ده داغ ترین روند تجارت الکترونیک برای سال 2022 و پس از آن

وقتی می‌توانید پیام‌های خود را برای بخش‌هایی از مشتریانی که علایق یا تجربیات زندگی مشابهی دارند (مانند افراد دارای بچه در مقابل افراد بدون بچه) تنظیم کنید، می‌توانید در بیان نیازها و خواسته‌های هر یک بسیار مؤثرتر باشید.

هر کاری که می توانید انجام دهید برای کسب و کار شما مفید است و به محیط زیست نیز کمک می کند، بخشی را در این مورد در صفحه درباره خود اضافه کنید یا یک صفحه کاملاً جدید در سایت خود ایجاد کنید. همچنین می‌توانید چند جمله را در صفحه پرداخت خود به عنوان انگیزه‌ای دیگر برای رها نکردن سبد خرید قرار دهید، مانند «همه مواد حمل‌ونقل ما قابل بازیافت هستند».

10. بازاریابی شخصی

شخصی‌سازی یک روند رو به رشد تجارت الکترونیک است زیرا فناوری ردیابی داده‌ها و استفاده از آن داده‌ها برای افزایش تجربه مشتری در حال بهتر شدن است. و همانطور که قبلا ذکر شد، این داده‌های خود شما در مورد مشتریان فعلی شما است، به این معنی که می‌توانید از آن استفاده کنید تا به بهترین نحو که با اهداف بازاریابی و درآمد شما مطابقت داشته باشد.

شما نیازی به دنبال کردن هر روندی ندارید، اما توجه به تغییرات محیط تجارت الکترونیک به شما کمک می کند از فرصت های مناسب استفاده کنید. اگر همیشه به دنبال راه هایی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و بهبود عملکرد خود هستید، ممکن است روند خود را کشف کنید!

به عنوان مثال، آنها ممکن است بخواهند یک خرید انجام دهند، اما اقلام خود را به دو آدرس مختلف ارسال کنند. می‌خواهید با گزینه‌هایی مانند سفارش‌های تقسیم‌شده، پیش‌سفارش‌ها، تحویل در فروشگاه و «کلیک‌ها روی آجر» انعطاف‌پذیری در فرآیند سفارش ارائه دهید – راهی برای ادغام فروشگاه آنلاین خود با فروش حضوری.

یکی دیگر از روند پرداختی که در حال افزایش محبوبیت است، «اکنون بخرید، بعداً بپردازید» (BNPL) و پیشنهادهای مشابهی مانند «پرداخت در چهار» است. اینها به مشتریان امکان می دهد برای خریدهای بزرگتر به صورت اقساطی پرداخت کنند، اما بدون واجد شرایط بودن یا اتلاف وقت با چک های اعتباری و تامین مالی سنتی. شش راه را ببینید اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

خرید کن گزینه های بعدی را با Affirm پرداخت کن
یک CRM بازاریابی ایمیلی و سایر تلاش‌های بازاریابی شما را با شروع شخصی‌سازی بسیار مؤثرتر می‌کند

از دیگران بیاموزید یا ترندست خود شوید

اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی به یک کانال جدید مناسب برای بازاریابی تبدیل شده اند. وقتی فردی را پیدا می‌کنید که فالوورهای آنلاین زیادی دارد و فکر می‌کنید که فالوورهای او به خوبی با محصولات فروشگاه آنلاین شما هماهنگ هستند، پرداخت پول به آن شخص برای تبدیل شدن به یک سفیر برند می‌تواند منجر به سود زیادی شود.

این به روند تجارت الکترونیک شماره 2 در این لیست در مورد هزینه های تبلیغات بالاتر برمی گردد. با داشتن رسانه شخصی، کنترل بیشتری بر هزینه های بازاریابی و تبلیغات خود دارید. ایمیل و پست مستقیم هر دو در این دسته قرار می گیرند که از لیست های پستی داخلی استفاده می کنید، و آنها راه های عالی برای حفظ مشتریان و افزایش ارزش مادام العمر مشتری هستند.

7. سفیران برند

به‌روزرسانی Apple iOS14 برای حفظ حریم خصوصی و ردیابی آنلاین کار را برای فروشگاه‌های تجارت الکترونیک و سایر مشاغل که از تبلیغات آنلاین استفاده می‌کنند برای هدف قرار دادن کارآمد و مؤثر مشتریان ایده‌آل خود بسیار سخت‌تر کرده است.

CRM شما را قادر می سازد تا خریدهای مشتری، فاکتورها، تعامل، تبدیل ها و بسیاری از معیارهای مهم دیگر را ردیابی کنید. همچنین به شما امکان می دهد پروفایل های مشتری بسازید که بعداً می توانید از آنها برای ارسال بازاریابی شخصی تر استفاده کنید.

مشخصات مشتری در Jetpack CRM

و این به راحتی قابل ردیابی است، زیرا می‌توانید کدهای کوپن خاصی بدهید، صفحات فرود سفارشی ایجاد کنید، و روش‌های دیگری را که برای هر سفیر برند، و شاید حتی هر کمپینی که برای آن‌ها ایجاد می‌کنید، منحصربه‌فرد باشد، بکار ببرید.

پسندیدن بارگذاری…منبع

ولی هزینه های تبلیغات فیس بوک در سال گذشته 47 درصد افزایش یافت، به همین دلیل است که تمرکز بر بهبود استراتژی‌های حفظ مشتری حتی مهم‌تر از همیشه است. هزینه بازاریابی برای مشتریان فعلی بسیار کمتر از دنبال کردن مشتریان جدید است، بنابراین از مخاطبان فعلی خود نهایت استفاده را ببرید.

3. افزایش گزینه های بررسی برای مشتریان

بررسی‌های آنلاین همچنان اهمیت پیدا می‌کند، زیرا مصرف‌کنندگان می‌خواهند مطمئن شوند که کسب‌وکارهایی که اغلب فاقد ویترین هستند، به خوبی به آنها خدمات می‌دهند. شهرت آنلاین شما بسیار مهم است.

این امر تبلیغات آنلاین را پرهزینه تر کرده است، علاوه بر آن ردیابی نتایج کمپین دشوارتر است.

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای درخواست از بهترین مشتریان برای ارائه نظرات باید بخشی منظم از استراتژی بازاریابی شما باشد. و مطمئن شوید که پیوندهایی به سایت‌های مختلفی که می‌توانند در آن‌ها نظر بدهند، از جمله Google، Yelp، خلبان اعتماد، یا سایر سایت های خاص صنعت که با محصولات و خدمات شما همسو هستند.

4. انعطاف پذیری سفارش

افزایش لیست مشترکین ایمیل شما در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین استراتژی های بازاریابی شما است، زیرا می توانید هر چند وقت یکبار که می خواهید در لیست خود تبلیغ کنید. MailPoet و AutomateWoo هر دو به طور یکپارچه با WooCommerce ادغام می شوند و به شما امکان می دهند بازاریابی ایمیلی موثری انجام دهید.

افزودن BNPL به فروشگاه آنلاین خود را می توان با استفاده از خدماتی مانند تایید کنید یا پی پال، که با ووکامرس ادغام می شود.

هزینه‌های تبلیغات آنلاین تا حدی به دلیل رشد عظیم تجارت الکترونیکی افزایش یافته است سهم خود را دو برابر کرد از کل هزینه های خرده فروشی از 10٪ به 20٪ در تنها پنج سال. آیا اکنون که خرید حضوری در حال بازگشت است، این روند ادامه خواهد داشت؟ گفتنش سخته

روند رو به رشد تجارت الکترونیک این است که بر فرآیندها و مواد بسته بندی و حمل و نقل خود تمرکز کنید و مواردی را انتخاب کنید که تأثیر کمتری بر محیط زیست دارند. همچنین ممکن است بتوانید روش های کارآمدتری را در فرآیندهای تولید و انجام خود بیابید. این می تواند به مصرف انرژی، مصرف آب، محصولات زائد، زنجیره تامین و بسیاری موارد دیگر مربوط باشد.

یا ممکن است بتوانید راه های مسئولانه تری برای رسیدگی به بازگشت پیدا کنید. آیا می توانید آنها را دوباره بفروشید؟ آنها را اهدا کنیم؟ آنها را به نحوی تغییر دهید؟

در نهایت، پیش‌سفارش تحت‌تأثیر تخمین‌های تاریخ حمل و نقل قرار می‌گیرد، بنابراین در این موارد دقیق باشید. و مطمئن شوید که به‌روزرسانی‌های ایمیلی یا متنی را در مورد وضعیت سفارش ارسال کنید، به خصوص اگر چیزی باعث شود تاریخ حمل و نقل اولیه شما تغییر کند.

5. چت ربات برای خدمات مشتری

اگر محصولی در دسترس نیست، باید به مشتریان این امکان را بدهید که پس از موجودی مجدد، از آن مطلع شوند. این نیز یک استراتژی هوشمند تولید سرنخ است زیرا آنها را در لیست ایمیل شما قرار می دهد.

گزینه ای برای مطلع شدن از زمانی که یک کالا دوباره در انبار موجود است

کدام گرایش ها در لیست ما ممکن است برای فروشگاه شما بهترین باشند؟ آیا ما هیچ کدام را از دست دادیم؟ به ما خبر دهید!

با ابزارهای ایمیل مارکتینگ MailPoet، کسب و کار خود را تبلیغ کنید و محصولات بیشتری بفروشید