آماندا گراهام | نویسندگان ما

آماندا سال‌ها تجربه نویسندگی برای بی‌بی‌سی دارد که شامل دو کمپین آموزشی جداگانه، دو کمپین توییتر با 14 میلیون بازدید و ترند، و 23 فیلمنامه پخش شده است. او به مدت هشت سال روی مستندها و سایر محتوای واقعی برای BBC، Discovery و Channel 4 کار کرد و جوایز RTS، RTS NW، Grierson، Banff و Jerusalem را به ارمغان آورد.

آماندا در اوقات فراغت خود از ضرب و شتم پسرش در کشتی بازو، بازی بیسبال، نوازش هر سگی که می بیند و پختن بهترین شیرینی های شکلاتی دنیا لذت می برد. و پای. او از پای بسیار لذت می برد.منبع

او یکی از اعضای هیئت مشاوره تنوع و گنجاندن برای چندین هیئت تلویزیونی/فیلم و صنعت مالی است و در مورد مسائل مربوط به تفاوت عصبی برای محتوای تلویزیونی مشاوره می کند.

طرح، جوک، و مقاله نویسی شخصی او در NBC/Seeso، Comic Relief، Confused.com، سایت های ذهن آگاهی Elephant Journal و Tiny Buddha، Medium و وب سایت طنز Reductress دیده شده است. او همچنین در Richard III: The Reburial، Funny Women Stage Awards 2016 و سرویس جهانی بی‌بی‌سی مشارکت داشته است.

او یک روند و الگو است که نتایجی از جمله پنج کمیسیون پخش را به ارمغان می آورد. ایجاد دوره شبکه و جلسات پیشرو برای نهادهای صنعتی از جمله زنان در سینما و تلویزیون، خلاقان سیاه پوست، انجمن نویسندگان.