راه اندازی کار گروه اتاق فرار در شورای نظارت بر اسباب بازی اخبار مجله اتاق فرار | allescape

راه اندازی کار گروه اتاق فرار در شورای نظارت بر اسباب بازی اخبار مجله اتاق فرار | allescape

بنابراین در برخی از بازی‌ها با استفاده از عنصر زمان، در کنار طراحی یک محیط مناسب و یک خط داستانی جذاب، فضایی برای ترشح آدرنالین ترسناکترین اسکیپ روم تهران شرکت‌‌کنندگان مهیا می‌کنند. برای مثال شما در یک کشتی گیر افتاده‌‌اید که در حال غرق شدن است و همزمان با گذشت زمان، آب بیشتری سطح را فرا می‌گیرد یا در مثالی دیگر شما در یک سلول زندانی شده‌اید و پیش از محاکمه باید از آنجا فرار کنید. اگر تجربه بازی کردن در اتاق فرارهای تهران را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران کجارو به اشتراک بگذارید.

  • اتاق فرار یا اسکیپ روم، تفریحی جدید و هیجان‌انگیز محسوب می‌شود که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری در تهران و دیگر شهرهای ایران پیدا کرده است.
  • حتی با وجود وسایل نقلیۀ عمومی، خیلی از مشتری‌ها با ماشین شخصی به اتاق فرار شما میان.
  • تیم اسکیپ روم دات آی آر، تاکنون بیش از 40 اتاق فرار متفاوت در کشور طراحی و اجرا کرده است.
  • و نکتۀ ششم و آخر این‌که سعی کنید تا جایی که می‌تونین روابط تجاری خودتون رو گسترش بدید.
  • تا اینجای متن می‌دانیم که بازی اتاق فرار چیست و چه تاریخچه‌ای هم دارد.

نمی‌گویم درآمد ندارد، اتفاقاً درآمد خوبی هم دارد اما برای اتاق فراری که از کیفیت و کمیت خاصی برخوردار باشد و صدالبته که برای داشتن آن باید چالش‌های بسیاری را پشت سر گذاشت و همواره برای بهتر طراحی آل اسکیپ بودن تلاش کرد. این بازی اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج (یا همان بازی محیطی) در ایران است. بازی‌های شکار گنج، بازی‌های معمایی و گروهی هستند که در فضای باز انجام می‌شوند. این بازی محیطی حدودا دو تا سه ساعت است و به نسبت بازی‌های اتاق فرار نیاز به تحرک و جست‌و‌جوی بیشتر دارد. مجموعه اتاق فرار گریت اسکیپ یکی از جدیدترین اتاق فرارهای تهران است که یک بازی فعال به اسم گرمابه با سبک ترسناک و تئاتر تعاملی دارد و قرار است به‌زودی سه بازی کافه متروکه دو، ملاقات (ژانر ترس و دلهره) و گور سفید (ژانر تئاتر تعاملی و ترس) در آن افتتاح شوند. سناریو به این صورت است که ١١۴سال پیش خانواده ای ۴ نفره از جنوب کشور به این شهر آمدند و در خانه ای که سال ها کسی حاضر به زندگی در آن نبود ساکن شدند.

در زمستان ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد و دارای سه بازی در دو لوکیشن است. بر اساس این اطلاعیه با توجه به استمرار آلودگی هوا در کلانشهر تهران و در راستای مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا، در روز‌های پیش رو تا پایان هفته جاری امکان رزرو طرح روزانه ترافیک وجود نخواهد داشت. اما حضور توی گوگل برای افزایش آگاهی از برند کافی نیست؛ یعنی پلتفرم‌های تبلیغات آنلاین دیگه مثل اینستاگرام، یوتوب، آپارات یا حتی لینکدین شما هم باید فعال باشه. با همفکری فعالای حوزۀ بازاریابی، کمپین‌های بازاریابی هوشمندانه‌ای راه‌اندازی کنید و عملکرد اون‌ها رو مدام پیگیری کنید. کنترل کاملی که بر هر جنبه از تبلیغاتتون دارید، به شما کمک می‌کنه درک بهتری از مخاطبای خودتون داشته باشید. اگه سناریوی شما به چنین افرادی نیاز داره، باید به دنبال اکتورهایی پر جنب ‌و جوش و ترجیحاً جوان باشید که بتونن از پس وظایفشون بربیان.

مرحلۀ نهم: تبلیغات و بازاریابی اتاق فرار

اگر چه لوکیشن‌های خارج از شهر مزایای خودشون رو دارن، اما به دلیل مسافتی که مشتری‌ها باید طی کنن و البته به خاطر فضای به ‌ظاهر خطرناک خارج شهر، ممکنه اغلب افراد این بازی‌ها رو انتخاب نکنن و دوام کسب‌وکار شما کمتر بشه. خب، اگه ژانر و لحن بازی رو انتخاب کردید و هنوز ایده‌ای برای سناریو یا قصۀ بازی ندارید، باید یه طوفان فکری تمام‌عیار داشته باشید و تمام ایده‌های داستانی که به ذهنتون می‌رسه یا قبلاً شنیدید رو مرور کنید. در نهایت هم ببینید کدوم بیشتر به دلتون می‌چسبه و به فضا و لوکیشنی که دارید میاد.

اخذ اولین مجوز رسمی مرکز بازی های فکری و اتاق فرار تهران (برین گیم سنتر)

مجموعه اتاق فرار اسکیپ کیوب در اپال مال سعادت آباد با دو بازی فعال از بهترین اتاق فرارهای تهران در غرب است. اتاق فرارهای آنلاین مجموعه اسکیپ روم شامل معماهای جذاب، قفل‌های مختلف و چالش‌های هیجان‌انگیزی می‌شوند که ذهن گروه شما را درگیر خواهد کرد. اسکیپ آنلاین یک بازی معمایی است و شما در قالب یک داستان باید چند چالش معمایی را پشت سر بذارید تا به انتهای بازی برسید.

فضای نامناسب کسب‌وکار سبب فرار سرمایه از استان شده است