آیا باید این گزینه را به مشتریان ارائه دهید؟

به درستی اطمینان حاصل کنید بسته بندی تجارت الکترونیک و برچسب زدن: اطمینان حاصل کنید که بسته های شما به درستی برچسب و بسته بندی شده اند تا از آسیب در هنگام تحویل جلوگیری شود.

ارتباط موثر با مشتریان: اگر مشتریان همه بخش‌های فرآیند تحویل بدون تماس را بدانند، در واقع برای شما بهترین است. آنها به دستورالعمل‌های روشنی در مورد آنچه که باید انجام دهند، و انتظارات روشن در مورد زمان تحویل نیاز دارند.

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر: دانش تحویل بیشتر = مشتریان راضی تر و سورپرایزهای بد کمتر

تکنولوژی و ابزار مناسب را انتخاب کنید: تحقیق کنید و نرم افزار و سخت افزاری را انتخاب کنید که کاربر پسند و قابل اعتماد باشد. برای مواردی مانند به‌روزرسانی به مشتریان و عکس‌برداری برای اثبات تحویل، به آن نیاز دارید.

راه اندازی یک گزینه تحویل بدون تماس می تواند راهی عالی برای بهبود تجربیات مشتریان و افزایش فروش شما باشد. از نظر جنبه عملی اجرای آن، اکثر سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک خوب، گزینه های تحویل قابل تنظیم را دارند.

آموزش کارکنان در مورد روش های تحویل بدون تماس: کارمندان آموزش دیده اطمینان حاصل می کنند که فرآیند را کاملاً درک می کنند، می توانند به سؤالات پاسخ دهند، از مشکلات اجتناب کنند و خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند.

در همین حال، در اینجا برخی از بهترین شیوه های حمل و نقل تجارت الکترونیک وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید:

اجرای اقدامات ایمنی: برای جلوگیری از سرقت یا کلاهبرداری با اثبات تحویل، هر کاری می توانید انجام دهید، مانند ردیابی تحویل و نیاز به امضا توسط شخص تعیین شده که از طرف مشتری شما بسته را تحویل می گیرد.منبع