تغییرات مالیات بر تجارت، مالیات بر ارزش افزوده و فروش برای تجارت الکترونیک در سال 2022

برگزیت به عنوان مثال خوبی از نحوه عملکرد این امر است.

این بدان معناست که شما به طور بالقوه می توانید در چندین حالت حضور داشته باشید حتی اگر تمام عملیات شما در یک حالت باشد. بعلاوه، فراتر از حضور فیزیکی، اگر یک ایالت بیش از مبلغ مشخصی به دلار بفروشید یا بیش از تعداد معینی تراکنش را به مشتریان در ایالت آنها انجام دهید، ممکن است یک ایالت شما را دارای یک رابطه تحت صلاحیت خود بداند.

نقشه پیوندی ایالات متحده

ایالات متحده هنوز سیستمی برای صورتحساب یا گزارش الکترونیکی اتخاذ نکرده است.

6. سیستم هماهنگ

اسدر مورد این تغییرات و سایر تغییرات مالیاتی صنعت در سال 2022 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

3. مشتریان از کجا خرید می کنند و چگونه پرداخت می کنند

بنابراین برای ساده‌تر نگه داشتن آن در حال حاضر، می‌خواهیم یک نمای کلی از آن را به شما ارائه دهیم هشت تغییر مالیاتی آینده برای مشاغل در ایالات متحده، بریتانیا، اتحادیه اروپا، و بسیاری از کشورها و مناطق دیگر. چند مورد اول بیشتر مربوط به ایالات متحده است و بقیه مربوط به سایر کشورها است.

1. قوانین Nexus – جایی که کسب و کار شما واقع شده است

قبل از اعمال مالیات بر ارزش افزوده، برای کالاهای وارداتی به بریتانیا، حداقل اندازه سفارش 135 پوند بود. این در راه است، همانطور که تخفیف سهام محموله کم ارزش که قبلا برای کالاهای زیر 15 پوند وجود داشت، در راه است. مالیات بر ارزش افزوده برای هر دوی اینها اکنون باید در محل فروش با مشتری، در هنگام پرداخت جمع آوری شود.

ملل مختلف و مناطق مختلف ممکن است با هر یک از این نوع موقعیت‌های آموزشی و خدمات آموزشی رفتار متفاوتی داشته باشند.

در بسیاری از اروپا و آمریکای لاتین و سایر نقاط جهان، کشورها در حال توسعه روش‌هایی برای نظارت بر تمام معاملات تجاری هستند تا بتوانند مقدار مناسب مالیات فروش و دریافت کنند. مالیات بر ارزش افزوده.

همه این سیستم‌ها به منظور تسهیل رعایت و همچنین کاهش خطاها و به حداقل رساندن اجتناب مالیاتی در نظر گرفته شده‌اند. آنها همچنین حسابرسی را آسانتر و سریعتر می کنند.

نقشه صورتحساب الکترونیکی در سراسر جهان

به همین دلیل، بسیاری از ایالت ها به منبع مقصد تغییر می کنند، به این معنی که شما بر اساس مکان خریدار مالیات می پردازید. حتی برای مشاغل کوچک، اگر محصولات را در سراسر ایالات متحده می فروشید، ممکن است مجبور شوید خریدهای انجام شده توسط مشتریان را در تمام 50 ایالت پیگیری کنید.

5. نظارت دیجیتالی تراکنش های فروش تجاری

و سپس تغییرات موقتی در نرخ وجود دارد، مانند تعطیلات مالیات بر فروش، یا معافیت های مالیاتی که ممکن است در طول همه گیری COVID-19 اعمال شده باشد. مشتریان آنها را دوست دارند، اما حسابداری مالیاتی مناسب را برای مشاغل بسیار سخت می کنند.

83 کشور در حال حاضر انواعی از قوانین صدور صورتحساب یا گزارش الکترونیکی دارند و تعداد بیشتری نیز روی آن کار می کنند. انواع نظارت بر تراکنش های دیجیتال عبارتند از:

  • گزارش در زمان واقعی: گزارش تراکنش همانطور که اتفاق می افتد
  • فایل حسابرسی استاندارد برای مالیات (SAF-T): جمع آوری اطلاعات مالیاتی را برای مقامات آسان می کند
  • صورتحساب الکترونیکی: دولت ها هر فاکتور را قبل از اینکه مشتری ببیند آن را تایید می کنند
  • الزامات صورتحساب چهار روزه: نه به اندازه واقعی زمان، اما همان ایده

اگر محصولات را از طریق یکی از ده‌ها بازار آنلاین مانند آمازون یا Wayfair می‌فروشید، برخی از ایالت‌ها و کشورها از آنها مالیات می‌گیرند، هزینه‌ای که ممکن است به شما تحمیل کنند یا نکنند. ایالت های دیگر به این نوع فروشندگان اجازه می دهند معاف بمانند.

انواع محصولات غیر معمولی

و کسب و کارهای اتحادیه اروپا که به مردم بریتانیا می فروشند باید مالیات بر ارزش افزوده را از آنها دریافت کنند. برای خریدهای کوچکتر زیر 150 یورو، کسب و کار از فروشگاه یک‌جای واردات (IOSS) استفاده می‌کند، یک پورتال ثبت الکترونیکی که رعایت الزامات مالیات بر ارزش افزوده را آسان‌تر می‌کند.

علاوه بر تغییرات نرخ مالیات، باید از مرزهای بین حوزه های قضایی مالیاتی نیز آگاه باشید. برخی از شهرها در دو ایالت قرار دارند. بسیاری از شهرها در دو شهرستان قرار دارند. گاهی اوقات، خانه روبروی خیابان نرخ مالیات فروش متفاوتی دارد. و این مرزها گاهی تغییر می کند.

بریتانیا اکنون در حال اجرای برنامه ای به نام Making Tax Digital است که برای مشاغل داخل بریتانیا و همچنین کسانی که به آن می فروشند، مانند هر اتحادیه اروپا اعمال می شود. سیستم جدید حتی برای مشاغل خوداشتغال بریتانیا و صاحبخانه ها نیز اعمال می شود.

سه نوع روش منبع یابی توسط ایالت های ایالات متحده برای تعیین اینکه چه کسی مالیات فروش را پرداخت می کند وجود دارد:

  1. منبع یابی مقصد: بر اساس مکان خریدار
  2. منبع منبع: بر اساس مکان فروشنده
  3. منابع ترکیبی: ترکیبی از هر دو

اگر محصولی با کد اشتباه طبقه بندی شود چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است با نرخ اشتباه مالیات گرفته شود و منجر به جریمه و تاخیر، مشکلات در مرز و ناراحتی مشتریان شود. درباره سیستم هماهنگ و مسائل مالیاتی جهانی مرتبط بیشتر بخوانید.

7. حذف حداقل الزامات مالیاتی

مشکلات تامین و کمبود نیروی کار ممکن است بر وضعیت مالیاتی شما تأثیر بگذارد.

اگر مشتری آنلاین خرید کند اما کالا را برای تحویل به فروشگاه تحویل دهد و محل سکونت او در ناحیه مالیاتی متفاوت از محل کسب و کار باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟ به این می‌گویند خرید آنلاین، تحویل در فروشگاه (BOPIS). مالیات فروش آنلاین ممکن است با محلی که خرید در آن تحویل می شود متفاوت باشد.

بررسی کنید: افزونه WooCommerce AvaTax نرم افزار Avalara را مستقیماً با فروشگاه شما ادغام می کند.

مالیات بر فروش خود را با Avalara خودکار کنیدمنبع

در مورد نرم افزار چطور؟

با رونق تجارت الکترونیک، افزایش خرید بدون مرز، و روش‌های بسیار متفاوت برای خرید و انواع محصولات برای فروش، دولت‌ها احساس می‌کنند که در جمع‌آوری مالیات بر معاملات از حلقه دور مانده‌اند. در طول چند سال گذشته، مقامات در سراسر جهان قوانین را برای بازتاب اقتصاد دیجیتال به روز کرده اند.

WooCommerce خدمات مالیاتی ارائه نمی دهد، و این مقاله برای کسب و کارهایی که سعی در درک وظایف مربوط به رعایت مالیات خود دارند، اطلاعاتی و مفید است.

Lکسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده کشورها از صورتحساب الکترونیکی برای نظارت بر مالیات فروش.

و برای مشاغل ایالات متحده، عبور از خطوط ایالتی تفاوت چندانی با عبور از مرزهای کشور ندارد. در واقع، از بسیاری جهات می‌تواند بسیار پیچیده‌تر از فروش یک تجارت در یک کشور اتحادیه اروپا به مصرف‌کنندگان در کشورهای دیگر اتحادیه اروپا باشد.

با این حال، Avalara می تواند به شما کمک کند نرم افزار اتوماسیون مالیاتی که انطباق را بسیار آسان تر می کند. مخصوصاً برای شرکت های کوچکی که در سراسر ایالات متحده یا در سراسر مرزهای بین المللی تجارت می کنند، چیزهای زیادی برای پیگیری وجود دارد. نرم افزار تطابق مالیاتی ممکن است چیزی باشد که ارزش بررسی را داشته باشد.

سیستم هماهنگ در سال 1988 آغاز شد، اما امروزه با تجارت دیجیتال بسیار، به بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های تجاری بین المللی تبدیل شده است.

استفاده از کدهای HS می تواند خیلی سریع پیچیده شود زیرا هر کشوری بلافاصله کدهای خود را به روز نمی کند. برخی سالها طول می کشد. این بدان معناست که شما ممکن است یک کالا را در دو کشور مختلف بفروشید و باید از دو کد متفاوت استفاده کنید.

در حال حاضر هیچ تغییری در خط‌مشی‌ها برای مبالغ بالاتر از این آستانه وجود ندارد.

به عنوان مثال، آیا باید مالیات فروش را برای ارزش خرید کامل از قبل دریافت کنید یا آن را بین هر یک از پرداخت ها تقسیم کنید؟ انجام آن از قبل به این معنی است که مشتری در واقع اقساط مساوی را پرداخت نمی کند. اگر آن را پخش کنید، چه اتفاقی می‌افتد اگر نرخ‌های مالیات فروش قبل از انجام تمام پرداخت‌ها تغییر کند؟ آیا باید مبلغ جدید را برای پرداخت های باقی مانده جمع آوری کنید؟ و در مورد هزینه های BNPL از ارائه دهنده خدمات چطور؟ و اگر آنها قبل از انجام تمام پرداخت‌ها کالا را برگردانند اما شما قبلاً مالیات خود را به دولت پرداخت کرده باشید، چه اتفاقی می‌افتد؟

این امر در برخی از ایالت‌ها که در آن شهرستان‌های مختلف نرخ‌های مالیات فروش متفاوتی دریافت می‌کنند، حتی پیچیده‌تر می‌شود.

دسترسی به همه این سیستم‌ها و کار با آن‌ها مستلزم آن است که کسب‌وکارها مقداری پول از قبل خرج کنند، اما به آن‌ها اجازه می‌دهد راحت‌تر با مصرف‌کنندگان در بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا تجارت کنند.

دولت ها به طور مرتب نرخ مالیات بر فروش خود را به روز می کنند. برخی از اقلامی که قبلاً مالیات می‌گرفتند در برخی جاها معاف می‌شوند، مانند پوشک و محصولات بهداشتی زنانه. سایر اقلامی که قبلاً مشمول مالیات نمی شدند، مانند کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف هستند.