بازاریابی وابسته چیست و چگونه از آن برای کسب درآمد بیشتر آنلاین استفاده کنیم

امیدواریم در حال حاضر یک وبلاگ، کانال یوتیوب یا پلت فرم رسانه اجتماعی فعال داشته باشید. افزودن بازاریابی وابسته به دارایی های موجود بسیار آسان تر از شروع از صفر است. اگر از قبل با اصول اولیه حداقل یک کانال بازاریابی آنلاین آشنا باشید، بسیار کمک می کند. و اگر از قبل فالوور، ترافیک یا مشترکینی داشته باشید که شما را می شناسند، لایک می کنند و به شما اعتماد دارند، کمک بیشتری می کند.

می‌توانید پیوندهای وابسته را تقریباً در همه جا قرار دهید – ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، پست‌های وبلاگ، صفحات وب و حتی پست مستقیم. لینک ها بدون توجه به جایی که آنها را قرار دهید قابل ردیابی هستند.

بازاریابی وابسته کار می کند

اگر با کسی مصاحبه کنید که با محصولاتی که می‌خواهید به بازار عرضه کنید یا با آن‌ها آشنایی کامل دارد، این کار بهتر عمل می‌کند. مصاحبه ها قدرتمند هستند.

5. محتوای چگونه ایجاد کنید

قبل از اینکه آن را تعریف کنیم، اجازه دهید یک چیز را روشن کنیم. بازاریابی وابسته راهی برای “سریع ثروتمند شدن” نیست. شما بعد از چند ماه میلیونر نخواهید شد.

برای یافتن فرصت های بازاریابی وابسته که به طور طبیعی و معتبر با دارایی های آنلاین شما ادغام می شوند، در اینجا سه ​​راه برای شروع وجود دارد:

1. در وب سایت های شرکت محصولاتی را که خریداری کرده اید یا به خوبی می شناسید نگاه کنید

شرکت‌های دیگر، به‌ویژه شرکت‌های تجارت الکترونیک که ممکن است جدیدتر یا کمتر تأسیس شده باشند، ممکن است از بازاریابی وابسته استفاده نکنند، اما می‌توانند از آن سود زیادی ببرند.

پس بی زحمت نیست. بدون سرمایه گذاری زمان نیست. اما می توانید در هر سطحی که برای شما مناسب است با آن درگیر شوید. و اگر آن را به اندازه کافی طولانی انجام دهید – به طور مداوم، مکرر و مفید – شما اراده شروع به تولید درآمد غیرفعال از آن کنید.منبع

پس بازاریابی وابسته چیست؟

اگر قبلاً با این مفهوم آشنا هستید و می‌خواهید بدانید که چگونه از آن برای کسب درآمد از وبلاگ یا وب‌سایت خود استفاده کنید، برای چند نکته کاربردی به خواندن ادامه دهید!

بازاریابی وابسته چیست؟

اگر خودتان هر محصول فیزیکی یا دیجیتالی را بفروشید، این به ویژه مفید است. به عنوان مثال، اگر یک وبلاگ غذایی دارید، ممکن است یک کتاب آشپزی دیجیتال را همراه با توصیه محصولات وابسته مانند ماهی تابه، چاقو و ادویه بفروشید.

بررسی محصولات را با استفاده از وبلاگ خود شروع کنید و آنهایی را که برای شما درآمد ایجاد می کنند را در بین محصولات با رتبه برتر قرار دهید. سایت های نقد و بررسی محبوب و قابل اعتماد هستند.

برای شروع کسب درآمد خود از بازاریابی وابسته، با در نظر گرفتن علایق و دارایی های رسانه ای خود شروع کنید.

اما آن وبلاگ نویس همچنین می تواند به راحتی محصولات وابسته را تبلیغ کند که برای چیزهای دیگر مرتبط با مخاطبان خود طراحی شده اند. شاید اکثر فالوورهای آنها خانواده های جوان باشند. چیزهایی مانند اسباب‌بازی‌های کودکان یا بازی‌های رومیزی ممکن است معقول باشد که گاهی اوقات تبلیغ شوند.

راه “آسان” برای انجام بازاریابی وابسته این است که فقط پیوندها را در پست های وبلاگ و صفحات وب خود قرار دهید و آنها را در آنجا بگذارید. ممکن است در نتیجه مقداری درآمد به دست آورید، اما هرچه نکات بیشتری از لیست بالا استفاده کنید، درآمد بیشتری از بازاریابی وابسته به دست خواهید آورد.

بسیاری از شرکت ها فرصت های بازاریابی وابسته را ارائه می دهند. اغلب، این یک پیوند در جایی در پایین صفحه وب سایت آنها است. اگر قبلاً محصولات آنها را می شناسید و دوست دارید، اینها بهترین گزینه های بازاریابی وابسته شما را ارائه می دهند زیرا تأییدیه های شما صادقانه و معتبر خواهند بود.

2. جستجو در بازارهای وابسته

هنگام ایجاد یک محصول، به سادگی آن را به عنوان یک مورد “خارجی/وابسته” تنظیم کنید. سپس، می‌توانید تمام اطلاعات مربوطه را – مانند عنوان، توضیحات، قیمت و تصویر – وارد کنید و پیوند وابسته را برای محصول اضافه کنید. همه محصولات شما در یک ویترین فروشگاه آنلاین جذاب و با قابلیت حرکت آسان نمایش داده می شوند.

افزودن یک محصول وابسته با WooCommerce