آموزش ثبت نام در کوینکس ثبت شرکت

با کلیک بر قسمت قرمز رنگ میتونید اهرم یا لوریج خودتون رو انتخاب کنید و در قسمت زرد رنگ نیز میتونید مقدار خرید و قیمت خرید خودتون رو مشخص کنید. پس از اینکه معامله خودتون رو انجام دادین اطلاعات و میزان سود و ضرر و لیکویید شما در قسمت مشکی رنگ نشون داده میشه. قبلا هم مشکل فیوچرز کوینکس رو در قسمت مزایا گفتیم و احتمال داره این مشکل برای شما پیش بیاد.

سبد خرید

کشور چین استفاده از بازار رمز ارزها برای سرمایه گذاری را برای کاربران خود ممنوع کرده است. از این رو خیلی از صرافی ها برای دور ماندن از تحریم های دولت چین، ارائه خدمات به کاربران این کشور را ممنوع کرده و چینی ها نمی‌توانند در آنها احراز هویت نمایند. کوینکس هم در این دسته از صرافی ها قرار می‌گیرد و امکان استفاده از خدمات این صرافی برای کاربران چینی قفل است. البته ترفندهایی مانند تغییر IP یا معامله بدون احراز هویت شرایط خاص خود را دارد. مؤسس صرافی کوینکس قبل از تاسیس این صرافی در رزومه خود ایجاد استخر استخراج ViaBTC را دارد. این استخر استخراج امکان استخراج بسیاری از رمز ارزها را با تعداد کاربران بسیار زیاد و حجم تراکنش های بالا در دسترس قرار می‌دهد.

آموزش ثبت نام در کوینکس ثبت شرکت

اگر مشتاق به دانستن آن هستید باید بدانید که این پلتفرم از یک سیستم چند سطحی به این منظور اینجا کلیک کنید استفاده می کند. سطح نخست این صرافی برای بررسی هویت کاربران به کسانی مربوط می شود که هنوز هویت خود را تایید نکرده اند. در مورد آموزش صرافی coinex و نحوه انجام کار با آن حقایق متعددی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، دلیل محبوبیت آن برای ایرانیان به سادگی مشخص خواهد شد. این مزایا برای همه کاربران در سطح بین المللی وجود دارد و در حقیقت تحریم های بین المللی که در مورد ایرانیان وضع شده است، توسط این سایت پیگیری نمی شود. از این رو می توان از آن بدون محدودیت و بدون نگرانی از بسته یا مسدود شدن حساب کاربری و از دست دادن سرمایه استفاده کرد. کاربران در هر دو صرافی کوینکس و بایننس می‌توانند معاملات مارجین را انجام دهند.

  • صرافی کوینکس کاربران ساکن ایران را مورد تحریم قرار نداده ولی برای دسترسی به این صرافی از ایران لازم است از فیلتر شکن استفاده گردد.
  • این گزینه به احراز هویت دو عاملی از طریق شماره تماس اشاره دارد.
  • برای حساب های “Basic ID Verified” ، محدودیت معاملات حاشیه CoinEx 5X است.

سایت «CoinEx» به شما پیشنهاد می‌دهد که از کلید خصوصی 16 رقمی‌تان پشتیبان بگیرید. حتما کد بکاپ نرم افزار را در جایی یادداشت کرده و از آن نگهداری کنید. بخش «تنظیمات امنیتی» را پیدا کرده و روی دکمه «Bind» در سمت راست «TOTP Authenticator» کلیک کنید. بخش «تنظیمات امنیتی» را بیابید و سپس روی «Bind» در سمت راست «Mobile» کلیک کنید.

در این بخش شما باید به ایمیل خود بروید و کدی که برای‌تان آمده را کپی نمایید. پس از آن کد را باید در قسمت Email Verification Code وارد کنید و سپس روی confirm ضربه بزنید. اگر از طرف صرافی ایمیلی برای‌تان ارسال نشده بود، می‌توانید در صفحه اصلی برنامه بر روی Resend کلیک نمایید تا کد 6 رقمی به صورت مجدد برای‌تان فرستاده شود. پس از انجام این اقدامات و تایید کد برای ورود به کوینکس مراحل ثبت نام‌تان به پایان می‌رسد. برای خرید و فروش ارز انتخابی تان می توانید سفارش (limit- Stop-limit- Market) را که در بخش های ابتدایی این مطلب به آنها اشاره کردیم تعیین کنید. در واقع اینها ابزار های ترید در صرافی coinex به شمار می آیند.

تحلیل 31 اکتبر بیت کوین