آموزش رایگان وردپرس | wooplugin

لطفا در صورت سوال در مورد آموزش ها سوال خود را در صفحه آموزش مربوطه مطرح کنید تا امکان پاسخگویی سریعتر و دقیقتر فراهم شود. قابل ذکر است که میتاپ‌های وردپرسی در ایران و همچنین سایر کشورهای مختلف در سراسر جهان به صورت آزاد در حال برگزاری می‌باشند. علاقه‌مندان به وردپرس می‌توانند در این رویدادها شرکت نمایند و از فعالیت‌های انجام شده بهره مند شوند.

  • آشو موزیک یکی از وب سایت های بروز در عرصه نشر آثار موسیقیایی در کشور می باشد .مخاطبان این وبسایت می توانند جدید ترین آثار از تمامی خوانندگان را از این طریق دریافت و استفاده…
  • تمام مباحثی که از PHP برای آموزش برنامه نویسی وردپرس نیاز دارید همین 6 مورد میباشد که نهایتا در 6 روز میتوانید آنهارا یادبگیرید.
  • در نهایت قادر خواهید بود به راحتی با جستجوی ساده در منابع آموزشی رایگان و موجود همچون میزبان فا مشکلات خود را برطرف کنید.
  • اگر شما به این معنا متخصص وردپرس بشید هم فرصت های شغلی بیشتری براتون فراهم میشه هم ظرفیت درآمدزایی تون بالاتر میره .

برای هر منظوری حداقل 5 توسعه دهنده مختلف، افزونه های کاربردی را توسعه دادند. یکی از مزیت‌های استفاده از وردپرس، سئوی خوب آن در موتورهای جستجو است. راهنمایی و هدایت قابل قبول کاربر برای تولید محتوای خوب و باکیفیت از نکات قوت این افزونه است. ارتباط داشته داشته باشید و از وبسایت های مختلف آموزش wordpress استفاده کنید و …….

http://commercena.ir

چه ویژگی هایی دارد؟ چه سایت‌هایی با وردپرس می توان راه اندازی کرد؟ کدام افزونه وردپرس کاربردی تر است و آیا سایت را سنگین می کند؟ و از این دست سوالات همواره برای کاربران پیش می آید. اولین سیستمی که مولنوگ برای وبلاگ‌نویسی از آن استفاده کرد، سیستم b2/cafelog بود. او برای نخستین بار برای انتشار عکس‌هایی که در سفر به واشینگتن گرفته بود از این سیستم استفاده کرد.

اتصال نرم افزار حسابداری راهکاران همکاران سیستم به افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

مجله خبری پلاگین ووکامرس قالب وردپرس – آموزش ساخت سایت با وردپرسدر ادامه آموزش وردپرس برای طراحی سایت، باید به سراغ نصب قالب بروید؛ یادتان باشد که سایت شما به مانند یه مغازه یا فروشگاه عمل می‌کند؛ یعنی شما باید محصولات و خدمات خودتان را در ساخت صفحات مختلف این سایت قرار دهید. به بیانی دیگر، سایت وردپرسی شما به مانند یک ویترین برای شما عمل می‌کند و برای همین باید ظاهری مناسب برای آن انتخاب کنید. همچنین برای ذخیره اطلاعات از دیتابیس MySQL در WordPress استفاده شده است.

ثبت نام و ورود با موبایل دیجیتس

ویژگی هایی چون نصب آسان و چندگانه وردپرس روی هاست، طراحی قالب و شخصی سازی ظاهر وردپرس و امکان استفاده از افزونه های بسیار جهت افزودن امکانات بیشتر به آن، کار با این سیستم مدیریت محتوا را ساده و لذت بخش می کند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا میباشد که با استفاده از آن میتوانیم محتوای سایت مان را کنترل و مدیریت کنیم. وردپرس تمامی امکانات و تجهیزات لازم را (چه در بحث کنترل طرح و المان های وبسایت، چه در بحث بازاریابی و فروش محصولات و چه در بحث اضافه کردن امکانات مختلف به وبسایت) برای مدیریت هرچه بهتر وبسایت مان مهیا کرده.

طراحی سایت وردپرسی شرکت طراحان نام گستر