراین مهم است که شما – به‌عنوان مالک وب‌سایت – در صورتی که نیاز دارید سایت خود را از رکود خارج کنید، پشتیبانی در دسترس داشته باشید!

یکی از مزایای کلیدی یک سرویس میزبانی وب خوب است قابل اعتماد سرعت وب سایت. با وجود یک ارائه دهنده هاست ضعیف، وب سایت شما بیشتر با خرابی و صفحات با سرعت بارگذاری کند مواجه می شود. هر چند این تنها تاثیر نیست! 84 درصد از مشتریان اگر تجربه وب سایت بدی داشتند، از خرید با یک فروشگاه به طور کلی اجتناب می کنند.

یک هاست با کیفیت نه تنها می تواند سرعت سایت شما را بهبود بخشد، بلکه عملکرد کلی سایت شما را نیز بهبود می بخشد. اینکه چگونه وب سایت و صفحات شما به خوبی اجرا می شوند بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر می گذارد – با بارگذاری سریع صفحات و تجربه کاربری بهتر، وب سایت شما به احتمال زیاد عملکرد خوبی در گوگل داشته باشد.

از آخرین تحقیقات میزبانی ما، ما IONOS را برای بهترین سرعت وب‌سایت و زمان آپدیت توصیه می‌کنیم، زیرا زمانی که هر دوی این حوزه‌ها را آزمایش کردیم، برتر شد.

بسیاری از برترین ارائه دهندگان هاست نیز ارائه می دهند نام های دامنه – دو پرنده، یک سنگ! به عنوان محبوب ترین ارائه دهنده میزبانی، GoDaddy به طور شگفت انگیزی محبوب ترین ثبت کننده دامنه در جهان است. در واقع، در اطراف 78 میلیون دامنه با نام تجاری ثبت شده اند، و تنها در ایالات متحده، دامنه های GoDaddy دارای یک سهم بازار 20 درصد.

امنیت قابل اعتماد

Uptime چیست؟

Uptime مدت زمانی است که وب سایت شما در حال اجرا و در دسترس بودن برای همه بازدیدکنندگان است. هنگامی که ارائه دهندگان هاستینگ به آپ تایم اشاره می کنند، معمولاً به صورت درصدی است – برای مثال، آپ تایم تبلیغ شده IONOS 99.99٪ است. هیچ کس نمی تواند 100٪ آپتایم را تضمین کند زیرا عوامل زیادی وجود دارد که می توانند بر آن تأثیر بگذارند، از قطع برق گرفته تا افزایش ترافیک، اما ارائه دهندگان هاست خوب می توانند بسیار نزدیک شوند!

عملکرد قابل اعتماد

بارگذاری سریع

یکی دیگر از مزایای کلیدی استفاده از یک ارائه دهنده هاست خوب، لایه بودن است امنیت می تواند برای وب سایت شما فراهم کند. ما در زیر بحث خواهیم کرد که چگونه فکر می کنیم اهمیت این مزیت در چند سال آینده همچنان افزایش خواهد یافت، اما این ویژگی است که نباید نادیده گرفته شود، به خصوص اگر کارمندانی دارید که از خانه کار می کنند. 43% جرایم سایبری مرتکب شده در سراسر جهان علیه مشاغل کوچک و متوسط ​​است، بنابراین اطمینان از ارائه گواهی SSL، حفاظت DDoS و پشتیبان‌گیری خودکار از وب‌سایت هاست، ضروری است.

کمک و پشتیبانی تخصصی

بیایید با آن روبرو شویم، هیچ کس نمی خواهد محصولی را با تصاویری که ناموفق هستند بخرد، یا اگر صفحه بارگیری نشد، روند پرداخت را ادامه دهد. و اگر وب سایت شما تجربه کاربری مثبتی را ارائه ندهد، کسب و کار شما ممکن است مشتریان وفادار خود را از دست بدهد.

بهترین ها باید پشتیبانی 24/7 را به شکل یا شکلی ارائه دهند – در این مورد، ما HostGator را توصیه می کنیم که در تحقیقات کمک و پشتیبانی ما در صدر قرار گرفت.

صفحه تماس برای HostGator که دارای کانال های کمکی مختلف از جمله دکمه ای برای چت زنده است
می توانید از طریق چت زنده، تلفن یا ایمیل با HostGator تماس بگیرید.منبع

بالاخره برای گوگل، کاربر حرف اول را می زند! اگر یک سایت تا 10 ثانیه طول بکشد تا بارگذاری شود، نرخ پرش به 123٪ افزایش می یابد! اگر اینطور باشد، گوگل سایت های سریعتر و قابل اعتمادتری را در وب سایت شما توصیه می کند.

نام های دامنه