بررسی وب سایت ساز هاستینگر | مزایا، معایب و قیمت گذاری

برای آسان کردن کارها، Hostinger پیشنهاد می دهد یک طرح واحد و همه کاره: سازنده وب سایت و میزبانی وب. شما تمام ویژگی‌های اساسی را که از یک سازنده وب‌سایت انتظار داریم، مانند پشتیبانی سئو و دامنه رایگان دریافت می‌کنید، اما در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد اهمیت این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

سازنده وب سایت هاستینگر از نظر ارزش برای پول و امتیازدهی واقعاً می درخشد 4 از 5 در دور اخیر تحقیقات ما قیمت‌ها در سراسر بازار افزایش یافته است، به این معنی که برخی از پلتفرم‌ها (مانند Wix) برای حفظ ویژگی‌های خود با هزینه‌های بالاتر تلاش کرده‌اند، اما هاستینگر به‌طور باورنکردنی مقرون به صرفه است.

متأسفانه، هیچ برنامه پیشرفته ای برای ارتقاء وجود ندارد، بنابراین زیبا خواهید بود زمانی که نوبت به گسترش کسب و کار شما می شود محدود است – آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری. سازنده فاقد برنامه یا آزمایشی رایگان برای کمک به شروع کار است، که برای مبتدیانی که می خواهند قبل از ثبت نام احساسی نسبت به پلتفرم داشته باشند، ایده آل نیست.

اگر ترجیح می دهید ماهانه پرداخت کنید، سازنده وب سایت هاستینگر هر ماه 11.99 دلار به شما بازمی گرداند – قیمتی مشابه با طرح پایه GoDaddy که از 9.99 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) یا 16.99 دلار در ماه در صورت پرداخت ماهانه شروع می شود. با این حال، Hostinger بسیار ارزان تر از امثال Wix و Squarespace است که هر دو از 16 دلار در ماه شروع می شوند (صورتحساب سالانه).

سازنده وب سایت هاستینگر فقط از 2.99 دلار در ماه شروع می شود.

چه دوره 12 ماهه، 24 ماهه یا 48 ماهه را انتخاب کنید، قیمت اولیه 2.99 دلار در ماه باقی می ماند. تنها چیزی که باید به آن توجه کرد این است اشتراک 48 ماهه شامل پاداش اضافی سه ماهه به صورت رایگان است!

چرخه‌های صورت‌حساب طرح زمانی که زمان تمدید فرا می‌رسد، متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که برای جهش قیمت قبل از خرید آماده هستید. پس از اولین ترم خود با 2.99 دلار در ماه، به نحوه افزایش قیمت در زیر نگاهی بیندازید:

  • 12 ماه: 9.99 دلار در ماه
  • 24 ماه: 7.99 دلار در ماه
  • 48 ماه: 6.99 دلار در ماه

طرح تنهایی هاستینگر با قیمت پایین شروع می شود 2.99 دلار در ماه (اگر یکی از چرخه های صورتحساب طولانی تر را انتخاب کنید).

طرح ماهانه پرداخت می شود سالانه پرداخت می شود ویژگی های کلیدی
وب سایت ساز و میزبانی وب 11.99 دلار 2.99 دلار دامنه رایگان، پهنای باند نامحدود، ابزارهای هوش مصنوعی، ویژگی های تجارت الکترونیک، گواهینامه های SSL نامحدود و موارد دیگر.

گفته می شود، سازنده وب سایت هاستینگر دارای یک است با ضمانت برگشت 30 روزه پول.