اقلام عمده فروشی برای فروش آنلاین در سال 2022

Shopify به دلیل سیستم موجودی آن برای فروشگاه های بزرگتر بهتر است. این به شما امکان می دهد در چندین کانال از جمله فیس بوک، اینستاگرام، آمازون و eBay بفروشید. همچنین گزینه های پرداخت و پشتیبانی شبانه روزی از مشتری را ارائه می دهد. اما می تواند برای کاربران جدیدتر چالش برانگیز باشد و کارمزد تراکنش بالایی دارد.

مکان های زیادی برای فروش عمده محصولات شما وجود دارد. اما بسته به محصول، یک انتخاب مناسب تر از دیگری خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی خودتان

eBay یکی دیگر از گزینه های جذاب و با دید بالا برای فروش عمده فروشی آنلاین است. یک کانال فروشنده را انتخاب کنید، در مورد محصولاتی که می‌خواهید بفروشید تحقیق کنید، سپس نحوه فهرست‌بندی مطابق با محدودیت‌های فروشنده جدید را بسنجید. هنگامی که آنها را سفارش دادید و آنها را لیست کردید، در راه هستید.

ابتدا، بیایید به ساخت فروشگاه آنلاین خود نگاه کنیم، به خصوص اگر می خواهید از خانه بفروشید. پس از انجام تحقیقات عمیق در مورد بهترین پلتفرم های تجارت الکترونیک، متخصص سازنده وب سایت سه مورد را توصیه می کند: Wix، Shopify و Squarespace. ما پیوندهایی به مقالات عمیق خود در مورد هر یک در زیر ارائه کرده ایم.

مشاوره از کارشناسان

نکته برتر: از هر پلتفرمی که استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که آیا به مجوز عمده‌فروش، گواهی‌های فروشنده، شماره شناسه مالیاتی و غیره نیاز دارید یا خیر.

اگر علاقه ای به داشتن وب سایت خود ندارید، آمازون یک جایگزین عالی ارائه می دهد. 26 درصد از فروشندگان آن کالاهای عمده فروشی را به مشتریان خود بفروشند. این اطلاعات در مورد محصولاتی که بالاترین امتیاز را دارند، بیشترین رقابت را دارند، بیشترین حاشیه سود را کسب می کنند و از نظر لجستیکی به راحتی به فروش می رسند، ارائه می دهد.

Squarespace قالب‌های خیره‌کننده، ویژگی‌های بازاریابی عالی، و بهترین پشتیبانی از همه سازندگانی را که ما آزمایش کرده‌ایم ارائه می‌دهد. ارزان ترین طرح را نیز دارد. اما قابلیت سفارشی‌سازی کامل را نمی‌دهد و ویرایشگر می‌تواند تعمیر و نگهداری بالایی داشته باشد.

فروش اقلام عمده فروشی wix ecommerce
Wix پلتفرم تجارت الکترونیک با رتبه برتر ما است، و آن را به انتخاب خوبی برای شروع تجارت خود تبدیل می کند، به خصوص اگر به دنبال چیزی برای استفاده آسان هستید!

آمازون

راه اندازی یک کسب و کار در آمازون آسان است و آمازون مزایای بسیار خوبی مانند یک برنامه وابسته برای افزایش فروش شما ارائه می دهد. اما به یاد داشته باش رقابت زیادی وجود دارد، بنابراین زمان بیشتری را صرف ردیابی محصولات، روندها و رقبای مزاحم خود خواهید کرد. اگر خودکامل هستید، بدون هیچ تضمینی برای محصولاتی که می‌فروشید، هزینه پرداخت می‌کنید.

eBay

eBay مزایایی دارد مانند:

  • گزینه های حراج زنده و هزینه های کمتر.
  • eBay یک برنامه وابسته و دسترسی بین المللی عالی دارد.
  • مشتریان مانند آمازون انتظارات مشابهی از ارسال رایگان نخواهند داشت (اگرچه هنوز آن را دوست دارند!).منبع

Wix تجربه ساخت وب سایت کاربر پسند و مجموعه ای عالی از ابزارهای تجارت الکترونیک را ارائه می دهد. چیزی برای همه وجود دارد و انعطاف پذیری خلاقانه زیادی وجود دارد. اما نمی‌توانید پس از شروع به کار، قالب وب‌سایت خود را تغییر دهید (مگر اینکه بخواهید از ابتدا آن را بازسازی کنید)، باید برنامه‌های شخص ثالث را برای مقیاس‌پذیری نصب کنید، و دامنه انتخاب می‌تواند کمی زیاد باشد.

شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید بازار آمازون سفارشات شما را انجام دهد یا اینکه می خواهید خودتان این کار را انجام دهید. اکثر فروشندگانی که اقلام گران قیمت یا شکننده دارند ترجیح می دهند برای کنترل کیفیت این کار را خودشان انجام دهند.

با این حال، چند چالش وجود دارد:

  • محدودیت فروشنده جدید می تواند فروش شما را برای ماه ها محدود کند.
  • نرم افزار ردیابی ساده eBay به زمان بیشتری برای پیگیری موجودی، بازده، روندها و رقابت نیاز دارد.
  • ممکن است در طول تبلیغات با هزینه کاهش یافته به فهرست کردن محصولات وابسته باشید.
  • و از آنجایی که eBay مرکز تکمیلی ندارد (دراپ شیپینگ امکان پذیر است اما قوانین پیچیده هستند)، باید محصولات خود را ذخیره و ارسال کنید.