دوره فن بیان و سخنوری آریانا دوره جامع توسعه مهارتهای فردی مدرسه کسب و کار آریانا | آموزشگاه آپادانا تبریز

هر قدر جامعه به سمت جلو پیش می رود اهمیت توجه و طراحی کلام بیشتر از بیش خودش را نشان می دهد به حدی که گاهی اوقات استفاده کردن از یک واژه خاص در صحبت سبب می شود زودتر یا دیرتر به نتیجه برسیم. پس برای رسیدن به این مقصد و این هدف نیاز داریم زمان بیشتری را برای آشنایی و همچنین تقویت فن بیان خود در نظر بگیریم. پیش از اینکه این سوال را خدمتتان پاسخ دهیم، باید بگوییم که هر تصمیم مشکلات خاص خودش را دارد و ما تصمیم بدون مشکل پیدا نخواهیم کرد. بسیاری از همراهان عزیز سوالی که دارند در رابطه با همین موضوع است که ما چطور می توانیم در روابط عمومی اصولی در کسب و کار داشته باشیم و در شروع ارتباطات چه مواردی را در نظر داشته باشیم. برای اینکه فن بیان خوبی داشته باشید باید به این حوزه توجه خاص و ویژه‌ای داشته باشید. اگر صحبت شما با حرکات بدنی شما در تضاد باشد، قطعاً اثربخشی آن کاهش پیدا خواهد کرد و مخاطب نیز علاقه‌ای به شنیدن صحبت‌های شما نشان نخواهد داد.

مطالب مهم

دوره فن بیان و سخنوری آریانا دوره جامع توسعه مهارتهای فردی مدرسه کسب و کار آریانا | آموزشگاه آپادانا تبریز شاید تصور شود حرفه مجری گری ساده و بدون مشکل است اما یکی از مشاغلی است که شما باید مهارت های زیادی در زمینه های مختلف داشته باشید تا بتوانید از پس این حرفه برآیید. داشتن زبان بدن مناسب، تسلط کامل و بدون استرس، استفاده درست از لحن و کلام و تلفظ صحیح لغات به همراه اعتماد به نفس بالا و داشتن دایره لغات زیاد تنها بخشی از این مهارت ها هستند. شما در تست مجریگری به راحتی نقاط ضعف و قوت خود را می شناسید و روی همان ها بیشتر تمرکز می کنید. ما این شرایط را با اساتید و مجریان با تجربه صدا و سیما برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید سریع تر بهترین نتیجه را بگیرید. همانطور که می دانید فن بیان و سخنوری مانند هر مهارت دیگری به تمرین و تکرار نیاز دارد.

اگر شما نیز علاقه‌مند به افزایش مهارت‌های کلامی و ارتباطی خود از طریق دوره سخنوری هستید، مطالعه این مطلب به شما کمک خواهد کرد که با تعریف و اصول فن بیان و همچنین دوره فن بیان ارائه شده از سوی موسسه آموزش عالی فن پردازان اشنا شوید. اکثر مردم جهان علاقه دارند بتوانند به خوبی صحبت کنند تا همه به صحبت‌هایشان گوش دهند. در واقع فن بیان و سخنوری یکی از مهارت‌های یک فرد موفق است.برای اینکه بتوان به بهترین شکل ممکن صحبت کنید، باید مهارت‌های کلامی را پرورش دهید و بر ترس‌هایتان غلبه کنید.

  • فایل صوتی را با تاریخ ذخیره کنید و فردا به فایل خودتان گوش بدهید.
  • کلیه این گواهینامه ها دارای اعتبار بسیار بالایی می باشند و فردی که در انتهای دوره گواهینامه فن بیان خود را دریافت می کند، می تواند از امکان ترجمه رسمی آن و بکار گیری اش در داخل و خارج از کشور سود ببرد.
  • به عنوان نکته آخر درباره این کلاس فن بیان نیز باید بگویم که دوره عیر حضوری فن بیان دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد و می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه ی از دست دادن پولتان این دوره را تهیه کنید!
  • ترشح آدرنالین طبیعی است، تنها تفاوتی که بین یک سخنران حرفه ای با سایرین وجود دارد این است که سخنران حرفه ای، آدرنالین را به جای اضطراب و ترس، تبدیل به هیجان سخنرانی می کند.

کسانی که به مهارت فن بیان و سخنوری مجهز هستند به خوبی می دانند که لازم است صحبت خود را طراحی شده ارائه دهند. آموزش سخنوری و فن بیان در گذشته فقط ویژه مدیران و افراد خاص بود،‌ اما امروزه صحبت کردن در جمع و سخنوری که با عنوان فن بیان از آن یاد می‌شود به عنوان یکی از مهم ترین مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت محسوب می شود. یکی از مهمترین تمرین‌های تاثیرگذار برای کاهش ترس از صحبت در جمع یا ترس از سخنرانی، مقابله با کم‌رویی است. اگر فردی خجالتی و کم رو هستید به جای تنبیه خود و فرار کردن از آن،  سعی کنید با مشکل خود کنار بیایید و با آن مقابله کنید این تمرین را به قدری تکرار کنید تا احساس کم رویی‌تان کاملا از بین برود. البته مفهوم این نیست که مجبور شوید که همیشه چنین فعالیت‌هایی را انجام دهید باید توجه داشته باشید که فعالیت‌های گفته شده را فقط تا جایی ادامه دهید که مشکل خجالتی بودنتان کاملا رفع شود.

تمرین‌های کاربردی در این گام (نظیر کش فن بیان، خودکار فن بیان، شوخی با تپق، شمارش، تأکید، نقد و بررسی دیگران، بداهه‌گویی) بسیار جالب و اثربخش خواهند بود. در صورت قبولی در دوره، شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات آن در بخش دوره‌های آموزشی رزومه‌ساز «جاب ویژن»، تایید مهارت خود را در قالب اضافه شدن «مدال مهارت» به روزمه آنلاین خود دریافت نمایید. این مدال علاوه بر ایجاد تمایز در نمایش رزومه شما، باعث بالاتر قرار گرفتن آن در لیست انبوه رزومه‌های ارسالی به کارفرما شده و بدین ترتیب شانس شما را برای استخدام در سازمانهای موفق و پر متقاضی افزایش می‌دهد. چون مطالب ارائه شده در این دوره به ابتدایی‌ترین مطالب مرتبط با فراگیری فن بیان و سخنوری می‌پردازد نیازی به پیش نیاز ندارد. تمام تجهیزات و مقدمات جهت تشکیل هرچه بهتر کلاس در نظر گرفته شده است تا بتوانید بهترین بازدهی از دوره را داشته باشید. همچنین جلسات آموزشی آنلاین ضبط می‌شوند و در همین صفحه قابل مشاهده است.

دوره فن بیان رایگان تقویت بیان کلمات با بی نظیرترین متد آموزشی!