بهترین افزونه های امنیتی وردپرس ، 10 پلاگین امنیتی وردپرس | wooplugin

با توجه به مزایای پلاگین‌های امنیتی وردپرس، پیشنهاد می‌شود حتما از آن‌ها استفاده کنید. همچنین برای محافظت از سایت شما در برابر کدهای مخرب، اسکن‌های بدافزار را اجرا می‌کند تا هر رباتی که به طور مکرر از صفحات موجود در وب‌سایت شما بازدید می‌کند را غیرفعال کند. هدف Shield Security آسان کردن امنیت وردپرس و حذف تعداد اعلان‌هایی است که از سایر ابزارهای مشابه دریافت می‌کنید. این پلاگین رویکرد متفاوتی دارد که به نظر بسیاری از افراد موثرتر از برخی از افزونه‌های مجموعه امنیتی ذکر شده در بالا است. این پلاگین تمام تلاش‌های ورود به سیستم را، بدون در نظر گرفتن ماهیت یا موفقیت آن ثبت می‌کند.

  • در نتیجه می‌توان گفت Wordfence یک افزونه با امکانات کامل است که شما می‌توانید برای امنیت کامل سایت از آن استفاده کنید و خیال خود را راحت کنید.
  • هنگامی که تغییر فایل شناسایی می شود، افزونه منشا فایل ها را اسکن می کند تا مشخص کند که آیا تغییر مخرب بوده است یا خیر.
  • یک راه ساده برای جلوگیری از این نوع حمله تغییر آدرسی که با آن به پیشخوان وردپرس لاگین می کنید و اضافه کردن یک کد امنیتی به فرم ورود است که هر 2 این موارد در تنظیمات افزونه امنیت کامل وردپرس وجود دارد.
  • BulletProof Security یک راهکار کامل برای رفع نیاز های امنیتی سایت وردپرسی شما می باشد.

در صورت بروز حمله بک آپ ها به سرعت قابل بازگردانی خواهند بود. Vaultpress از تمامی پست ها، دیدگاه ها، فایل های چند رسانه ای و تمامی تنظیمات سایت ها در سرور های خود بک آپ گیری می نماید. این افزونه با قدرت گیری از Jetpack سایت شما را در برابر هکر ها و بدافزار ها ایمن می کند.

بهترین پلاگین‌های امنیتی وردپرس کدام‌اند؟

مجله خبری پلاگین ووکامرس Ninja Check اسکنر بدافزار و فایروال را برای وب‌سایت وردپرس شما ارائه می‌دهد. این پلاگین دارای امتیاز 5/4 ستاره و بیش از 9000 نصب فعال است. علاوه بر نصب یک افزونه، برای افزایش امنیت سایت خود کارهای دیگری نیز می‌توانید انجام دهید. به عنوان مثال Lockr’s offsite از سایت شما در برابر آسیب پذیری‌های مختلف محافظت می‌کند و به امنیت داده‌های شما کمک می‌کند. افراد حرفه‌ای و مشاغلی که نیاز به محافظت عمیق‌تر و پشتیبانی 24 ساعته‌ی عملی دارند، می‌توانند تنها با 12 دلار از Shield Pro استفاده کنند.

افزونه های معرفی شده در این مقاله بسیار قدرتمند می باشند و امنیت سایت شما را در برابر بدافزار ها و حملات افزایش می دهند. The All-In-One WP Security And Firewall یک راهکار جامع برای تامین امنیت سایت وردپرسی شما می باشد. افزونه Sucuri SecuritySucuri Security یک افزونه امنیتی وردپرس برای محافظت از وب‌سایت‌های وردپرسی می‌باشد.

بهترین افزونه‌های امنیتی وردپرس

اگر فایلی از فایل‌های اصلی وردپرس تغییر داده شود که (احتمالاً) نشانه دستکاری توسط هکرها باشد، توسط وردفنس اطلاع‌رسانی می‌شود. همچنین شما می‌توانید با مشاهده دوره آموزشی وردپرس، در زمینه امنیت وردپرس به یک متخصص تمام عیار تبدیل شوید. امیدوارم مقاله امروز از تیم طراحی سایت وب لینو مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. صمیمانه خوشحال خواهیم شد اگر با نظرات خود مارا در تولید مقالات تخصصی بهتر در حوزه های طراحی سایت یاری نمایید. ترافیک های رمز نشده، session ID را با خود حمل میکنند حتی در مواردی علاوه بر session ID، شناسه های کاربری و پسوردها را بصورت plain text را نیز در خود دارند.

افزونه امنیت وردپرس Sucuri

این افزونه یکی دیگر از محبوب ترین افزونه های امنیتی وردپرس است که نسخه رایگان آن در دسترس است. با نصب این افزونه تجربه متفاوتی خواهید داشت و قطعا از عملکرد خوب آن شگفت زده خواهید شد. انجام اسکن‌های امنیتی وردپرس به صورت معمولی و حداقل یک بار در ماه می‌تواند به تامین امنیت سایت شما کمک زیادی کند. متاسفانه هنوز هم خیلی‌ها از رمز «123456» برای حساب کاربری خود استفاده می‌کنند. در حالیکه رمزهای قابل حدس به هکرها اجازه می‌دهد به راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و آسیب وارد کنند. اگر از وردپرس برای تامین امنیت خود استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که تمام کاربران شما از رمزهای ایمن استفاده می‌کنند.

http://commercena.ir