با کمک WooCommerce از یک پنجره بیرون‌بر تا حمل‌ونقل سراسری

آیا حاضرید همین کار را برای فروشگاه خود انجام دهید؟ با WooCommerce شروع کنید یا کتابخانه افزونه را کاوش کنید.
و اگر به دنبال غذای راحت و خوشمزه و سالم هستید، آبگوشت برودو را بگیر مستقیم به درب شما ارسال می شود.

کسب و کار خود را با WooCommerce Essentials راه اندازی و توسعه دهیدمنبع

همه چیز با مارکو کانورا آغاز شد، سرآشپز برنده جایزه جیمز ریش، که از پنجره رستوران خود در شهر نیویورک شروع به فروش آبگوشت استخوان در فنجان‌های مخصوص سفر کرد. سال 2014 بود: او به تازگی شروع به نوشیدن آبگوشت استخوان به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی جدید و سالم‌تر کرده بود و هیجان‌زده بود که آن را به عنوان جایگزینی برای قهوه به افراد جامعه ارائه دهد.

بنیانگذار برودو که به دوربین لبخند می زند

مشترکین فعال می توانند به حساب کاربری خود در سایت وارد شوند تا اشتراک خود را روشن و خاموش کنند، تحویل را متوقف کنند، از یک محموله صرف نظر کنند، تاریخ های ارسال خاص را انتخاب کنند یا حتی طعم های موجود در جعبه خود را ویرایش کنند. آنها همچنین می توانند بررسی کنند که چه زمانی تحویل بعدی آنها قرار است برسد. مشتریان برنده می شوند زیرا دیگر مجبور نیستند برای مدیریت اشتراک خود با خط خدمات تماس بگیرند و برودو برنده می شود زیرا می توانند کارکنان پشتیبانی را به مسائل دیگر اختصاص دهند و سردرگمی مشتری را کاهش دهند.

انتخاب ابزار مناسب

و وقتی نوبت به تجربه تجارت الکترونیک رسید، موفقیت در انتخاب ابزارها و شرکای مناسب برای کسب و کار و مشتریانشان به دست آمد.

برودو آبگوشت را روی موادی مانند سیر و پارمزان می‌نوشد

برودو و ووکامرس

خریداران می‌توانند بین چندین محصول مختلف، از جمله بسته عاشق مرغ، بسته 10 تایی متنوع، و بسته هدیه برودو در خانه یکی را انتخاب کنند، سپس بین سفارش یک‌باره یا تحویل هر دو یا چهار هفته یک‌بار انتخاب کنند. تخفیف هایی در ارتباط با اشتراک های مکرر وجود دارد.

آنها همچنین کار زیادی را برای بهبود دسترسی به وب سایت انجام دادند و اطمینان حاصل کردند که هر بازدیدکننده سایت می تواند به راحتی از آن استفاده کند. آن‌ها تغییرات جزئی در رنگ‌های برند ایجاد کردند تا نیازهای کنتراست را برآورده کنند، اطمینان حاصل کردند که توسط صفحه‌خوان‌ها قابل خواندن است، و اندازه فونت‌ها، دکمه‌ها و موارد دیگر را افزایش دادند.

یکی از عوامل مهم تعهد آنها به مواد و فرآیندهای باکیفیت است که از آن به عنوان “روش قدیمی دوباره جدید ساخته شده” یاد می کنند. آنها از استخوان های واقعی حیوانات واقعی به همراه سبزیجات کامل و ارگانیک استفاده می کنند که آنها را در مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده یا کنسانتره می جوشانند. آنها از میانبر استفاده نمی کنند و این در طعم و مزه و تغذیه محصولاتشان نمایان می شود.

وب سایت قبلی آنها تا حد زیادی سخت بود، بنابراین انجام تغییرات ساده، مانند تغییر متن یا تصاویر برای آنها دشوار بود. سایت جدید آنها با استفاده از وردپرس ساخته شده است ویرایشگر مسدود کردن، بنابراین می توانند همه چیز را از محصولات و بسته های محصول گرفته تا صفحات و پست ها به روز کنند. این تفاوت بزرگی برای یک شرکت شلوغ و در حال رشد ایجاد می کند.

راه اندازی اشتراک آبگوشت

برای بهبود تجربه کاربری در قسمت جلویی، Automattic یک طراحی بصری متمرکز بر تصویر ایجاد کرد که مزایای آبگوشت استخوان را برجسته می‌کند. انیمیشن های ساده به محض ورود به سایت، چشم بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند و یک منوی بزرگ، ناوبری را آسان می کند.

مگا منوی کشویی در وب سایت Brodo

تیم Brodo همچنین در حال کار بر روی تغییر به WooCommerce Payments برای درگاه پرداخت خود است. این به آنها امکان می دهد پرداخت ها و بازپرداخت های خود را از داشبورد وردپرس مدیریت کنند و همچنین در هزینه خود صرفه جویی کنند.

ایجاد یک تجربه منسجم برای همه

آبگوشت غذای راحتی است. بسیاری از ما چه چیزی را بیشتر از بیمار بودن در کودکی به یاد داریم؟ از مدرسه در خانه می مانید، روی کاناپه جمع می شوید و می بینید که قیمت مناسب است، جرعه جرعه می نوشید – درست حدس زدید! – ابگوشت. هنوز هم آن احساس گرم و مبهم را برای بزرگسالان به ارمغان می آورد، خواه مریض باشند، در آب و هوای بد غوطه ور باشند، یا فقط به دنبال تقویتی برای شروع روز خود باشند.

با این حال، تیم Automattic وارد عمل شد و با آنها کار کرد تا نیازهای خاص آنها را شناسایی کند و یک وب سایت برای رفع نیازهای آنها بسازد. اکنون، آنها یک فروشگاه آنلاین پاسخگو دارند که تیم برودو می تواند آن را حفظ کند، یک تجربه عالی برای مشتری فراهم می کند، و به طور کامل نشان دهنده برند برودو است.

صفحه اصلی برودو با تصویری از سه آبگوشت کنار هم

Brodo جدید: موبایل اول، UX عالی، دسترسی قوی