راهنمای کامل تزریق فیلر لب برای همه + مزایا و معایب پذیرش۲۴

همان مکانیسم که میزان سرعت سوخت و ساز کالری را تنظیم می کند، بر سرعت تجزیه ژل نیز تأثیر می‌گذارد. به طور خلاصه، اگر متابولیسم شما سریع باشد، ژل لب سریع تر از بین می رود. وی دارای مدرک پیوند موی طبیعی به روش جراحی و غیر جراحی از انجمن جامعه ی جراحان ایران هستند.

بعنوان مثال هزینه تزریق ژل لب ژوویدرم که ساخت شرکت آمریکایی آلرگان است از اسکین فیل که ایتالیایی است بالاتر است . چنانچه هم لب بالا و هم لب پایین احتیاج به برجسته سازی داشته باشند ممکن است تا ۲ سی سی ژل احتیاج شود که هزینه تزریق بیشتر می شود و بر اساس مورد محاسبه می شود. تزریق ژل لب یکی از روش‌های زیبایی پرطرفدار است که بسیاری از افراد برای بهبود فرم و حجم‌دهی به لب خود از آن استفاده می‌کنند. اما تزریق ژل لب اگر توسط فرد غیر متخصص انجام شود، می‌تواند عوارض بسیار جدی داشته باشد. بنابراین تزریق را فقط نزد پزشک و متخصص پوست ومو و در مطب انجام دهید.

هزینه تزریق ژل لب نیز یکی از معیار های تعیین می باشد که برای مشخص کردن آن باید موارد زیادی را مورد بررسی قرار داد. از مهمترین مواردی که در تعیین قیمت تزریق فیلر لب تأثیر گذار هستند می توان به برند مورد استفاده و شرکت سازنده، میزان ژل مورد نیاز برای روند درمانی، و نوع ژل نظیر موقت، دائمی و یا نیمه دائمی اشاره داشت. تزریق چربی به دلیل ماندگاری بیشتر طرفداران زیادی دارد ولی برای تزریق به لب مناسب نیست.

در واقع نباید بافت غذا به صورتی باشد که فشار زیادی به لب و ناحیه اطراف آن وارد شود. شما تا 24 ساعت اول باید از غذاهایی استفاده نمایید که بسیار نرم هستند. در مدل چاک دار، در قسمت مرکزی لب پایین چاک و یا خط ایجاد می کنند تا حجم دو طرف لب پایین بیشتر دیده شود. از مزیت تزریق ژل مدل چاک دار می توان به لبخندهای بسیار زیبا اشاره کرد.

شما می‌توانید با استفاده از مشاوره تلفنی دکترتو درمورد انتخاب متخصص برای تزریق مشورت کنید. ۴ مارک ژل لب معروف از جنس اسید هیالورونیک در بازار وجود دارد. محبوب ترین ها  ژل لب رستیلن Restylane  و ژل لب ژوویدرم  Juvaderm هستند. ماندگاری این ژل لب ها بین ۸ تا ۱۲ ماه به طول می کشد و ظاهری بسیار طبیعی را ارائه می دهند. تزریق ژل یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای از بین بردن مشکلات پوستی، عوارض پیری و افزایش جذابیت چهره است. نتایج فیلر رستیلن نیز با دوام هستند که از ۶ ماه تا چند سال نیز تاثیر آن ها باقی می ماند.