اوین ویلیامز | نویسندگان ما

Owain متخصص در موضوعات مرتبط با تجارت و بازاریابی، با بسیاری از آژانس های بازاریابی، ارائه دهندگان نرم افزارهای تجاری و سایت های رسانه ای کار کرده است تا به آنها کمک کند محتوایی با ارزش و عملی ایجاد کنند. او همچنین با چندین برند برتر B2C کار کرده است.

در سال 2017، اوین تصمیم گرفت به دنبال علاقه خود به محتوا و کمک به رشد کسب و کارها باشد. تقریباً 12 ماه بعد او راه اندازی شد آن را MANA کنید – استراتژی محتوایی و تجارت نوشتن او. از آن زمان Owain چندین پروژه محتوایی در مقیاس بزرگ را مدیریت کرده و صدها (احتمالاً هزاران) محتوا را تحقیق و نوشته است.

Owain که در رویکرد خود به تحقیق و نوشتن دقیق است، محتوای با کیفیت را در طیف وسیعی از موضوعات برای متخصص وب سایت ساز ارائه می دهد. با این حال، متوجه خواهید شد که اشتیاق او به حوزه‌های بازاریابی کلیدی مانند بازاریابی تأثیرگذار، رسانه‌های اجتماعی و محتوا واقعاً می‌درخشد.منبع

Owain در سال 2019 فرصتی برای همکاری با Website Builder Expert دریافت کرد و از این فرصت استفاده کرد – در دیدگاه خود به اشتراک گذاشت تا محتوای تحقیق شده، با کیفیت بالا، قابل درک آسان و عملی را برای مشاغلی که می خواهند به صورت آنلاین رشد کنند، ارائه دهد. از آن زمان، او چندین مورد از محبوب‌ترین راهنماها و مقالات آنها را نوشته است، و همچنین به طور مداوم در فرآیند تحقیق و توجیهی برای سایر بخش‌های محتوا در سراسر سایت مشارکت داشته است.

Owain حرفه بازاریابی خود را به عنوان یک کارآموز برای یک مشاور مهندسی بین المللی آغاز کرد – اینجاست که او مهارتی را برای تبدیل اطلاعات پیچیده (و گاهی اوقات کسل کننده) به محتوای هیجان انگیز، آسان برای درک و عملی ایجاد کرد. از آن زمان، او تجربه گسترده‌ای در نقش‌های رهبری تجاری و بازاریابی مختلف در زمینه‌های مختلف از طراحی برند تا تجارت الکترونیک کسب کرده است.