اطلاعیه بازگشت در انبار | چگونه از آن برای فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید

این گزینه فقط برای اقلامی که قبلا فروخته اید در دسترس است و باید متعهد شوید که کالا را ظرف 30 روز ارسال کنید.منبع

اگر فروشگاه آنلاین شما در WooCommerce است، برای راه اندازی مجدد اعلان های موجودی توصیه می کنیم از آن استفاده کنید اعلان‌های بازگشت به انبار افزودنی.

در زیر نحوه تنظیم اعلان بازگشت سهام در Shopify، WooCommerce، Wix و Amazon Sellers را توضیح داده‌ایم.

Shopify

به جای تنظیم مجدد هشدارهای سهام، باید یک محصول را به عنوان فهرست کنید سفارش داده شده. این به این معنی است که شما همچنان سفارشات را برای کالا می پذیرید و بعد از اینکه دوباره در انبار موجود شد، آنها را ارسال می کنید.

این به شما امکان می‌دهد ببینید کدام اقلام محبوب‌تر هستند و بر اساس آن سطح سهام خود را برنامه‌ریزی کنید.

این افزونه همچنین داده های مشتری را از هشدارهای موجود در انبار به لیست های بازاریابی ایمیلی شما پیوند می دهد و به شما امکان می دهد ارتباط خود را با مشتریان ادامه دهید.

Wix

تنظیم مجدد اعلان‌های موجودی در یک وب‌سایت Shopify بسیار ساده است، فقط باید برنامه اختصاصی آن را دانلود و نصب کنید.

همچنین می‌توانید قالب‌های ایمیل موجود در انبار را شخصی‌سازی کنید تا مطمئن شوید که با برند و موضوع فروشگاه آنلاین شما مطابقت دارند.

ووکامرس

همچنین می‌توانید ایمیل‌های موجود در انبار را سفارشی کنید تا با نام تجاری خود هماهنگ شوند و هنگامی که از مقدار موجودی خود فراتر رفتید، هشدارها را برای موارد خاص متوقف کنید.

فروشندگان آمازون

تنظیم مجدد اعلان‌های سهام برای فروشندگان آمازون کمی متفاوت است.

اول از همه باید درخواست های مشتری را در قسمت فعال کنید بازگشت به برگه درخواست های سهام در داشبورد سایت شما

این افزونه داده‌های مشتری را در یک مکان جمع‌آوری می‌کند و پس از بازگشت کالای انتخابی به انبار، به‌طور خودکار ایمیل یا هشدار متنی ارسال می‌کند.

مزیت استفاده از این افزونه خاص برای سایت WooCommerce شما این است که اطلاعات موجودی مفیدی را در مورد تعداد مشتریانی که برای اعلان‌های موجود در هر کالا ثبت نام می‌کنند، ارائه می‌کند.

تنظیم مجدد اعلان‌های موجودی برای محصولات شما ساده است، اما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات و ساختار مناسبی را برای کارکرد کامل آن در اختیار دارید.

برای فروشگاه‌های آنلاینی که در Wix میزبانی می‌شوند، باید یک فرآیند دو مرحله‌ای را برای تنظیم مجدد اعلان‌های موجودی انجام دهید.

هنگامی که درخواست های مشتری را تنظیم کردید، در همان برگه گزینه ای را پیدا خواهید کرد اتوماسیون را فعال کنید. انجام این کار اعلان‌های خودکار را برای مشتریان در زمانی که مورد انتخابی آنها در دسترس است فعال می‌کند.

را بازگشت به انبار: هشدارهای مشتری این برنامه پس از اینکه تصمیم گرفتند اعلان موجودی را دریافت کنند، ایمیل‌ها یا شماره تلفن‌های مشتریان را جمع‌آوری می‌کند و پس از در دسترس قرار گرفتن کالا، به‌طور خودکار به مشتریان هشدار می‌دهد.

برنامه بازگشت به انبار Shopify
برنامه Back In Stock Shopify به طور خودکار به مشتریان هشدار می دهد که کالاها دوباره در انبار هستند.