بهترین نام های کانال یوتیوب برای الهام بخشیدن به شما

چرا؟ زیرا پایتخت ها متمایز هستند. آنها به سرعت توجه ما را جلب می کنند و سریعتر از نام های کوچکتر، زیرا مغز ما بهتر می تواند کلمات مختلف درون آنها را تجزیه کند. (در واقع، کانال های یوتیوب با حروف کوچک یکی از بزرگترین اشتباهات بازاریابی ویدیویی هستند که می توانید مرتکب شوید!)

بنابراین هنگامی که نام کانال YouTube خود را برنامه ریزی می کنید – مهم نیست که چه باشد – به یاد داشته باشید که با آن حروف بزرگ آزاد باشید.

از سرمایه استفاده می کنند. (شما نخواهید دید که pewdiepie، the try guys یا mrbeast در صدر نمودارهای درآمد قرار دارند – این مطمئناً!)

بنابراین بیش از حد پیچیده نکنید – نوآوری کنید!منبع

آن از سرمایه، پایتخت اهمیت!

3. سئو را به خاطر بسپارید

آیا ویدیوهای YouTube شما برای سرگرمی، اطلاع رسانی یا (به Unspeakable و MrBeast) به سادگی مخاطبان خود را شوکه می کنند، باید تمرکز خود را بر SEO (بهینه سازی موتور جستجو) حفظ کنید.

بنابراین، هنگام انتخاب نام کانال یوتیوب خود، مطمئن شوید که تا حد امکان هدف کانال شما را منعکس می کند. لیستی از کلمات کلیدی که می خواهید هدف قرار دهید تهیه کنیدو هنگام آپلود ویدیو، حتماً این موارد را در عنوان و توضیحات ویدیوی خود لحاظ کنید. و برچسب های خود را فراموش نکنید!

4. تحقیقات بازار خود را انجام دهید

احساس الهام گرفتن؟ عالی! اما قبل از اینکه ادامه دهید و شروع به طوفان فکری عنوان کانال جدید YouTube خود کنید، یک نکته وجود دارد مقدار کمی خواندن بیشتر برای انجام (فقط کمی … قول!).

بنابراین قبل از شروع به تهیه نام کانال YouTube خود، ابتدا کمی تحقیق کنید. این می‌تواند شامل ارسال یک نظرسنجی برای نمونه‌ای از جمعیت‌شناسی هدف شما، یا راه‌اندازی یک گروه متمرکز کوچک برای درک آنچه در بینندگان احتمالی شما طنین‌انداز است، باشد.

اکنون زمان بیشتری – و به احتمال زیاد پول بیشتری – خواهید داشت. اما در دراز مدت نتیجه خواهد داد.

5. آن را ساده نگه دارید!

به چیزی توجه کنید همه نام کانال یوتیوب در بالا مشترک است؟

پنج نکته برتر ما را برای انتخاب نام کانال YouTube در زیر بررسی کنید:

1. در سرما نروید

به هر حال، شما می‌توانید شگفت‌انگیزترین محتوا را در پلتفرم داشته باشید، اما – مگر اینکه جستجوگران بتوانند ویدیوهای شما را در جستجوهای آنلاین پیدا کنند – به معنای اسکات نیست.

یکی دیگر از ویژگی‌های 10 بهترین نام کانال YouTube به اشتراک گذاشته شده است؟ همه آنها ساده هستند. به طور خاص به The Try Guys، صنایع دستی 5 دقیقه‌ای و زمان غذای حماسی فکر کنید – همه آنها دقیقاً با آنچه کانال‌های مربوطه انجام می‌دهند صحبت می‌کنند.

هر نوع محتوایی که ایجاد می کنید، شناخت مخاطبان خود است همیشه اولین قدم برای درست کردن آن

توصیه می کنیم با شروع شروع کنید مولد نام YouTube Wix. به سادگی چند کلمه مرتبط با نوع برندی را که می خواهید بسازید تایپ کنید، و نام های درخشانی به ذهنتان خواهد رسید. البته لازم نیست از هیچ یک از آنها استفاده کنید – اما آنها سکوی پرشی عالی برای خلاقیت هستند!

2. بزرگ کردن، بزرگ کردن، بزرگ کردن!

وقتی هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) در دنیای امروز بسیار رایج است، چرا در ایجاد نام های خوب برای کانال های یوتیوب از کمک آن غفلت کنید؟