این محصول برای کارهای روزمره بسیار مناسب است

این لپ تاپ مجهز به جدیدترین و قدرتمندترین سری AMD Ryzen و Nvidia RTX 3000 است، آنها فوقالعاده قدرتمند هستند و میتوانند شما را در سختترین بازیها همراهی کنند. چای سازهای استند دار مزیت خاصی ندارند و تنها خوبیشان ظاهر زیبای آنها است که باعث شده افراد زیادی از آن استقبال کنند. روی این استند دو صفحهی گرم نگهدارنده وجود دارد که قوری و کتری روی آن قرار میگیرد. در حالی که Zephyrus G15 به سمت زیباییشناسی حرفهایتر رفته است، هنوز کاملاً واضح است که روندهای گیمینگ تأثیر داشته است. لپ تاپ گیمینگ ایسر نیترو 5 – شما میتوانید جعبه گشایی ایسر نیترو 5 AN515 را از آپارات دیجی 63 نیز ببینید. عمر باتری نیز چشمگیر است، به خصوص با این همه قدرت در زیر کاپوت. به همین دلیل است که MSI Creator 17 به یک صفحه نمایش LED مینی مجهز شده است که رنگهای زنده و دقیق و 1000 نیت روشنایی را ارائه میدهد.

در مورد برند بوش صحبتی نمیکنیم چرا که این برند معتبر آلمانی و کیفیت محصولاتش سالهاست به تمام دنیا بخصوص ایرانیان ثابت شده هستند. ما قادر بودیم به سرعت حتی کارهای گرافیکی فشرده را انجام دهیم. یکی از ضروریات یک همزن برقی پیشرفته قابلیت تنظیم سرعت است، اگر دستگاه یک سرعت ثابت داشته باشد ممکن است که این سرعت برای هم زدن برخی مواد کم و برای برخی مواد زیاد از حد باشد. چای سازها کم کم جای خود را در هر آشپزخانه ای پیدا کردند چرا که در زندگی امروزی سرعت بسیار اهمیت دارد و چای سازها به سریعترین شکل یک چای خوش رنگ و خوش طعم را دم میکنند.

با این حال، اگر بتوانید از عمر باتری صرف نظر کنید، یک ایستگاه کاری کامل خواهید داشت، مجهز به جدیدترین اجزا و صفحه نمایش 4K OLED باشکوه، همه ویژگیهایی که به کارهایی مانند ویرایش ویدیو و رندر سه بعدی با قیمت نسبتاً مقرون به صرفه کمک می کند. طول سیمش ۱.۲ متر است و اگر پریز برقتان دور باشد، مشکل کوتاهی سیم نخواهید داشت. تنها شکایتی که داریم این است که عمر باتری آن بهترین نیست، بنابراین مطمئن شوید که خیلی از پریز برق دور نشوید.

این دستگاه دارای سخت افزارهای بسیار قدرتمندی است که با طراحی شیک بسته بندی شده اند و با انتخابی از پردازندههای قدرتمند اینتل، کارتهای گرافیک انویدیا و رم قابل تنظیم هستند، که به این معنی است که برای انیمیشنهای سه بعدی و ویرایش ویدیو عالی است. این دستگاه دارای پورتهای زیادی است، به این معنی که میتوانید به راحتی بدون نیاز به استفاده از دانگل، لوازم جانبی مورد اعتماد خود را وصل کنید و صفحه نمایش آن یکی از بهترین نمونههایی است که در لپ تاپ دیده ایم. بهطور دقیقتر این بدان معنا است که تجهیزات دارای این استاندارد 29 آزمون سخت را پشتسر گذاشتهاند که این شامل آزمونهای شوک، آزمونهای دمایی، ارتعاشی و بسیاری دیگر میشود. زودپز برقی فوما مدل FU-1200 یکی از محبوب ترین مدل های بازار است که دارای کیفیت و کارایی بالایی است و از نظر طراحی نیز بسیار زیبا و مدرن است. این یکی از زیباترین صفحهنمایشهایی است که روی لپتاپ دیدهایم، و آن را به انتخابی عالی برای افرادی تبدیل میکند که رنگهای دقیق و کیفیت تصویر درجه یک در کنار اجزای قدرتمند میخواهند.

همین ابتدای کار باید بگویم که پردازنده ی این لپ تاپ از لپ تاپ بالایی امتیاز بنچمارک پایین تری دارد. در بررسی Dell XPS 17، ما از قدرت و عملکرد این لپتاپ و توانایی آن در انجام کارهایی که حتی به پردازنده نیاز دارند، بدون کاهش سرعت یا تاخیر، قدردانی کردیم. با وجود تمام آن ویژگیها و قدرت زیر کاپوت، Gigabyte Aero 17 با توجه به عملکرد خامی که ارائه میکند، ارزش بسیار بهتری نسبت به بسیاری از دستگاههای دیگر این فهرست دارد. اگر به دنبال یک لپ تاپ قدرتمند و قابل اعتماد برای نیازهای خلاقانه خود هستید و چندان به macOS اهمیت نمیدهید، یکی از این لپ تاپ ها را برای خود در نظر بگیرید. باز هم ایسوس و یک لپتاپ دیگر از سری TUF که ارزش خرید فوقالعاده زیادی در برابر قیمتشان دارند و اگر اهل بازی باشید و نخواهید زیاد هزینه کنید، این سری از محصولات ایسوس میتوانند بهترین گزینه خرید گام اول خرید لپتاپ گیمینگ باشند.

بهترین کولر گازی موجود در بازار