بررسی میزبانی Scala 2023: آیا باید از آن استفاده کنید؟

برای هاست ارزان، بهتر است از هاست اشتراکی استفاده کنید زیرا به طور کلی مقرون به صرفه ترین نوع هاست است. با این حال، در این مورد، پلن های میزبانی وردپرس اسکالا هاستینگ با همان قیمت 2.95 دلار در ماه تعیین می شود!

قضاوت در مورد اعدادی که در بالا به اشتراک گذاشتیم سخت است مگر اینکه آنها را با سایر ارائه دهندگان هاست مقایسه کنید. در زیر، ما میزبانی Scala را با سه میزبان وب برتر خود و قیمت های اولیه 12 ماهه آنها مقایسه کرده ایم:

ارائه دهنده هاست اشتراکی هاست وردپرس میزبانی VPS
هاست اسکالا 2.95 دلار 2.95 دلار 39.95 دلار
Bluehost 2.95 دلار 2.95 دلار 19.99 دلار
HostGator 3.95 دلار 7.95 دلار 23.95 دلار
در حرکت 3.49 دلار 4.49 دلار 14.99 دلار

هر نوع هاستینگ چهار طرح مختلف و همچنین افزایش قیمت را با هر ارتقا ارائه می دهد که حداکثر 189.95 دلار در ماه برای طرح میزبانی Build 4 VPS Scala Hosting است.

در تحقیقات میزبانی ما، بهترین عملکرد آن نسبت به قیمت، برای طرح های میزبانی وردپرس مقرون به صرفه، امتیاز دهی بود امتیاز 3.6 از 5.

برای اطمینان از بررسی منصفانه همه ارائه دهندگان میزبانی وب سایت ما، ما روی قیمت 12 ماهه برای هر طرح تمرکز کرده ایم. اگر به اشتراک طولانی تری متعهد شوید که در مورد اسکالا هاستینگ 36 ماه است، برنامه شما ارزان تر خواهد بود.

نکته جالب در مورد هاست اسکالا این است که 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد، بنابراین اگر از برنامه خود ناراضی هستید یا فکر می کنید باید در مورد آن تجدید نظر کنید، در همان ماه اول با ضربه ای به بودجه خود مواجه نخواهید شد.

قیمت گذاری میزبانی اسکالا در مقابل قیمت گذاری رقبا

چهار طرح میزبانی مشترک اسکالا هاستینگ، با جزئیات قیمت و ویژگی های هر کدام
پلن های اسکالا هاستینگ دارای پیشنهادات مقدماتی ارزان است.

هر دو با قیمت معقول 2.95 دلار در ماه شروع می شوند (صورتحساب سالانه)، اما به یاد داشته باشید که پس از پایان دوره اولیه خود مراقب هزینه های شدید تجدید باشید.

اطلاعات بیشترمنبع

اگر یک تجارت جدید هستید یا به دنبال چیزی ارزان و آسان برای مدیریت هستید، توصیه می کنیم با برنامه های میزبانی مشترک اسکالا هاستینگ شروع کنید. البته، اگر یک سایت وردپرس دارید، میزبانی وردپرس مسیر ایده آلی برای شما خواهد بود.

همانطور که می بینید قیمت های اولیه هاست اسکالا به خصوص برای هاست اشتراکی و وردپرس بسیار مناسب است. با این حال، جهش قیمت پس از دوره اولیه یک نقطه ضعف واقعی است.

بیایید نگاهی به قیمت‌های شروع ۱۲ ماهه و هزینه‌های تمدید برای هر نوع میزبانی بیندازیم:

  • هاست اشتراکی: 2.95 دلار در ماه، با 9.95 دلار در ماه تمدید می شود
  • میزبانی وردپرس مدیریت شده: 2.95 دلار در ماه، با 9.95 دلار در ماه تمدید می شود
  • میزبانی VPS: 39.95 دلار در ماه، با 49.95 دلار در ماه تمدید می شود