بک لینک چیست؟ سئو اسمارت-بک لینک گلدلینک

آدرس وبسایت در پروفایل شخصی وبسایت‌ها هم نوع مشابهی بهترین روش بک لینک از بک‌لینک است. هرچه این صفحه‌ها جستجوی بیشتری داشته باشد و فعال‌تر باشد تاثیر لینک موجود در آن بیشتر می‌شود. پس هرچه محتوای وبسایت‌ها به هم مرتبط باشند بک‌لینک قوی‌تر خواهد بود. با اینکه گوگل کل یک صفحه را بررسی می‌کند ولی خیلی از کارشناسان معتقدند هر چه لینک در در صفحه بالاتر باشد، اعتبار بیشتری دریافت می‌کند. هرچه مقدار این عدد بیشتر باشد، این دامنه اعتبار بیشتری دارد و از کیفیت بیشتری برخوردار است؛ بنابر این بک لینک گرفتن از آن ارزش بیشتری دارد. به طور کلی وبسایت‌های دولتی، دانشگاهی، مراکز و سازمان‌های مشهور، برندها و شرکت‌های بزرگ بک‌لینک‌های قوی‌تری دارند.

  • زیرا یکی از معیارهای گوگل برای شناسایی سایت‌ها و مطالب قابل اعتماد، میزان اعتمادی است که مخاطبان به وب‌سایت دارند.
  • وقتی کسی روی لینک سایت شما که در یک سایت دیگر گذاشته شده کلیک می‌کند، در واقع شما ترافیک ارجاعی دریافت می‌کنید.
  • گوگل در کتاب Rather Quality Guidelines تاکید کرده است که صاحبان سایت‌ها همیشه خود را به عنوان بهترین معرفی می‌کنند.
  • مطمئنا اگر سایت های سطح وب بخواهند به شما به عنوان یک سایت معتبر لینک بدهند، صرفا روی یک صفحه از سایتتان تمرکز نمیکنند.
  • به این ترتیب در این مبحث ما را همراهی نمایید، مجله پاسخ درصدد است تا به صورت کامل به مفهوم بک لینک و بک لینک سازی بپردازد.

بر اساس پیوند دادن به سایت‌ها مرتب کنید تا ببینید کدام صفحات بیشترین لینک را از وب‌سایت‌های یونیک دارند. Ahrefs پیدا کنید، با وب سایت مبدا تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید تا لینک جدید شما را جایگزین کنند. های اسپم، تاثیر منفی در سئو سایت داشته و منجر به جریمه گوگل و در آخر خارج شدن سایت از ایندکس گوگل می‌شود. هر صنعت و هر حوزه کاری مجموعه‌ای از فرصت‌ها برای لینک سازی را دارد. 3 – یک ایمیل دوستانه برایشان ارسال کنید و مودبانه بخواهید تا به سایت شما لینک سازی انجام دهند.

پست میهمان برای گرفتن بک لینک سایت

عددی که در زیر External Links نمایش داده می‌شود، تعداد بک‌لینک‌هایی است که به سایتتان داده شده است. با کلیک روی EXPORT EXTERNAL LINKS در گوشه‌ی بالا سمت راست صفحه می‌توانید لیست کامل بک لینک‌ها را دریافت کنید. دو راه برای بررسی بک‌لینک‌های یک سایت یا صفحه وجود دارد که در ادامه به تشریح آن‌ها خواهیم پرداخت. روش اول با استفاده از گوگل سرچ کنسول است که تنها برای سایتی که متعلق به خودتان است کاربرد دارد.

اما این تاثیر برای لینک هایی که بعدا در همان دامنه برای همان سایت ایجاد میکنید، به مراتب کمتر از بار اول است! به همین خاطر بهتر است که در چندین دامنه متنوع که ترجیحا به نوعی با سایت شما ارتباط معنایی دارند، لینک سازی کنید. این تصور از این ناشی میشود که گوگل هر بک لینکی را به عنوان یک رای اعتماد برای سایت در نظر میگیرد. متاسفانه ابزارهای زیادی در اینترنت وجود دارند که میتوانند حجم زیادی بک لینک به صورت خودکار برای سایت شما ایجاد کنند.

از پیوند ها به سایت خود ترافیک ارسال کنید

متن لینک شده به این معنی است که لینک بر روی چه عبارتی قرار داده شده است. بعنوان مثال در گذشته رایج بود که میگفتند “برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید” و لینک را بر روی کلمه اینجا قرار میدادند. در عمل عبارت “اینجا” متن لینک شده یا همان Anchor Text محسوب میشود. برای هر بک لینک سایت به جزئیاتی دسترسی خواهید داشت که در زیر آورده شده است. در این مرحله، منابع مناسبی را برای انتشار بک لینک سایت پیدا می‌کنید.

اگر تا به حال با مفهوم لینک‌های فالو و نوفالو آشنا نبودید، بهتر است این بخش از آموزش بک لینک را به خوبی مطالعه کنید. در چنین لینک‌هایی ارزش و اعتباری که مد نظر دارید، از طریق لینک انتقال می‌یابد. چنین لینک‌هایی هیچ اعتبار و ارزشی را از سایت مبدا به مقصد انتقال نمی‌دهند و به گوگل مفهوم عدم انتقال ارزش را نشان می‌دهند. شما برای موفقیت در لینک‌سازی نیاز به انجام اقداماتی دارید که باید در وب سایت خود رعایت نمایید.

چرا ساخت بک لینک دشوار است؟

بک لینک چیست؟ سئو اسمارت-بک لینک گلدلینک