راس دراق | نویسندگان ما

پس از کسب تجربه در این صنعت، راس انگشت پای خود را در دنیای کارآفرینی غوطه ور کرد و به یکی از دوستانش کمک کرد تا یک کسب و کار راه اندازی کند. اگرچه آنطور که برنامه ریزی شده بود موفق نشد، اما این تجربه به راس درس های ارزشمندی در مورد راه اندازی یک کسب و کار آموخت و او را تشویق کرد تا برای نقش بعدی خود به عنوان نویسنده کارمند در Startups.co.uk – تا بتواند به دیگران کمک کند از همان دام هایی که او انجام داد دوری کنند.

این فقط بازاریابی نیست که راس به استارت‌آپ‌ها کمک کرد – او همچنین مقالاتی در مورد پایداری و حقوق و دستمزد نوشت. اما مهم‌تر از همه، او سازندگان وب‌سایت را بررسی کرد و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک را ارزیابی کرد تا به صاحبان کسب‌وکار کمک کند تعیین کنند کدام ارائه‌دهنده بهترین انتخاب برای آنهاست. از این رو چرا دانش او برای خوانندگان اینجا در Website Builder Expert بسیار ارزشمند است.

راس با تخصص خود در کسب و کار کوچک، از سال گذشته که استارت‌آپ‌ها را ترک کرد، به عنوان یک نویسنده مستقل به انتشارات دیگر ادامه داد. متخصص در تجارت الکترونیک، برندسازی، بازاریابی دیجیتال و پشتیبانی کلی از مشاغل کوچک. او همچنین علاقه زیادی به مصاحبه با بنیانگذاران و مدیران عامل و شرکت در رویدادهای شبکه برای ملاقات با صاحبان مشاغل و ارائه پشتیبانی از آنها دارد.منبع

راس کار خود را به عنوان کارآموز در این دانشگاه آغاز کرد انجمن مطبوعات، یکی از معتبرترین رسانه های خبری بریتانیا، جایی که او تجربیات ارزشمندی را در روزنامه نگاری از برخی از روزنامه نگاران برتر بریتانیا به دست آورد. از آنجا، راس به کار در آن ادامه داد مجله NME، جایی که او کنسرت های متعددی را مرور کرد و آخرین اتفاقات صنعت موسیقی را پوشش داد. کار در NME یکی از برجستگی های حرفه ای او بود، همانطور که در طول مدت حضورش در این نشریه با جاستین بیبر تلفنی کوتاه صحبت کرد!

راس در حین کار در استارتاپ‌ها، منبع اصلی بریتانیا برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار، دو سال را صرف حمایت از جامعه کسب‌وکار کوچک بریتانیا کرد. در آن زمان او به یک متخصص بازاریابی دیجیتال تبدیل شد و موضوعات مختلفی را پوشش می داد برترین روندهای بازاریابی دیجیتال در سال 2023، بهترین نحو راه های فروش در فیسبوک مارکت.