بایگانی‌های انواع باطری موتور سیکلت پارت موتور-مستر انرژی پلاس

البته من نگفتم که باتری می خوام فقط گفتم ارسال برای فردیس دارید یا نه گفتید نه. امیدواریم که بتوانید از این اطلاعات به طرز مفیدی استفاده کنید. بدون شک استفاده از باتری مناسب با قابلیت تامین شدت جریان مورد نیاز سیستم برق و انجین موتور، یکی از اصول اولیه نگهداری و استفاده از موتور سیکلت میباشد. باتری که بتواند به خوبی شارژ شود و در زمان پارک و عدم استفاده، شارژ را در خود نگه دارد و انرژی مورد نیاز سخت افزار هایی همچون ردیاب و دزدگیر را تامین کند. در حال حاضر محصولات متنوع و با کیفیتی در سطح بازار وجود دارند که با اندکی تحقیق و مطالعه می توانید بهترین آنها را انتخاب نمائید.

  • حرکت آرام موتورسیکلت برای شارژ باتری کافی نیست؛ بنابراین موتور را زود خاموش نکنید.
  • یعنی باطری خارجی یک سال دیرتر به کشور می‌رسند که باعث می‌شوند تاریخ انقضاء آن‌ها زودتر به موعد برسد (برای مثال باتری‌های سال 2021 در اواسط ماه مهر وارد کشور شدند!) .
  • باتری های پر از ژل مهر و موم شده و قابل شارژ نیستند بنابراین قسمت بالایی نیازی به برداشته شدن یا بررسی سطح اسید ندارد.
  • این کار باعث می‌شود که فشاری به باتری وارد نشده و فرایند مصرف و نیاز حفظ شود.
  • این حالت زمانی پیش می‌آید که رگولاتور دینام نتواند باتری را به درستی شارژ کند.

سلام، ببخشید باتری موتور سیکلت(استارتی) من 12 ولت 5 آمپر هست. میتونم از باتری یو پی اس 12 ولت 5 آمپر برای موتور سیکلت استفاده کنم. یکی از مهم‌ترین قطعات در وسایل نقلیه، باتری است که در موتور سیکلت‌ها نیز نقش مهمی دارد. این قطعه نیاز به نگهداری دارد و در صورت خرابی و یا نبود آن، موتور به هیچ وجه روشن نخواهد شد، زیرا استارت موتور به باتری وصل است.

در صورت تنظیم نبودن رگولاتور یا ارسال ولتاژ زیاد https://mrenergyplus.com/ باتری داغ می‌کند. مثلا قیمت باطری موتور سیکلت 12 آمپر با قیمت باطری 7 آمپر موتور سیکلت و قیمت باطری 9 آمپر موتور سیکلت فرق دارد. اگر شما هم تجربه ایی در این زمینه دارید توی نظرات برامون بزارید تا بقیه دوستان موتور سوار هم از تجربه های شما استفاده کنند. پس از قطع ، باتری داخل موتورسیکلت باید با احتیاط از سیستم خارج شود و محصول جدید باتری موتورسیکلت در همان محل قرار گیرد. هنگام انجام تعویض باتری ، کاربر باید اطمینان حاصل کند که سیستم خاموش است و کار نمی کند. اگرچه موتورسیکلت ها سیستم های ماشینی هستند که از ترکیب محصولات ، تجهیزات و سیستم های زیادی تشکیل شده اند ، اما دارای مکانیسم هایی با هزاران کاربرد مختلف هستند.

انجام اتصال کوتاه یک عمل خطرناک و همچنین بسیار مضر برای کارایی و عمر باتری موتور سیکلت میباشد. شارژر موتور سیکلت با اتصال به بوبین موتور سیکلت که با چرخش دور انجین برق تولید میکند، باتری را شارژ مینماید. گرم شدن بیش از حد باتری موتورسیکلت می‌تواند بسیار خطرناک باشد. این حالت زمانی پیش می‌آید که رگولاتور دینام نتواند باتری را به درستی شارژ کند.

به محض برگشت به خانه، حتماً باتری را به تعمیرکار برده و چک کنید. باتری های موتور عمدتا 7 امپر است لذا برای اطمینان بیشتر می توانید اطلاعات باتری خود را از روی ان بخوانید. باتری های ژل تحت فشار کار می کنند تا اکسیژن و هیدروژن حاصل از شارژ دوباره در آب تولید شود. جهت آشنایی بیشتر با این گونه باتری های مقاله ی ”باتری ژله ای چیست؟ ” را مطالعه نمایید. حتی ممکن است در برخی موارد موتورسیکلت شما به ناگهان خاموش شود.

در زمان خرید باتری موتور سیکلت، باید نکاتی را در نظر بگیرید که قطعا به عملکرد و صرفه‌جویی در هزینه شما کمک خواهد کرد. قیمت باطری موتور سیکلت برای موتور سیکلت های مختلف متفاوت است. مثلاقیمت باطری موتور سیکلت راپیدوباقیمت باطری اتمی موتور سیکلت 150وقیمت باطری موتور سیکلت پالسوهمچنین قیمت باطری موتور سیکلت باکسر فرق می کند. باتری موتور سیکلت استارتی محصولی است که در ولتاژهای مختلفی تولید می شود و تقریبا هر موتور سیکلتی دارای ولتاژی مختلف است. اما به طور معمول افراد از باتری های ۶ الی ۱۲ ولت برای این موتورها استفاده می کنند.

محصولات مشابه

بایگانی‌های انواع باطری موتور سیکلت پارت موتور-مستر انرژی پلاس

نظارت بر این باتری‌ها بسیار مهم است، زیرا برای اطمینان از اینکه زمان کار در مرکز داده همیشه حفظ می‌شود، حیاتی هستند. عمر باتری ها در بیشتر موارد سه برابر کمتر از عمری است که سازندگان ادعا می کنند. نظارت دقیق بر این باتری‌ها، دفعات خرابی پرهزینه در مراکز داده را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. در این مطلب از وبلاگ یدک تیمچه با شما کاربران گرامی همراه بودیم و باتری موتور سیکلت را به طور کامل شرح دادیم. باتری موتور سیکلت‌ها اغلب ۱۲ ولت بوده و از نظر ولتاژ برابر هستند.

حرکت آرام موتورسیکلت برای شارژ باتری کافی نیست؛ بنابراین موتور را زود خاموش نکنید. اگر باتری شما هنوز قابل تعمیر است؛ باید حداقل حدود ۳۰۰۰ دور در دقیقه برای مدت زمان مناسبی حرکت کنید تا شارژ کافی به باتری بازگردد. در حالت ایده آل شما می‌توانید از یک سربالایی شروع کنید و موتور را به سمت پایین هل دهید.

خرید باتری موتورسیکلت توربو مدل 12V-7A