آوردن شخصیت به کسب و کار شما

من هم دوست دارم بتوانم مردم را توانمند کند وقتی صحبت از تشویق آنها به برگزاری مراسم عروسی یا فرار یا پرتره می شود – آن را هر طور که می خواهند بسازند. پس این واقعاً پاداش است.

من بین دو تا سه سال پیش به طور تمام وقت رفتم، فقط به تنهایی – بنابراین اکنون فقط من هستم و سپس گاهی اوقات پیمانکارانی را برای کمک به برخی کارها استخدام می کنم. من سالانه 20-30 عروسی و فرار فیلمبرداری می کنم. بیشتر در غرب میانه ایالات متحده، و سپس تعداد کمی در خارج از کشور نیز وجود دارد.

یافتن ارزش های برند

من از فولکلور سلتیک الهام گرفتم، به خصوص تصاویر، در حال حاضر. این به نوعی کمتر خاص است اما من واقعاً از مناظر و رنگ های ایرلند الهام گرفته ام. و تاریخچه آن – داستان های فولکلور سلتیک. و، در مورد فیلم‌ها یا نمایش‌ها، از نظر بصری می‌توانم بگویم که من از نمایش Outlander الهام گرفته‌ام – فکر می‌کنم به گونه‌ای فیلم‌برداری شده است که من واقعاً دوست دارم با رنگ‌ها و ترکیب بندی تقلید کنم. و همین طور با عناصر جادویی تر ارباب حلقه ها.

آوردن شخصیت به کسب و کار شما

من برای فیلم و فیلمبرداری به مدرسه رفته بودم و بعد از فارغ التحصیلی حدود چهار سال پیش به عکاسی روی آوردم. از آنجا شروع کردم به عروسی، فقط به عنوان راهی برای انتخاب شغل، و بعد متوجه شدم که آن را دوست دارم. قبل از اینکه بفهمم، ارجاعات و چیزهای دیگر دریافت می کردم. به طوری که پس از آن یک نوع گلوله برفی باعث شد که من کسب و کار خودم را داشته باشم.

قرار دادن آن در وب سایت من راه دیگری برای برقراری ارتباط من به عنوان یک شخص و همچنین است راهی برای مشتریان برای اینکه بدانند از من چه انتظاری دارند و علایق من در خارج از کار کجاست. وقتی سر کار می روم نمی توانم خودم را در خانه رها کنم، همیشه با این تکه های خودم هم ظاهر می شوم. بنابراین می‌خواستم از آن به‌عنوان راه دیگری برای محدود کردن مشتریانم استفاده کنم – افرادی باشم که می‌دانند طرفدار چه چیزی هستم و احساس می‌کنند می‌دانند من برای آنها مناسب هستم. همچنین شروع کننده خوبی برای مکالمه است، و همچنین با دانستن اینکه من ماهانه از این دو مکان حمایت می کنم، احساس خوبی دارد. [The Gentle Barn and The Innocence Project]”

یک پس‌زمینه سفید با یک کادر خاکستری که مقادیر Han Designed را با جزئیات نشان می‌دهد و یک پاراگراف متن در سمت راست پروژه‌هایی را که کسب‌وکار پشتیبانی می‌کند نشان می‌دهد.
هانا ارزش های خود را برای مشتریان بالقوه روشن می کند.

جادوی فانتزی

من خیلی زود شروع به کمک های مالی ماهانه در تجارت خود کردم. بدون اینکه به آن اشاره کنم یا به کسی بگویم – در آن زمان یک چیز شخصی بود. اما وقتی به کار کردن با مردم ادامه می‌دهم، متوجه شدم که مشتریانی که از کار کردن با من واقعاً لذت می‌برم، و بیشترین بهره را از کار کردن با من می‌برند، اشتیاق مشابهی به حمایت از جامعه دارند و ما به سمت حمایت از اهداف مشابه متمایل می‌شویم.

چیز مورد علاقه من در مورد کار ملاقات با افرادی است که در نهایت با آنها کار می کنم و آنها را می شناسم و خانواده هایشان را می شناسم. فقط قادر به حمایت از آنها از طریق فرآیندی است که – منظورم این است که تعداد کمی از افراد ممکن است بیش از یک بار این کار را انجام دهند – اما برای بسیاری از افراد، این فقط یک بار است و قبلاً هرگز آن را انجام نداده اند. این با احساسات و توشه و چیزهایی از این قبیل همراه است، بنابراین من دوست دارم در این راه یک فرد پشتیبان باشم.

من می‌خواستم از چیزهای شخصیتی عمومی‌تری که مردم در وب‌سایت‌هایشان قرار می‌دهند اجتناب کنم. اولین باری که یک وب سایت ساختم و شروع به نوشتن در مورد خودم کردم، می خواستم با همه ارتباط برقرار کنم و به نوعی عمومیت داشته باشم. می‌خواستم جزئیاتی داشته باشم که باعث نشود کسی از من خوشش نیاید، اگر منطقی باشد.

بنابراین وقتی در دو سال گذشته وب‌سایت خود را دوباره اصلاح کردم، با یک کپی‌رایتر کار کردم و او واقعاً مفید بود، اما من متمایل شدم چیزهایی را ذکر کنم که هر کسی نمی تواند با آنها ارتباط برقرار کند – اما برای من صادق است. و متوجه شده‌ام که با مشتریانی ملاقات کرده‌ام و با آن‌ها کار کرده‌ام که بیشتر با آنچه من دوست دارم هماهنگ هستند، زیرا به چیزهای مبهم اشاره خواهم کرد، اما آنها در زندگی من بسیار مهم هستند.”

لذت های کار

و روز به روز، من واقعاً از ویرایش لذت می برم، به خصوص وقتی احساس می کنم دارم کاری را انجام می دهم که در آن کمی آزادی هنری دارم. من واقعاً می‌توانم به مردم آنچه را که می‌خواهند، یا آنچه را که امیدوارند به دست آورند، بدهم.»منبع

«فکر می‌کنم چیزی که مرا متمایز می‌کند – و این یک فلسفه بزرگ من و عکاسی من است – این است که ژست گرفتن با رضایت. بنابراین من به عکاسی از طریق یک لنز آسیب‌دیده نزدیک می‌شوم، که سپس به نوعی باعث می‌شود – یا فکر می‌کنم از مردم حمایت می‌کند – احساس راحتی بیشتری با من کنند.

«این به ما امکان می‌دهد بدون اینکه من هیچ فرضی در مورد اینکه آنها چه کسی هستند یا چه می‌خواهند بسازیم، عکس بسازیم. باز نگه داشتن همکاری.»

«فکر می‌کنم تا جایی که به تخصصم می‌رسد، فکر می‌کنم چیز دیگری که مرا متمایز می‌کند – و برای کسب‌وکارم بسیار مهم است – این است که بخواهم روی کتاب‌ها و فیلم‌های فانتزی تمرکز کنم یا از آنها الهام بگیرم. مانند فولکلور و چیزهایی از این دست، و تلاش برای گنجاندن آن در کار من. من با افراد زیادی کار می کنم که واقعاً به فیلم ها و فیلم های فانتزی و داستان های مختلف علاقه دارند. بنابراین برای من جالب است که سعی کنم چیزهایی را که آنها دوست دارند در عکاسی بگنجانند.