خرید کتاب های کمک درسی کلاس دوم ابتدایی + تخفیف ویژه فرآموز | ketabko

خرید کتاب های کمک درسی کلاس دوم ابتدایی + تخفیف ویژه فرآموز | ketabko

به همین علت بر روی تمامی کتاب های این دسته و لیست که در بالا مشخص شده اند از 10 تا 30% تخفیف ویژه اعمال شده است. حمایت شده توسط پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف. استادبانک مفتخر است که توانسته است، با تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به درجه دانش بنیانی نائل شود. همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش آماده دریافت سوالات، نظرات و انتقادات شما هستند. این کتاب 486 صفحه ای توسط جمعی از مولفان انتشارات کاگو نوشته شده است. این کتاب 432 صفحه ای با همکاری فاطمه فریمانه، فهیمه عکاف و زهرا گلپایگانی تالیف شده است.

خرید آنلاین کتاب

انتشارات مهروماه بیشتر از یک دهه است که به تولید کتاب‌ های کمک‌ درسی پرداخته کتاب کمک درسی دوم دبستان است. این نشر افتخارات زیادی را کسب کرده است و به تمام پایه‌ های تحصیلی پرداخته است. کتاب گام به گام منتشران یکی از کتاب های قدیمی برای حل تمرین های کتاب است و همانطور که از اسمش پیداست مانند کتاب دروس طلایی کاگو، در مجموعه کتاب های گام به گام و حل تمرین قرار می گیرد. این کتاب جهت آمادگی دانش آموزان برای آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان مناسب است.

  • کتاب جامع تیزهوشان دوم دبستان خیلی سبز، مرجعی برای دانش‌آموزانی است که تمایل دارند در مدارس برتر و تیزهوشان درس بخوانند و یا در المپیاد شرکت کنند.
  • در واقع این کتاب مناسب دانش آموزان ضعیف و متوسط نیست و بهتر است که دانش آموز با لول تحصیلی بالا این کتاب را تهیه کند.
  • درسنامه‌های کتاب کار و تمرین فارسی دوم ابتدایی گل واژه به خوبی موضوعات مطرح شده در کتاب درسی را پوشش داده‌اند و نمونه سوالات و تمرین‌های آن در یادگیری فارسی دوم دبستان نقش کلیدی‌ای ایفا می‌کنند.

کتاب کارپوچینو علوم دوم دبستان، یکی دیگر از کتاب کمک درسی دوم دبستان است. این کتاب با محتوای بروز و مطابق تغییرات، تدوین و مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از جالب ترین ویژگی های این درس یا کتاب کمک درسی در قالب فعالیت های عملی نیز طراحی شده است، فعالیت های عملی سبب می شود، دانش آموزان مهارت های خود را افزایش دهند.

کتاب کار ریاضی دوم دبستان

با ورود کودکان به کلاس دوم دبستان، کتاب‌های کمک درسی می‌توانند به او در یادگیری و درک بهتر مطالب درسی کمک کنند. همچنین دانش‌آموزان تیزهوش با استفاده از این کتاب‌ها خود را با محک جدی مواجه می‌کنند و میزان آمادگی خود را می‌سنجند. فروشگاه پایتخت کتاب، بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب کمک درسی در ایران، طیف متنوعی از کتاب‌های کمک درسی را برای دانش‌آموزان مقاطع مختلف گرده‌آوری کرده است. اگر قصد خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان را دارید، با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب و با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید. کتاب ‌کار ریاضی دوم دبستان خیلی سبز یکی از بهترین کتاب‌های کمک‌درسی دوم دبستان است. در ابتدای کتاب، درس‌نامه‌هایی برای دانش‌آموزان عزیز قرار داده شده است که بتوانند با مطالعه‌ی مطالب ارائه شده در کتاب درسی و مدرسه، مروری بر اطلاعات مورد نیازشان داشته باشند.