از مردمی تا جهانی با تبلیغات گوگل

پسندیدن بارگذاری…منبع

AutomateWoo تأییدیه های سفارش محصول، درخواست های بررسی محصول، ایمیل های خوش آمدگویی، تأییدیه های حمل و نقل و سایر اعلامیه ها را که به صورت خودکار منتشر می شوند، ارسال می کند. Mailchimp ابزاری است که برای ایمیل‌های تبلیغاتی هفتگی استفاده می‌کند.

دو چالش بزرگ بر سر راه رشد روت ساینس با افزایش شتاب قرار داشت:

  1. ارائه محصولات به خوبی
  2. رسیدن به مخاطب مناسب

یک وب سایت عالی نیز به راحتی پیدا می شود. فراتر از آن، شما نیاز دارید افراد مناسب برای پیدا کردن آن، به ویژه زمانی که محصول نشان دهنده جایگاهی در بازار گسترده تر باشد.

یک نسخه خودکار از همان سرویس وجود دارد – از طریق افزونه موجود است – به نام کمپین‌های Performance Max. این یک سرویس عالی برای کسب‌وکارهای کوچک‌تر و متوسط ​​است که نمی‌توانند هر هفته ساعاتی را به کمپین‌های تبلیغاتی گوگل اختصاص دهند، اما همچنان می‌خواهند از افزایش بازدید و ترافیک بهره ببرند.

کمپین‌های Performance Max همه چیز را خودکار می‌کنند، از جمله ایجاد و کپی تبلیغات، انتخاب تصویر محصول، هدف‌گیری مخاطبان، و بهینه‌سازی برای تبلیغات و محصولات با بهترین عملکرد، بنابراین از پول شما به‌طور مؤثر استفاده می‌شود. این الگوریتم به گونه ای کار می کند که مرتبط ترین تبلیغات را در زمان مناسب به مخاطبان مناسب ارائه دهد.

توسط Gigja Wesneski و Derek Reynolds تأسیس شد. علم ریشه به عنوان تلاش گیجا برای حل کردن پوست بسیار حساس خواهرش آغاز شد.

استفاده از محصول Root Science روی دست
روت ساینس با کمک WooCommerce و Google از پروژه اشتیاق در مقیاس کوچک به برند جهانی مراقبت از پوست تبدیل شد.

بدون محل خرده فروشی خود، روت ساینس بازاریابی و توسعه محصول خود را برای ایمن کردن فضای قفسه در فروشگاه هایی مانند Anthropologie، Free People، Neiman Marcus و Bloomingdale اصلاح کرد. مطبوعات متوجه شدند.

پس بله، کسب و کار شماست می توان مثل روت ساینس باشید

روت ساینس فقط فروش یک برند دیگر برای مراقبت از پوست به توده مردم نبود. آنها مخاطبان بسیار خاصی دارند: افرادی که فعالانه به دنبال محصولات مراقبت از پوست طبیعی و با فرمول علمی هستند.

نمایش محصولات خود با WooCommerce

در عمودی شلوغ مراقبت از پوست، علم ریشه از قدرت Google Ads و انعطاف‌پذیری WooCommerce برای دستیابی به مشتریان جدید و ارائه یک تجربه خرید یکپارچه استفاده کرد – در حالی که بازده قابل توجهی در هزینه تبلیغات (ROAS) به دست آورد.

اشتیاق به سود تبدیل شد

Derek به طور مداوم برای سفارشی کردن کمپین های تبلیغاتی و بهینه سازی نتایج کار می کند، که برای به دست آوردن بهترین ROI ممکن کلیدی است. Root Science همچنین از مجموعه‌ای از افزونه‌ها و برنامه‌های افزودنی دیگر برای کمک به عملکرد و رشد تجارت الکترونیک خود استفاده می‌کند.

Google Ads یک تغییر دهنده بازی برای Root Science بوده است که می تواند از طریق WooCommerce با افزونه Google Listings & Ads ساده شود.

Gigja و Derek که حرفه خود را ترک کردند و روی Root Science متمرکز شدند، به یک خانه دیجیتال قابل اعتماد برای تجارت خود و راهی برای رساندن پیام، در مقیاس، به مخاطبان کامل نیاز داشتند. آنها راه حل های خود را در WooCommerce و Google پیدا کردند. و هنگامی که در سال 2019 به طور غیرمنتظره ای در کسب و کار آنها به نمایش گذاشته شد، آنها ثابت کردند که برای رشد باورنکردنی آماده هستند.

از یک تلاش مردمی تا یک برند جهانی

از آن زمان، آن‌ها توانسته‌اند «معرض ما را در پرس و جوهای جستجو افزایش دهند و به رقابت با برخی از مارک‌های بزرگ‌تر کمک کنند». Root Science شاهد افزایش 5 درصدی ترافیک سایت خود و افزایش 10 درصدی در فروش بوده است.

WooCommerce پلت فرم ایده آل برای ساخت فروشگاه شما است. افزونه‌هایی مانند فهرست‌های Google و تبلیغات را اضافه کنید، و هر دو مؤلفه برای حل رایج‌ترین چالش‌های کسب‌وکار مورد نیاز است – ارائه محصولات خود و ارائه آنها در مقابل افراد مناسب.

از طریق WooCommerce، Root Science بیش از یک سال است که از فهرست محصولات گوگل استفاده می کند.

WooCommerce Root Science را قادر می سازد تا یک فروشگاه تجارت الکترونیک زیبا و کاربردی داشته باشد. و از آنجایی که بر روی وردپرس ساخته شده است، بدون نیاز به توسعه سفارشی مداوم، با ابتکارات بازاریابی محتوای آنها کاملاً کار می کند.

با وردپرس و ووکامرس، وب‌سایت آن‌ها می‌توانست حجم ترافیک مرتبط با یک ویدیوی ناگهانی و ویروسی را مدیریت کند – و آنها می‌توانستند از آن استفاده کنند. امروزه روت ساینس یک تجارت رو به رشد است که 20 درصد از درآمد خود را در بازاریابی سرمایه گذاری می کند.

دو چالش بزرگ برای هر کسب و کاری

Gigja دریافت که بسیاری از محصولات طبیعی نتوانسته اند به ادعاهای زمینی خود عمل کنند. بنابراین، او تصمیم گرفت تا چیز جدیدی بسازد. Gigja با تولیدکنندگان منفرد کار کرد تا مجموعه‌ای از فرمول‌ها را ایجاد کند که به‌جای عطرها، رنگ‌ها و گرایش‌ها، به علم پشت هر ماده متکی است.

برای یک کسب و کار آنلاین، ارائه محصول بیشتر از زیبایی است – وب سایت شما باید یک تجربه فوق العاده برای مشتری ارائه دهد. باید به سرعت بارگیری شود، برای پیمایش شهودی باشد و دسترسی از صفحه محصول به پرداخت را آسان کند.

در واقع، درک خود برای طراحی و سفارشی کردن سایت تجارت الکترونیک خود با استفاده از مزایای نرم افزار منبع باز، مانند پشتیبانی جامعه محور و طیف گسترده ای از افزونه ها و افزونه ها، کار کرده است.

در حال حاضر، روت ساینس 50 درصد از کل بودجه بازاریابی خود را به تلاش های تبلیغاتی خود در گوگل اختصاص می دهد.

پلاگین ها و افزونه هایی که موفقیت Root Science را تقویت می کنند

“من در سایت کمی سر و صدا کرده ام. ما لیست بزرگی از پلاگین ها را داریم، که در مورد وردپرس و ووکامرس بسیار عالی است… یک افزونه برای همه چیز وجود دارد. بنابراین هر زمان که به چیزی نیاز داشته باشیم – مانند یک برنامه ارجاع یا یک برنامه وفاداری مشتری – وجود دارد.

گرید سه محصول در سایت روت ساینس
روت ساینس وب سایت خود را با وردپرس و ووکامرس سفارشی کرده است

به‌علاوه، Google Ads آنها را قادر می‌سازد تا به مخاطبان کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنند، که اکنون از طریق ارتقاء تبلیغات چند کشوری حتی آسان‌تر است.

بازده فعلی آنها در تبلیغات (ROAS) 2:1 است و تعداد کلیک آنها در حال افزایش است. برخی از محصولات ROAS 4:1 کسب می کنند. همانطور که آنها به کار با توصیه های کلمات کلیدی، کلمات کلیدی منفی، پست های وبلاگ مبتنی بر SEO، آموزش مشتری و انواع دیگر بازاریابی ایمیلی ادامه می دهند، انتظار دارند درآمد و سود آنها همچنان افزایش یابد.

لیست محصولات Root Science در گوگل
Root Science با Google Ads ROAS 2:1 کسب می کند

با استفاده از Stripe، آن‌ها می‌توانند گزینه‌های پرداخت سریع مانند Apple Pay، Google Pay و غیره را ارائه دهند.

نوشتن داستان رشد خود با فهرست‌ها و تبلیغات Google

با نحوه ادغام WooCommerce با Google Ads آشنا شوید.

فهرست‌ها و تبلیغات Google را دریافت کنید