با کاتالوگ های B2B Shopify، تجربه خرید شخصی ایجاد کنید

B2B مخفف Business-to-Business است، به این معنی که یک کسب و کار به جای یک مشتری معمولی، یک محصول یا خدمات را به یک کسب و کار دیگر می فروشد. این معامله به جای استفاده شخصی برای اهداف تجاری خواهد بود.

بنابراین، این ویژگی جدید شامل چه مواردی است؟ ویژگی کاتالوگ های Shopify از سه ابزار خاص تشکیل شده است:

  1. لیست قیمت ها – برای مشتریان B2B قیمت های ثابتی را به محصولات در یک کاتالوگ اختصاص دهید
  2. قوانین کمیت – محدودیت هایی را برای تعداد محصولات موجود برای خرید تعیین کنید
  3. انتشار محصول خاص مشتری – مشاهده محصول را برای کسب و کارهای هدف شخصی کنید
اگر به دنبال راه اندازی یک کاتالوگ B2B برای فروشگاه Shopify و مشتریان تجاری خود هستید، ابتدا باید در طرح Shopify Plus مشترک شوید. این طرح برای مشاغل با حجم بالا و مقیاس بزرگ مناسب است – شرکت های برتر مانند Gymshark، Heinz و Staples از آن استفاده می کنند.

پس زمینه مشکی دارای یک ویدیو و "بیشتر بفروش، سریع حرکت کن، هرگز متوقف نشو" در متن سفید - همه اینها برای تبلیغ Shopify Plus
منبع: Shopify
  • ویژگی کاتالوگ های جدید از Shopify برای ارائه تجربه خرید بهتر برای مشاغل معرفی شده است
  • این ویژگی فقط در برنامه Shopify Plus موجود است

یک ویژگی جدید در پلتفرم تجارت الکترونیک، Shopify – کاتالوگ های شخصی سازی شده B2B که به فروشگاه های Shopify اجازه می دهد تا تجربه خرید را برای مشتریان تجاری سفارشی کنند، عرضه شده است. ویژگی این است فقط برای کاربران در طرح Shopify Plus موجود است.

B2B به چه معناست؟

وقتی یک کاتالوگ ایجاد می‌کنید، کسب‌وکارهایی که دسترسی دارند فقط می‌توانند محصولات و قیمت‌هایی را که تعیین کرده‌اید مشاهده کنند.

نحوه تنظیم یک کاتالوگ B2B با Shopify

ما می دانیم که هر کسب و کاری در این مقیاس (هنوز) کار نخواهد کرد، بنابراین مهم است که توجه داشته باشیم که در حالی که این ویژگی شرکت های بزرگ B2B را هدف قرار می دهد، Shopify از کسب و کارها در هر شکل و اندازه استقبال می کند. می توانید بررسی کامل Shopify ما را بخوانید تا ببینید آیا مناسب فروشگاه آنلاین شما است یا خیر.منبع

پس از آن مرحله، می‌توانید کاتالوگ را به یک شرکت اختصاص دهید – برای مثال اگر می‌خواهید یک مشتری تجاری خاص معامله انحصاری روی محصولات شما داشته باشد، این کار مفید است. هنگامی که همه چیز مطابق میل شما تنظیم شد، فقط باید مطمئن شوید که وضعیت کاتالوگ به عنوان “فعال” فهرست شده است.

برای ایجاد اولین کاتالوگ خود، به سادگی به صفحه مدیریت خود بروید، “محصولات” را پیدا کنید و “کاتالوگ ها” را انتخاب کنید. از آنجا، می‌توانید با وارد کردن عنوان، انتخاب محصولاتی که می‌خواهید شامل شوند و در صورت لزوم قیمت‌ها را تنظیم کنید، یک کاتالوگ جدید ایجاد کنید.