اموزش نصب دزدگیر اماکن

در این مقاله تمام موارد لازم برای نصب دوربین مدار بسته در یک ساختمان را توضیح داده ایم. نصب دوربین مدار بسته در شهرهای بزرگ مانند تهران یکی از الزامات شهری و زندگی در کلان شهرها میباشد زیرا حفظ امنیت و مشاهده تمام زوایای منزل و یا محل کار یکی از نیازهای روزمره بوده که می بایست توسط تجهیزات حفاظتی و نظارتی مانند دوربین مداربسته اجرا شود . اما اگر به دنبال نصب دوربین مدار بسته مخفی در فضاهای داخلی هستید، معمولا جاهایی مانند راه پلهها و راهروهای اصلی، محوطههای داخلی مشترک و یا (در مواردی) حتی درون منزل پیشنهاد میشود.

اما دانستن نحوه نصب کردن دوربین های مدار بسته آنالوگ، دوربین تحت شبکه و دوربین HD روی گوشی و روی کامپیوتر خالی از لطف نبوده و در صورتی که پیش زمینه ای در این کار داشته باشید و با رعایت اصول مختلف و طی کردن مراحل نصب دوربین مدار بسته با دقت بالا می توان اقدام به نصب آن نمود. به غیر از این می توانیم طوری دوربین را تنظیم کنیم که هر بار که آژیر دوربین فعال می شود دوربین به مدت ۳۰ ثانیه مسیرهای تعریف شده به صورت دستی را، طی نماید. اگر از سوراخکاری در دیوارها و عبور کابلها نگران هستید، برای حفظ زیبایی و جلوگیری از خسارت، از شرکت خدمات دوربین مدار بسته و متخصصان این حوزه کمک بگیرید. شرکت فنی مهندسی پارندسیستم با هدف ساخت بهترین دوربین مداربسته ایرانی، طراحی و اجرا سیستم های حفاظتی، نظارتی و تصویری در سال 1392 تاسیس گردید. نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته دارای مراحل مختلفی می باشد که نیاز است تا توسط فرد متخصص و حرفه ای این مراحل با دقت انجام گیرند. این مطلب به شما کمک میکند تا انتخاب راحتری را برای دوربین های مداربسته مورد نیاز در منازل داشته باشید.

این که برای نصب دوربین ها مداربسته نیاز است که حفره بر روی دیوار ها ایجاد کرد و همچنین کابل کشی که کاملا دیده میشود کمی نگران کننده است اما با وجود تجهیزاتی مانند داکت دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد . یکی از انتخاب هایی که مشتریان اغلب با آن روبرو هستند، انواع دوربین مداربسته بی سیم یا مجهز به کابل است. نصب دوربین مداربسته در منازل، شرکت ها، ساختمان های مسکونی یا دولتی باید توسط تکنیسین های متخصص انجام شود اما اگر به این تکنسین ها دسترسی نداشته باشیم می توانیم از افرادی استفاده کنیم که در زمینه لوازم الکترونیکی متخصص هستند.

با توجه به محل قرار گرفتن دوربین ها ، نوع و مدل دوربین های مدار بسته مشخص می شود ، از دوربین های دام معمولا در محیط های داخلی و سر پوشیده و از دوربین های بولت در محیط های بیرونی و روباز استفاده می شود . اگر ساکن هر استانی از کشور ایران هستید نگران برقراری امنیت اماکن خود نباشد و با شماره شرکت تماس گرفته، مشاوره رایگان در زمینه نصاب دزدگیر اماکن دریافت کنید و درصورت درخواست شما، تیم نصاب دزدگیر اماکن آموت در محل حضور پیدا کرده و کار نصب را به صورت حرفه و تخصصی انجام می دهند. جهت مشاوره برای نصب دوربین مداربسته در کارخانه با شماره ۰۹۱۲۸۷۱۸۹۲۲ تماس بگیرید . عزیزانی که به دنبال خرید دزدگیر مغازه در آمل هستند، می توانند جهت اخذ مشاوره رایگان با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایند. در حال حاضر، دزدگیر اماکن این تکنولوژی را دارند که با اتصال یک سیمکارت به دستگاه در زمان سرقت به صاحب مغازه یا خانه پیامک هشدار ارسال کنند. وجود قفل های مختلف، سیستم آژیر و هشدار دهنده و دزدگیرها از وسایلی هستند که جهت برقراری امنیت در اماکن مختلف به کار می روند. معمولا جانمایی دوربین بر اساس نیاز افراد تغییر می کند، چرا که افراد مختلف نیاز های حفاظتی متعددی دارند ما در این مقاله سعی می کنیم برخی از رایج ترین قسمت های یک ساختمان را که باید توسط سیستم مدار بسته استاندارد پوشش داده شود را برای شما توضیح بدهیم.

به عنوان نمونه ، به این سیستم دوربین های امنیتی بی سیم ZOSI نگاهی بیندازید که هزینه آن کمتر از ۸۰۰ هزار تومان و حتی بدون مهارت های فنی نصب آن بسیار ساده است. در کل سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه دارای کیفیت بالاتر , قابلیت توسعه بیشتر , امکانات حرفه ای تر و البته قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دوربین های مداربسته هستند. پس از مشخص شدن تعداد دوربین ها ، دستگاه ضبط مورد نظر انتخاب می شود معمولا تعداد کانال های دستگاه ضبط را حدود ۱۰ الی ۱۵% به عنوان امکان توسعه آینده بیشتر در نظر می گیرند. پس از انتخاب و خریداری دوربین مناسب و پیدا کردن محل های مورد نظر جهت نصب، باید اقدام به کابل کشی و سیم کشی در محل های مورد نظر نمود.

تصمیم در مورد، بودجه ای که برای خریداری دوربین ها در نظر گرفته اید، نوع نمایش و زمان ضبط تصاویر ، انتقال تصویر و مواردی از این دست در این قسمت باید گرفته شود. شایان ذکر است بدانید پکیج دزدگیر کلاسیک 4 چشمی باسیم با تلفن کننده معمولی از پر فروش ترین های این پکیج می باشد . هر یک از انواع مدل های دوربین مدار بسته نیازمند سیم کشی مجزایی می باشند و مدارهای متفاوتی برای آنها وجود دارد که با آشنایی با انواع دوربین های مدار بسته و چگونگی نصب آنها قادر به راه اندازی و کابل کشی در سراسر ساختمان خواهید بود. در این صورت باید توجه کنید که کیفیت کار به اندازه حالت اول مطلوب نخواهد بود. این آژیرها به واسطه اتصالات بی سیم و با سیمی که دارند با پنل های مرکزی ارتباطات لازم را برقرار نموده و وظایف خود را انجام می دهند. پارکینگ ها: پارکینگ ها به علت دسترسی آسان یکی از آسیب پذیر ترین محل های ساختمان هستند که باید با دوربین ها پوشش داده شوند. پس از آن با استفاده از نمایشگری که به آن وصل است، به منوی آن دسترسی پیدا کنید. شرکت پارندسیستم در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد و توانست در طی 2 سال برند ایرانی پرکسیس را (شامل دوربین های مداربسته آنالوگ، دیجیتال و دستگاه ضبط) با اخذ مجوز های لازم (پروانه کسب و پروانه تولید) به صورت رسمی به تولید و ثبت برساند.

اگر در بین اعضای خانواده کودک یا سالمندی حضور داشته باشد، با نصب دوربین مدار بسته در منزل میتوان در همه حال از سلامتی آنها اطمینان حاصل کرد. همچنین دوربین های مدار بسته را در اماکن صنعتی که حضور انسان در برخی بخش ها خطرآفرین می باشد نصب کرده و آن مکان را از دور کنترل می کنند. در ادارات و سازمان های بزرگ که دارای بخش ها و قسمت های مختلفی بوده و امکان دسترسی و کنترل توسط مدیریت به صورت حضوری وجود ندارد، نصب دوربین های مدار بسته سبب نظارت بر این بخش ها و کنترل عملکرد کارمندان شده و از وقوع مواردی مانند جا به جایی یا سرقت مدارک و اسناد مهم جلوگیری می شود. اما یکی از ابزارهایی که در سال های اخیر استقبال زیادی از آن شده است دوربین های مدار بسته می باشند که افراد در محیط های مختلفی مانند فضای اطراف منازل مسکونی، فروشگاه های مختلف، اماکن تجاری، ادارات و سازمان های مختلف از آن استفاده می کنند.

دومین سوال – بدینگونه بپرسیم که یک نصابی به ما قیمت پایین تر از قیمت پیشنهادی شما را ارائه کرده است، علت را از شرکت مربوطه خواستار شوید . اگر قصد دارید این سیستمها را در فضای خارجی نصب کنید، محلهای پیشنهادی نصاب دوربین مدار بسته به احتمال زیاد درب ورودی اصلی، درب پشتی، درب پارکینگ و گاراژ و البته حیاط خواهد بود. همانطور که گفته شد برای نظارت داخلی و خارجی از دوربین های مدار بسته استفاده می شود که بسته به نوع استفاده در انواع مختلفی وجود دارد. امروزه اهمیت امنیت و نظارت در جامعه در حوزه های مختلف ثابت شده است و واژه امنیت به معنای آسایش و در امان ماندن می باشد. در آن میتوانید برترین متخصصان هر حوزه را پیدا کنید؛ قبل از نهایی کردن سفارش، از آنها به رایگان قیمت بگیرید؛ و با توجه به سوابقشان و نظرات و امتیازاتی که کاربران برای آنها ثبت کردهاند، بهترین را انتخاب کنید. دوربین مداربسته پاناسونیک و دوربین مداربسته ایرانی پارس بین، 2 برند فعال و بسیار قدرتمند در این حوزه هستند که سالهاست مشغول فعالیت هستند و می توانید آنها را در گزینه های اولیه خود برای خرید دوربین مداربسته قرار دهید. این کار حتی در صورتی که منزل برای خود شما باشد هم ممنوع است به جز در مواردی که از مجوز از مراجع ذی صلاح دریافت شده باشد.

البته سیستم های مختلف با هم تفاوت دارند و هر سیستم به یک صورت صاحب منزل را می تواند متوجه این موضوع کند.از طرفی روی دستگاه مرکزی چراغ های کوچک ال ای دی وجود دارد که پس از تحریک شدن علائمی را مانند روشن ماندن یکسره و یا به حالت چشمک زن در آمدن را از خود بروز می دهند. قبل از این که اقدام به هر گونه کاری جهت نصب دوربین مدار بسته نمایید باید با توجه به نیازی که دارید و همچنین توجه به نوع مکانی که تمایل دارید دوربین را در آنجا تعبیه کنید، اقدام به انتخاب نوع دوربین مورد نظر خود کنید. زیرا در بیشتر مواقع یا دوربین ها دارای کیفیت کافی نیستند و نمی توانند جزئیات مورد نیاز شما را نشان دهند و یا اینکه ممکن است سارقین قبل از ورود به محل سررقت آنها را از کار بیندازند اما شما با نصب آژیر بر روی دوربین های مدار بسته این امکان را دارید که با استفاده از تشخیص حرکت هر زمان که خطری احساس شد آژیر به صدا درآید و اطرافیان را از وجود خطر سارقین باخبر سازد .

این دوربین با سنسورهای تصویر با کیفیت بالا با لنزهای با وضوح بالا برای عملکردهای پیشرفته طراحی شده است و همچنین دید در شب شگفتانگیزی دارد. تئجه داشته باشید که از پذیرفتن کارشناس آچارباز، بدون لباس فرم با لوگوی آچارباز و کارت پرسنلی خودداری کنید. شما با توجه به ویژگی های محل مورد نظر و ویژگی های دزدگیر مد نظر خود و همچنین بودجه ای که در نظر دارید موارد بالا را در نظر بگیرید تا از خرید دزدگیر در گتاب راضی باشید. برندهای مختلفی از دوربین مدار بسته وجود دارد که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و تحقیقاتی که در رابطه با نوع برند نموده اید می توانید به انتخاب و خرید هر یک دست بزنید.

ما نمایندگی پخش بهترین دوربین های مداربسته را در شمال کشور داریم و به همین خاطر درصورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در کارکرد سیستم دوربین مداربسته در ساری را در لحظه رفع می کنیم و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، همان لحظه نصاب دزدگیر اماکن انجام خواهد شد. ما نمایندگی پخش بهترین دزدگیرهای ساختمان را در استان داریم و به همین خاطر درصورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در کارکرد سیستم دزدگیر اماکن در نور را در لحظه رفع می کنیم و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد، همان لحظه انجام خواهد شد. به این ترتیب، میتوانید بهترین سیستم را انتخاب کنید. تامین امنیت از رده های بالای جامعه گرفته تا تامین امنیت محیطی که در آن زندگی می کنیم، نیازی است که به شدت احساس می شود و باید سعی در برآورده کردن این نیاز نمود. برای نصب دوربین مدار بسته باید به موارد متعددی را رعایت کنیم، از جمله، تعداد و نوع دوربین های مدار بسته، قیمت محصولات و هزینه نصب و راه اندازی ، محل دقیق نصب دوربین ها ، نوع کابل ها و تجهیزات جانبی ، نحوه کابل کشی و مسیر های مناسب و چندین و چند مورد دیگر. شما در این صفحه می توانید هزینه حدودی نصب دزدگیر منزل و ادارات در اصفهان را به طور حدودی ببینید، از تعداد سفارشات و متخصصین نصب دزدگیر منزل و ادارات در اصفهان مطلع شوید، برخی از نظرات سایر کاربران درباره متخصصان نصب دزدگیر منزل و ادارات ببینید و پاسخ برخی سوالات پرتکرار خود درباره نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در اصفهان در انتهای صفحه بیابید.

همانطور که گفته شد دوربین های مدار بسته انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نوع استفاده اقدام به خرید هر یک نمود. با توجه به شکل و تعداد طبقات باید دوربین های مناسب برای پارکینگ طوری انتخاب شود که حداقل ورود و خروج خودروها را نشان دهد. دوربین مدار بسته باید به گونه ای نصب شود که از دسترس سارقین و افراد سودجو دور بوده و حداقل جلب توجه را داشته باشد. به علاوه نحوه نصب و نوع دوربین باید به گونه ای باشد که در فضاهای بیرونی زاویه دید بیشتری را تصویر برداری کند. تصویر زیر یک دوربین تحت شبکه IP حرفه ای را نشان می دهد که به یک NVR و یک مانیتور برای ضبط و نظارت محلی متصل است. همچنین می توان می توان کابل ها را از روی زمین و زیر فرش رد کرد و کابل ها را به وسیله چسب به زمین چسباند. میتوانید کابلها را از زیر فرش و دیگر وسایل رد کنید. با استفاده از یک دستگاه فعال که به محض احساس خطر به شما هشدار می دهد ، می توانید خیال آسوده ای داشته باشید که خانواده و وسایل شما از یک شکاف احتمالی در امان خواهند بود.