برنامه بتا فروشگاه TikTok برای WooCommerce: نحوه ثبت نام

20 ژوئیه 2023 – از زمان راه‌اندازی افزونه TikTok برای WooCommerce در سال گذشته، هزاران تاجر Woo به TikTok پیوسته‌اند و شروع به اجرای تبلیغات در سریع‌ترین پلتفرم اجتماعی جهان کرده‌اند. افزونه اخیراً پشتیبانی از آن را نیز راه اندازی کرده است کمپین های عملکرد هوشمند، پلتفرم ایجاد تبلیغات و هدف گیری خودکار TikTok.

با فروشگاه TikTok، تاجران Woo می‌توانند کل موجودی‌های خود را به TikTok بیاورند و مستقیماً به کاربران TikTok با ویدیوهای درون‌فید، پخش‌های زنده و یک برگه نمایش محصول برجسته در صفحه نمایه‌شان بفروشند. این یک تجربه خرید یکپارچه ایجاد می‌کند و به خریداران و مرورگرها اجازه می‌دهد بدون هیچ زحمتی از اکتشاف به خرید بدون خروج از برنامه TikTok منتقل شوند.

بازرگانان مستقر در ایالات متحده که علاقه مند به پذیرش اولیه فروشگاه TikTok هستند، می توانند علاقه خود را از طریق این فروشگاه ثبت کنند فروشگاه TikTok / برنامه بتا WooCommerce.


امروز ما مشتاقیم که آخرین پیشرفت در گسترش مشارکت خود را اعلام کنیم: بازرگانان WooCommerce در خط مقدم هستند و می توانند جزو اولین کسانی باشند که مغازه های خود را به فروشگاه TikTok در امریکا. بیش از 150 میلیون کاربر فعال ماهانه TikTok در ایالات متحده وجود دارد (داده های داخلی TikTok، مارس 2023).

برای اطلاعات بیشتر:
[email protected]
از اتاق خبر Woo دیدن کنید

درباره ووکامرس
WooCommerce منبع باز و پلت فرم تجارت الکترونیک پیشرو است که 23٪ از میلیون ها فروشگاه آنلاین برتر را تامین می کند.ساخته شده با، ژوئیه 2023). ساخته شده بر پایه ی وردپرس، WooCommerce به هر کسی، در هر کجا، این امکان را می دهد که هر چیزی را با قابلیت توسعه، انعطاف پذیری و کنترل واقعاً نامحدود بر نحوه ساخت و توسعه تجارت خود بفروشد. در سال 2011 راه اندازی شد و توسط خودکار در سال 2015، WooCommerce یک شرکت کاملاً توزیع شده با کارمندان مستقر در سراسر جهان است.منبع

بیش از 61 میلیارد بازدید در #TikTokMadeMeBuyIt وجود دارد (داده های داخلی TikTok، جهانی، ژوئیه 2023)، و 61٪ از کاربران TikTok در رفتارهای تجارت الکترونیک در این پلتفرم شرکت کرده اند (مطالعه محصولات تبلیغاتی خرید جهانی علم بازاریابی TikTok 2022 انجام شده توسط Material).