برنامه WooExpert بازگشت: در اینجا چه چیزی جدید است

به طور خلاصه، برنامه راه‌اندازی مجدد ما بر شما متمرکز است – آژانس‌ها. ما برای کمک به رشد WooExperts خود، پشتیبانی، راهنمایی و منابع درجه یک را ارائه کرده ایم.

چگونه WooExpert شوم؟

«WooExpert بودن به آژانس ما کمک کرده است تا در فضای تجارت الکترونیک تخصص و مقیاس داشته باشد. به زودی پس از بررسی توسط WooCommerce و دعوت به برنامه، جریان اصلی ما از فروشگاه‌های مادر و پاپ محلی به شرکت‌های تجارت الکترونیک در سطح متوسط ​​و سازمانی تغییر یافت. و با تغییر در جریان سرب، درآمد هر پروژه افزایش یافت، که منجر به افزایش کارکنان، افزایش خدمات اضافی برای ارائه به مشتریان و احساس موفقیت عالی از هر پروژه Woo که تکمیل می‌کنیم، شد.

– جو ریویلو، آژانس ذن

برنامه جدید WooExpert چگونه متفاوت است؟

اگر درخواست شما پذیرفته شود، به شما اطلاع داده می شود و وارد برنامه WooExpert می شوید.

برای رشد آژانس خود در کنار ووکامرس آماده هستید؟ برای WooExpert شدن اقدام کنید.

چگونه تاجران می توانند WooExpert پیدا کنند؟

اگر تاجری هستید که به دنبال کمک برای فروشگاه جدید یا موجود WooCommerce هستید، WooExpert ممکن است مناسب باشد! هر عضو برنامه WooExpert توسط تیم WooCommerce بررسی می شود – می توانید اعتماد کنید که یک وب سایت با کیفیت بالا و خدمات مشتری عالی دریافت خواهید کرد.

برای درخواست، برخی از اطلاعات اولیه در مورد شرکت خود را ارسال می کنید، به چند سوال باز پاسخ می دهید و نمونه هایی از کار خود را به اشتراک می گذارید. درخواست شما از طریق سه دور بررسی می گذرد:

  1. غربالگری اولیه برای تأیید الزامات اساسی، مانند اندازه، تجربه و شهرت
  2. یک بررسی فنی که در آن تیم ما کیفیت کد نمونه‌های کار شما را بررسی می‌کند
  3. ارزیابی نهایی عواملی مانند استفاده از تم ها و برنامه های افزودنی، ثبات سایت، پاسخگویی، سرعت و امنیت

به لطف بازخوردی که از اعضای خود دریافت کردیم، برنامه WooExpert را دوباره راه اندازی می کنیم تا بزرگتر و بهتر از همیشه باشد. برای شروع، ما هزینه ورودی را که در ابتدای تاریخچه برنامه خود لازم بود حذف کردیم.

چهار طبقه وجود دارد – تایید شده، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم – با الزامات و مزایایی که برای هر یک متفاوت است. به عنوان مثال، سطوح بالاتر شامل جوایزی مانند یک لیست در WooExpert Marketplace ما و فرصت‌های بازاریابی مشترک است. آژانس‌ها می‌توانند از طریق اقداماتی مانند تکمیل گواهینامه‌ها، پاسخگویی به موقع به سرنخ‌ها و پیوستن به رویدادهای جامعه به سطوح بالاتر بروند.

WooExpert بودن چگونه می تواند برای آژانس من مفید باشد؟

همکاری نزدیک تر با WooCommerce و مشتریان بالقوه، روند پیشنهاد ما را اصلاح می کند. وقتی مشتری ببیند که ما در حال همکاری نزدیک‌تر با هم هستیم و سطح بالاتری از پشتیبانی و تخفیف‌های احتمالی برای برنامه‌های افزودنی دریافت می‌کنیم، یک برد-برد است.»

– جاد داناگان، کشتی روشن

ما همچنین یک بازار جدید و پورتال شریک ایجاد کرده ایم که با در نظر گرفتن آژانس ها ساخته شده است. اعضا می توانند به سرعت وارد پورتال شوند تا فهرست WooExpert خود را با نمونه های کار، خدمات، توصیفات و موارد دیگر ایجاد و به روز کنند. این پورتال همچنین دارای یک فرآیند سوار شدن بدون درز، یک مرکز اطلاع رسانی و یک تقویم رویداد است.

می توانید بازار WooExpert را بر اساس منطقه زمانی، زبان، صنعت، خدمات ارائه شده و بودجه فیلتر کنید تا به شما کمک کند آژانس مناسب برای نیازهای خاص خود را پیدا کنید. هر نمایه آژانس فردی دارای اطلاعاتی است که به شما در انتخاب کمک می کند، مانند گواهینامه ها، نمونه کارها و نرخ ها.

به دنبال یک متخصص برای ساخت فروشگاه رویایی خود هستید؟ لیست کامل WooExperts ما را ببینید.منبع