ذخیره سازی سفارش با کارایی بالا برای WooCommerce

مشکلی نیست! در حالی که ما همه را تشویق می‌کنیم که به HPOS روی بیاورند تا از مزایای کامل تجربه پرداخت سریع‌تر برای مشتریان خود لذت ببرند، اما می‌دانیم که همه نمی‌خواهند فوراً آن را امتحان کنند. شما می‌توانید در هر زمان تغییر دهید، حتی پس از اینکه این ویژگی در دسترس عموم قرار گرفت.

3. افزونه مورد علاقه من با HPOS ناسازگار است، چه کار کنم؟

هر افزونه‌ای که پس از انتشار با HPOS ناسازگار بماند، از Woo Marketplace حذف می‌شود، بنابراین فروشگاه‌های جدید دیگر نمی‌توانند آن‌ها را دانلود و نصب کنند. ما می خواهیم مطمئن شویم که فروشگاه شما تا حد امکان روان کار می کند و خطر داشتن برنامه های افزودنی ناسازگار را به حداقل می رساند.

اگر یکی از برنامه‌های افزودنی شما ناسازگار است، اکیداً توصیه می‌کنیم که با تیم پشتیبانی برنامه‌نویس تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به‌روزرسانی را انجام دهند. هر افزونه‌ای که تا زمان انتشار این ویژگی به‌روزرسانی نشود، از بازار ما حذف خواهد شد. اگر برنامه افزودنی را از قبل نصب کرده باشید، همچنان می‌توانید بدون HPOS از آن استفاده کنید.

4. من سعی کردم HPOS را فعال کنم، اما گیر کردم!

تیم مهندسی Woo سخت کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که همه تغییرات HPOS از جنبه‌های مثبت تأثیرگذار هستند، و تا بازرگانان و توسعه‌دهندگان به طور یکسان آنچه را که برای تصمیم‌گیری آگاهانه درباره زمان فعال کردن ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا نیاز دارند، داشته باشند.

اسنادی در وب سایت WooCommerce و همچنین در داخل وجود دارد راهنمای GitHub برای توسعه دهندگان. در حال حاضر، تا زمانی که منتشر نشود، هنوز یک ویژگی آزمایشی است، بنابراین برای همگام سازی فروشگاه شما با ساختار جدول جدید، کار لازم است.

اگر همچنان با مشکلاتی روبرو هستید، می‌توانید HPOS را غیرفعال کنید یا می‌توانید برای کمک با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. علاوه بر این، اگر به کمک بیشتر در مورد فروشگاه آنلاین خود نیاز دارید، WooExperts آگاه ما در دسترس هستند.

5. آیا کسب و کارهای کوچک می توانند از HPOS استفاده کنند یا فقط برای مشاغل بزرگتر در نظر گرفته شده است؟

این پست توضیح می‌دهد که ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا چیست، چرا آن را برای WooCommerce ساخته‌ایم، و چگونه می‌توانید آن را برای فروشگاه خود فعال کنید.

اگر فروشگاهی دارید که از WooCommerce 7.1 یا بالاتر استفاده می کند، می توانید هر زمان که خواستید HPOS را امتحان کنید. در حال حاضر این یک تجربه انتخاب در تنظیمات پیشرفته شما است.

در نیمه دوم سال 2023، WooCommerce به روز رسانی را معرفی می کند که سرعت فروشگاه WooCommerce شما را افزایش می دهد. در میان سایر پیشرفت‌ها، ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا (HPOS) تجربه پرداخت بهتر و سریع‌تر را برای مشتریان شما و پردازش سریع‌تر سفارش را برای شما امکان‌پذیر می‌سازد.

با فناوری فعلی، سفارشات فروشگاه شما با استفاده از همان فناوری پایگاه داده ای که پست های وردپرس را ذخیره می کند، ذخیره می شود. ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا، اطلاعات سفارش را به یک سیستم ذخیره‌سازی پایگاه داده جدید منتقل می‌کند که در درجه اول تجارت است و با فروشگاه شما مقیاس بهتری خواهد داشت.

تمام فروشگاه های جدید از مزایای کامل تجربه پرداخت سریع تر و عملکرد عملیاتی بهتر با HPOS برخوردار خواهند شد.

سوالات متداول

این ویژگی جدید فروشگاه آنلاین شما را با مدرن‌ترین فناوری پایگاه داده ارتقا می‌دهد که به راحتی با کسب و کار شما مقیاس‌پذیر می‌شود – مهم نیست چقدر بزرگ شود.

چه زمانی HPOS در دسترس خواهد بود؟

وقتی HPOS منتشر شد، به تجربه پیش‌فرض برای فروشگاه‌های جدید تبدیل می‌شود.

HPOS به‌روزرسانی‌های عمده را برای فروشگاه آنلاین شما باز می‌کند، از جمله بهبود تا 5 برابر در سرعت ایجاد سفارش و تا 1.5 برابر سریع‌تر تسویه‌حساب. در بخش عملیاتی، عملکرد نیز تا حد زیادی بهبود می یابد – یافتن سفارش اکنون تا 40 برابر سریعتر خواهد بود.

چرا Woo HPOS را اضافه می کند؟

اگر HPOS را امتحان می کنید و بازخوردی برای ما دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و آنها می توانند مطمئن شوند که بازخورد شما برای تیم مناسب ارسال می شود.

از آنجایی که بسیاری از برنامه‌های افزودنی بازار ما توسط توسعه‌دهندگان شخص ثالث ساخته شده‌اند، ما برای به‌روزرسانی کد برنامه افزودنی خود برای سازگاری، به آنها متکی هستیم. اگر HPOS را امتحان کردید و متوجه شدید که برنامه افزودنی مورد علاقه شما ناسازگار است، ما بازرگانان را تشویق می‌کنیم تا با آن توسعه‌دهنده تماس بگیرند و از آنها بخواهند که به‌زودی به‌روزرسانی شوند. WooCommerce دستورالعمل ها و منابعی را در اختیار همه توسعه دهندگان قرار داده است تا به آنها کمک کند تا محصولات خود را به روز کنند.

وب‌سایت شما سفارش‌ها را سریع‌تر پردازش می‌کند و می‌توانید سریع‌تر به اطلاعات سفارش در باطن دسترسی پیدا کنید.

مشاغل در هر اندازه از ذخیره سازی سفارش با کارایی بالا بهره مند خواهند شد.

6. من یک فروشگاه با حجم بالا در ووکامرس دارم. چگونه این روی فروشگاه من تأثیر می گذارد؟

در آگوست 2023، تمام فروشگاه های WooCommerce جدید با HPOS راه اندازی می شوند. فروشگاه‌های موجود می‌توانند HPOS را تا زمانی که برای همه اجباری شود روشن و خاموش کنند.

در زیر لیستی از سوالات رایج و پاسخ آنها آمده است. برای بینش فنی بیشتر، به پرسش‌های متداول وبلاگ توسعه‌دهنده ما نگاهی بیندازید. اگر سؤال بیشتری دارید، لطفاً در بخش نظرات یادداشت بگذارید یا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.

1. ذخیره سازی سفارش با عملکرد بالا چگونه کار می کند؟

با این حال، HPOS اکنون برای استفاده به عنوان یک ویژگی آزمایشی در دسترس است، به این معنی که می توانید آن را در اسرع وقت آزمایش کنید.

قبل از در دسترس بودن عمومی HPOS، بهترین راه برای بررسی سازگاری یک برنامه افزودنی خاص این است که HPOS را تحت تنظیمات پیشرفته فعال کنید و سپس برگه پلاگین های خود را در /wp-admin بررسی کنید. هر برنامه افزودنی که با HPOS سازگار نباشد پیامی را در این صفحه نمایش می دهد.

8. آیا برای استفاده از HPOS در ووکامرس الزامات یا محدودیت خاصی برای میزبانی وجود دارد؟

کار برای ارتقاء یک برنامه افزودنی برای کار با HPOS یک تغییر نسبتاً سریع است، بنابراین ما امیدواریم که تا آنجا که ممکن است برنامه‌های افزودنی سازگار را برای تاریخ انتشار آماده کنیم.

هیچ محدودیتی برای میزبانی وجود ندارد. هر میزبانی که قادر به اجرای وردپرس باشد نباید در اجرای HPOS مشکلی نداشته باشد و حتی پس از فعال شدن باید عملکرد را از راه های مختلفی افزایش دهد.منبع