برنامه WooExpert بازگشت: در اینجا چه چیزی جدید است


آیا شما آژانسی هستید که به کیفیت و پشتیبانی مشتری افتخار می کند؟ آیا وب سایت های زیبا و موثر ایجاد می کنید؟ آیا WooCommerce را در داخل و خارج می شناسید؟

اگر چنین است، ممکن است برای برنامه WooExpert مناسب باشید.

درست است — ما در حال راه اندازی مجدد برنامه WooExpert با ویژگی های جدید و بهبود یافته ای هستیم که به آژانس ها کمک می کند تا رشد کنند و فروشگاه های آنلاین را با شریک دیجیتال مناسب به هم متصل کنند.

برنامه WooExpert چیست؟

برنامه WooExpert مجموعه ای از آژانس ها است که با کمک WooCommerce کیفیت و خدمات را در بالاترین سطح ارائه می دهند. این شرکت‌ها با استفاده از پلتفرم ما، خدمات ممتازی را برای فروشگاه‌های آنلاین ارائه می‌کنند و در ازای آن، از آموزش، پشتیبانی و فرصت‌های بازاریابی انحصاری بهره می‌برند.

آژانس‌هایی که برنامه انحصاری WooExpert را تشکیل می‌دهند بهترین از بهترین‌ها هستند و راه‌حل‌های سفارشی – با استفاده از WooCommerce – برای فروشگاه‌های آنلاین در صنایع مختلف ارائه می‌کنند.

همکاری نزدیک تر با WooCommerce و مشتریان بالقوه، روند پیشنهاد ما را اصلاح می کند. وقتی مشتری ببیند که ما در حال همکاری نزدیک‌تر با هم هستیم و سطح بالاتری از پشتیبانی و تخفیف‌های احتمالی برای برنامه‌های افزودنی دریافت می‌کنیم، یک برد-برد است.»

– جاد داناگان، کشتی روشن

چهار طبقه وجود دارد – تایید شده، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم – با الزامات و مزایایی که برای هر یک متفاوت است. به عنوان مثال، سطوح بالاتر شامل جوایزی مانند یک لیست در WooExpert Marketplace ما و فرصت‌های بازاریابی مشترک است. آژانس‌ها می‌توانند از طریق اقداماتی مانند تکمیل گواهینامه‌ها، پاسخگویی به موقع به سرنخ‌ها و پیوستن به رویدادهای جامعه به سطوح بالاتر بروند.

WooExpert بودن چگونه می تواند برای آژانس من مفید باشد؟

از آنجایی که برنامه WooExpert از آژانس هایی تشکیل شده است که توسط WooCommerce بررسی شده اند، پیوستن به این گروه اعتبار سنجی فوری را اضافه می کند تا به شما کمک کند کسب و کار بیشتری کسب کنید. اما مزایا به همین جا ختم نمی شود! در اینجا فقط چند مزیت WooExpert بودن آورده شده است:

 • دانشی که به شما کمک می کند تا از منحنی جلوتر بمانید. از آکادمی آموزشی ما، دعوت‌نامه‌ها به رویدادهای اختصاصی و یک خبرنامه با اطلاعات و نکات داخلی بهره ببرید. همچنین به پلتفرم‌ها و تک پیجرها دسترسی خواهید داشت تا به شما کمک کنند خدمات خود را به مشتریان بالقوه بفروشید.
 • سرنخ های از پیش واجد شرایط. به‌عنوان یک عضو ردیف طلایی یا پلاتینیوم، سرنخ‌هایی را مستقیماً برای شما ارسال می‌کنید که توسط تیم فروش ما فیلتر شده و از قبل واجد شرایط هستند. دیگر نیازی به وجین علف های هرز از طریق چشم انداز بی صلاحیت نیست!
 • جدایی از رقبا. چند آژانس می توانند بگویند که به طور رسمی توسط WooCommerce تایید شده اند؟ با به نمایش گذاشتن وضعیت WooExpert خود در پیشنهادات خود و در وب سایت خود از سایرین متمایز شوید.
 • فرصت های بازاریابی مشترک مطالعات موردی را ارسال کنید و ایده های بالقوه برای انتشار در WooCommerce.com را به نمایش بگذارید.
 • یک لیست بازار اعضای ردیف نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم در بازار WooExperts ما، جایی که فروشگاه‌های آنلاین برای یافتن کمک در مورد وب‌سایت‌های خود به آنجا می‌روند، نشان داده می‌شوند.
 • پشتیبانی مستقیم از ووکامرس با پیشرفت در برنامه WooExpert، به پشتیبانی اولویت دار، مدیر شریک اختصاصی، کانال Slack ویژه و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.
 • تخفیف در افزونه های WooCommerce. تا 50 درصد تخفیف اشتراک ووکامرس را دریافت کنید. از این پس انداز برای آژانس خود استفاده کنید یا آنها را به عنوان یک جایزه اضافی برای همکاری با شما به مشتریان منتقل کنید!
 • پورتال ویژه برنامه WooExpert. عملکرد، سرنخ ها و منابع خود را از طریق پورتال خصوصی ما پیگیری کنید.

و نگران نباشید – می‌توانید به صورت‌حساب و صورت‌حساب هر طور که برای کسب‌وکارتان می‌خواهید ادامه دهید.

«WooExpert بودن به آژانس ما کمک کرده است تا در فضای تجارت الکترونیک تخصص و مقیاس داشته باشد. به زودی پس از بررسی توسط WooCommerce و دعوت به برنامه، جریان اصلی ما از فروشگاه‌های مادر و پاپ محلی به شرکت‌های تجارت الکترونیک در سطح متوسط ​​و سازمانی تغییر یافت. و با تغییر در جریان سرب، درآمد هر پروژه افزایش یافت، که منجر به افزایش کارکنان، افزایش خدمات اضافی برای ارائه به مشتریان و احساس موفقیت عالی از هر پروژه Woo که تکمیل می‌کنیم، شد.

– جو ریویلو، آژانس ذن

برنامه جدید WooExpert چگونه متفاوت است؟

به لطف بازخوردی که از اعضای خود دریافت کردیم، برنامه WooExpert را دوباره راه اندازی می کنیم تا بزرگتر و بهتر از همیشه باشد. برای شروع، ما هزینه ورودی را که در ابتدای تاریخچه برنامه خود لازم بود حذف کردیم.

ما تیمی از مدیران شریک ایجاد کردیم که به طور خاص برای پشتیبانی از WooExperts ما طراحی شده اند. آنها به عنوان رابط بین آژانس ها و WooCommerce عمل می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه افراد در برنامه ما می توانند بیشترین استفاده را از عضویت خود ببرند.

ما همچنین یک بازار جدید و پورتال شریک ایجاد کرده ایم که با در نظر گرفتن آژانس ها ساخته شده است. اعضا می توانند به سرعت وارد پورتال شوند تا فهرست WooExpert خود را با نمونه های کار، خدمات، توصیفات و موارد دیگر ایجاد و به روز کنند. این پورتال همچنین دارای یک فرآیند سوار شدن بدون درز، یک مرکز اطلاع رسانی و یک تقویم رویداد است.

به دنبال سرنخ ها هستید؟ می‌توانید از پورتال شریک برای پذیرش یا رد سرنخ‌های بازار استفاده کنید، از مدیر شریک اختصاصی خود (با لایه‌های پلاتینیوم) پشتیبانی دریافت کنید و ببینید که چگونه تجارت شما با کمک WooCommerce رشد کرده است.

به طور خلاصه، برنامه راه‌اندازی مجدد ما بر شما متمرکز است – آژانس‌ها. ما برای کمک به رشد WooExperts خود، پشتیبانی، راهنمایی و منابع درجه یک را ارائه کرده ایم.

چگونه WooExpert شوم؟

علاقه مند به پیوستن به برنامه WooExpert هستید؟ برای اطمینان از اینکه آژانس شما مناسب است، فقط باید یک فرآیند درخواست ساده را طی کنید.

برای درخواست، برخی از اطلاعات اولیه در مورد شرکت خود را ارسال می کنید، به چند سوال باز پاسخ می دهید و نمونه هایی از کار خود را به اشتراک می گذارید. درخواست شما از طریق سه دور بررسی می گذرد:

 1. غربالگری اولیه برای تأیید الزامات اساسی، مانند اندازه، تجربه و شهرت
 2. یک بررسی فنی که در آن تیم ما کیفیت کد نمونه‌های کار شما را بررسی می‌کند
 3. ارزیابی نهایی عواملی مانند استفاده از تم ها و برنامه های افزودنی، ثبات سایت، پاسخگویی، سرعت و امنیت

اگر درخواست شما پذیرفته شود، به شما اطلاع داده می شود و وارد برنامه WooExpert می شوید.

برای رشد آژانس خود در کنار ووکامرس آماده هستید؟ برای WooExpert شدن اقدام کنید.

چگونه تاجران می توانند WooExpert پیدا کنند؟

اگر تاجری هستید که به دنبال کمک برای فروشگاه جدید یا موجود WooCommerce هستید، WooExpert ممکن است مناسب باشد! هر عضو برنامه WooExpert توسط تیم WooCommerce بررسی می شود – می توانید اعتماد کنید که یک وب سایت با کیفیت بالا و خدمات مشتری عالی دریافت خواهید کرد.

می توانید بازار WooExpert را بر اساس منطقه زمانی، زبان، صنعت، خدمات ارائه شده و بودجه فیلتر کنید تا به شما کمک کند آژانس مناسب برای نیازهای خاص خود را پیدا کنید. هر نمایه آژانس فردی دارای اطلاعاتی است که به شما در انتخاب کمک می کند، مانند گواهینامه ها، نمونه کارها و نرخ ها.

به دنبال یک متخصص برای ساخت فروشگاه رویایی خود هستید؟ لیست کامل WooExperts ما را ببینید.منبع