بهترین افزونه های وردپرس در سال 2023

از 99.50 دلار

افزونه های تجارت الکترونیک تمام ابزارها و قابلیت هایی را که برای تبدیل وب سایت وردپرس خود به یک فروشگاه آنلاین کاملاً کاربردی نیاز دارید، ارائه می دهند.

آیا به دنبال فروش محصولات دیجیتال – از جمله نرم افزار، کتاب الکترونیکی و محتوای قابل دانلود – از طریق سایت وردپرس خود هستید؟ دانلود دیجیتال آسان به طور خاص برای همین طراحی شده است.

وابسته به طرح

بسته به طرح: 29-299 دلار در ماه

افزونه‌های برتر وردپرس ما برای کسب‌وکارهای نوپا تجارت الکترونیک WooCommerce، Easy Digital Downloads و Shopify هستند. بیایید کاوش کنیم!

7. ووکامرس

WooCommerce به شما امکان می دهد لیست محصولات را تنظیم کنید، موجودی خود را مدیریت کنید، گزینه های حمل و نقل را پیکربندی کنید و چندین روش پرداخت را بپذیرید. (همه با تلاش نسبتاً کمی – چیزی که گفتن آن بسیار ساده تر از انجام آن است!)

البته، همه اینها رایگان نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های قیمت گذاری WooCommerce، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

8. دانلود آسان دیجیتال

قیمت ها از 99.50 دلار در سال برای طرح شخصی شروع می شود و تا 499.50 دلار برای مجوز All Access متغیر است. سخت است – اما ضمانت بازگشت پول خطر را از بین می برد.

9. Shopify

این افزونه محبوب همچنین دارای مجموعه‌ای از افزونه‌ها و تم‌های مختلف است: بر اساس قابلیت‌های سایت وردپرس خود ساخته شده و شما را قادر می‌سازد ظاهر و احساس آن را به سطح جدیدی از شخصی‌سازی ببرید.

تنها شکار؟ کیفیت رایگان نیست، و Shopify هم نیست. برای اطلاعات کامل در مورد اینکه Shopify برای وردپرس چقدر هزینه دارد، راهنمای جامع ما برای قیمت گذاری Shopify را بررسی کنید.منبع

خوب – پس اینطور نیست موکدا یک افزونه وردپرس با این حال، Shopify میکند یکپارچه با وردپرس ادغام می شود و یکی از پلتفرم های تجارت الکترونیک ما با بالاترین امتیاز است (مخصوصاً برای مشاغل بزرگتر). به علاوه، پر از ویژگی ها و عملکرد ایده آل برای همه مشاغل آنلاین است.

از کنترل دسترسی و کدهای تخفیف گرفته تا ادغام درگاه پرداخت و ویژگی‌های مدیریت ثروت مشتری، Easy Digital Downloads به شما امکان می‌دهد کارهای بیشتری انجام دهید – و فروش بیشتر! – با سایت وردپرس خود. حتی بهتر؟ سفارشی کردن آن بر اساس نیازهای فروشگاه در حال رشد شما بسیار آسان است – و مجموعه ای از برنامه های افزودنی را برای گسترش بیشتر عملکرد خود ارائه می دهد.

را پرکاربردترین افزونه تجارت الکترونیک برای وردپرس، ووکامرس همچنین محبوب‌ترین راه‌حل تجارت الکترونیک منبع باز در جهان است – بنابراین با شجره نامه همراه است!

زیرساخت قوی تجارت الکترونیک Shopify شامل مدیریت محصول، کنترل موجودی، پردازش پرداخت، مدیریت سفارش و غیره است. بهتر از آن، سهولتی که با آن می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را در پلتفرم Shopify راه‌اندازی و مدیریت کنید – همه اینها در حالی که مدیریت محتوای خود را از طریق وردپرس ادامه می‌دهید – باعث می‌شود که آن را بی‌معنا کنید.