بهترین گزینه های حمل و نقل برای مشاغل کوچک در سال 2023

اگر با UPS ارسال کنید، هزینه هایی برای مواردی مانند تحویل بین المللی یا آخر هفته اضافه می شود.

USPS تقریباً برای تمام تحویل‌ها گواهی حمل و نقل ارائه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی سفارشات خود را پیگیری کنید و از خطا یا گم شدن بسته‌ها جلوگیری کنید. همچنین اگر می‌خواهید از سفرهای متعدد به اداره پست خودداری کنید، پیکاپ‌های خانگی را نیز ارائه می‌کند.

UPS یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان حمل و نقل تجاری است و دلیل خوبی دارد.

بر خلاف سایر تامین کنندگان، UPS خدمات پیکاپ رایگان نیز ارائه نمی دهد.

فدرال اکسپرس

شما به یک داشبورد تعاملی دسترسی خواهید داشت که به شما امکان می دهد وضعیت محموله های خود را بررسی کنید و بسته به گزینه ای که انتخاب می کنید، زمان تحویل بین 1 تا 5 روز متغیر است.

این برنامه مزایای متعددی مانند تخفیف در برخی از هزینه های حمل و نقل و یک مرکز کمکی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا ابعاد بسته خود را قبل از ارسال تعیین کنید.

DHL به بیش از 220 کشور ارسال می شود و 84000 نقطه خدمات را در سراسر جهان مدیریت می کند. این یک گزینه عالی برای حمل و نقل بین المللی با سیستم حمل و نقل جهانی است که جاده، راه آهن، هوا و دریا را پوشش می دهد.

DHL همچنین با اتاق بازرگانی ایالات متحده همکاری کرده است تا مجموعه ای از منابع آموزشی را در اختیار مشاغل کوچک قرار دهد که به راه اندازی و انجام سفارشات فروشگاه آنلاین شما کمک می کند.

این نرم افزار حمل و نقل بین المللی و همچنین نرم افزار عالی ردیابی سفارش را ارائه می دهد که اگر می خواهید بتوانید به سؤالات مشتری در مورد وضعیت سفارش آنها پاسخ دهید بسیار مهم است.

بنابراین بهترین حمل و نقل برای مشاغل کوچک چیست؟ بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین ارائه دهندگان حمل و نقل بیندازیم تا به شما کمک کنند تشخیص دهید کدام یک برای شما مناسب است.

USPS

DHL تقریباً برای کار با هر صنعتی، از جمله صنایع حساس مانند مواد شیمیایی و دارویی، مجهز است.

به راحتی می توان به صورت آنلاین قیمت های حمل و نقل بین المللی را ایجاد کرد و خدمات مشتریان FedEx یکی از بهترین ها در این صنعت است. اگر یک حساب فدرال اکسپرس جدید باز کنید، می‌توانید تا 60 درصد از نرخ‌های حمل و نقل با نرخ ثابت برای بسته‌های کوچک نیز بهره مند شوید.

اگر نگران تأثیر حمل و نقل خود بر محیط زیست هستید، DHL همچنین تدارکات سبز را ارائه می دهد که به کاهش ردپای دیجیتال شما کمک می کند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش فدرال اکسپرس، حمل و نقل با دمای کنترل شده آن است، که برای مشاغلی که مواد فاسد شدنی مانند مواد غذایی را حمل می کنند و نگران هستند که کالاها چقدر خوب سفر می کنند، مناسب است.

جای تعجب نیست که USPS گزینه های حمل و نقل عالی را برای مشاغل کوچک ارائه می دهد.

FedEx به بیش از 220 کشور ارسال می شود و یکی از راحت ترین ارائه دهندگان حمل و نقل به لطف 40000 جعبه دراپ باکس در سراسر جهان است.

اما نقطه ضعف DHL هزینه های مختلفی است که می توان به محموله های شما اضافه کرد. ممکن است ریسک پرداخت هزینه همه چیز از امنیت اقلام خود گرفته تا اضافه وزن را داشته باشید.

علیرغم حضور قوی بین‌المللی، DHL در واقع کمترین حضور ایالات متحده را در میان پیک‌هایی دارد که در این فهرست نشان داده شده‌اند که اگر قصد تمرکز بر مخاطبان داخلی را دارید، قابل توجه است.منبع

زمان حمل و نقل USPS می تواند کمی طولانی تر از رقبای خود باشد و حمل و نقل بین المللی می تواند گران شود، بنابراین اگر می خواهید محصولات را در سطح بین المللی بفروشید و حمل و نقل را به کشورهای دیگر ارائه دهید، مهم است که این را در نظر داشته باشید.

یو پی اس

خدمات پستی خوب قدیمی ایالات متحده – با نام مستعار USPS.

به عنوان یک کسب‌وکار کوچک، می‌توانید به کیت آغازگر ایمیل اولویتی دسترسی داشته باشید که به شما امکان می‌دهد یک صندوق پستی تجاری راه‌اندازی کنید، در حالی که برنامه Click-N-Ship آن برای مارک‌هایی با حجم سفارش کم مناسب است زیرا می‌توانید برچسب‌های حمل و نقل را به صورت آنلاین خریداری و چاپ کنید. .

UPS از طریق جلسات طوفان فکری برای صاحبان مشاغل کوچک کمک بزرگی به مشاغل کوچک ارائه می دهد تا به شما کمک کند بهترین راه ها را برای ساده سازی و بهینه سازی حمل و نقل خود تعیین کنید.

با این حال، فدرال اکسپرس برای پیکاپ ها هزینه دریافت می کند، بنابراین اگر ترجیح می دهید سفارشات خود را جمع آوری کنید، این هزینه ها می توانند به سرعت اضافه شوند.

DHL

FedEx یک برنامه اختصاصی کسب و کار کوچک، FedEx Small Business را ارائه می دهد که مخصوصاً برای مشاغل کوچک طراحی شده است.