روشی جدید برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اگر مشتریان شما Woo را انتخاب کنند، از صرفه جویی در هزینه های افزونه های همراه که در زیر توضیح داده شده است، بهره مند خواهید شد.

چه چیزی با Woo Express ارائه می شود

Woo Express در هر جایی که WordPress.com ارائه می شود در دسترس است.

امروز فروشگاه Woo Express خود را راه اندازی کنید

نرم‌افزار متن‌باز نیز از امنیت بیشتری برخوردار است، زیرا کد منبع در آن منتشر می‌شود باز به طوری که دیگران بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، بررسی کنند، ارتقا دهند و تطبیق دهند. با توجه به این همه نرم افزار، باگ ها بسیار سریعتر از انواع دیگر نرم افزارها کشف و رفع می شوند. ما همچنین دارای استاندارد بالاتری از کدنویسی هستیم، زیرا آسیب‌پذیری‌ها را می‌توان سریع‌تر در کدهایی یافت که آشکارا توسط هر کسی در جامعه قابل دسترسی است.

چه تفاوتی با Woo Express دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تم های Woo Express، این را بخوانید فروشگاه خود را شخصی سازی کنید بخش مستندات Woo Express.

ویژگی ها و عملکرد Woo Express

Woo Express نسخه ای از WooCommerce است که دارای مهمترین و مفیدترین ویژگی های نصب شده و از پیش پیکربندی شده است و بر روی زیرساخت ابری WordPress.com اجرا می شود، بنابراین نیازی به خرید یک برنامه میزبانی شخص ثالث ندارید. معمولاً با WooCommerce یا WordPress.org انجام می شود. Woo Express در WordPress.com میزبانی می شود و با ثبت نام دامنه نیز همراه است.

تصویری از راهنمای ورود Woo Express که از کاربران می‌خواهد جزئیات کلیدی کسب و کار خود را وارد کنند.

چرا Woo Express یک اشتراک است در حالی که WooCommerce رایگان است؟

Woo Express سریعترین راه برای باز کردن فروشگاه WooCommerce است. هنگامی که برای Woo Express ثبت نام می کنید، WooCommerce را با میزبانی داخلی و مجموعه ای از برنامه های افزودنی ضروری دریافت می کنید که به شما کمک می کند فروشگاه خود را راه اندازی و راه اندازی کنید. اگر به کمک نیاز دارید، ما یک تیم پشتیبانی همیشه آماده برای کمک به شما داریم.

دو گزینه Woo Express بر اساس آنچه شما نیاز دارید

Woo Express برای مشاغل جدید و همچنین مشاغل کوچک و متوسط ​​که به دنبال مهاجرت به یک پلت فرم انعطاف پذیرتر هستند عالی است.

جدید با Woo Express فرصتی برای آزمایش WooCommerce در یک آزمایش رایگان است! دوره های آزمایشی رایگان به مدت 14 روز اجرا می شود و فروشگاهی که می سازید می تواند در هر زمان به یک طرح پولی تبدیل شود. اگر از Woo Express و برنامه‌های افزودنی همراه آن رضایت ندارید، WooCommerce ضمانت بازگشت پول را نیز ارائه می‌دهد. اگر برای یک طرح ماهانه ثبت نام کنید، تا هفت روز پس از خرید، واجد شرایط بازپرداخت کامل هستید. مشترکین طرح سالانه تا 14 روز پس از خرید واجد شرایط بازپرداخت کامل هستند. اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت طرح را می توان در اسناد پشتیبانی وردپرس یافت.

Woo Express با میزبانی وردپرس همچنین ویژگی های امنیتی مطلوبی را ارائه می دهد، زیرا شامل اسکن Jetpack است. Jetpack یک شرکت خواهر Woo و WordPress است و در WordPress.com نیز اجرا می شود. این بدان معنی است که به روز رسانی نرم افزار برای امنیت به صورت خودکار است و در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

آزمایشی رایگان Woo Express

فروشگاه‌های آزمایشی رایگان برای کاوش در نظر گرفته شده‌اند. برای اینکه فروشگاه خود را در دسترس عموم قرار دهید، باید به یک طرح پولی ارتقا دهید. جزئیات بیشتر در مورد آنچه که در نسخه آزمایشی رایگان Woo Express موجود است و نیست را می توانید در اسناد Woo Express ما پیدا کنید.

چگونه بفهمیم Woo Express برای شما مناسب است یا خیر

Woo Express چیست؟

اشتراک Woo Express در حال حاضر در دو اندازه موجود است: Essential و Performance. طرح Essential 39 دلار در ماه (یا 25 دلار در ماه در صورت پرداخت سالانه) است و همه چیزهایی را که برای راه اندازی فروشگاه نیاز دارید دارد و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای تصاویر محصول و رسانه ارائه می دهد. برنامه Performance 70 دلار در ماه است (یا 45 دلار در ماه با صورت‌حساب سالانه) و شامل همه چیز در برنامه Essential و همچنین ویژگی‌های پیشرفته است و 200 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهد. در اینجا درباره برنامه های Woo Express بیشتر بدانید. می توانید طرح ها را با اشتراک ماهانه خریداری کنید، یا یک طرح سالانه بخرید و یک دامنه رایگان دریافت کنید.

بهترین های هر دو SaaS و منبع باز

نرم افزار منبع باز انعطاف پذیری، قابلیت حمل و امنیت گزینه های بهتری را نسبت به SaaS ارائه می دهد. دسترسی اولیه به نرم افزار منوط به تایید یا نظارت ما در WooCommerce، WordPress، یا Automattic نیست: شما آزاد هستید که هر فروشگاه یا سرویسی را که می خواهید بسازید.

Woo Express چیست؟ خوشحالیم که پرسیدی! این پست وبلاگ یک مرور کلی از جدیدترین پیشنهاد ما ارائه می دهد و امیدوارم به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد.

تصویری از راهنمای ورود Woo Express که از کاربر می‌خواهد در سفر تجاری خود توضیح دهد.

سریع ترین راه برای باز کردن فروشگاه با ووکامرس

ما همه ارائه دهندگان هاست خود را دوست داریم – آنها به ما کمک می کنند تا 43٪ از اینترنت را تامین کنیم! اما برای آن دسته از ما که کمتر از فناوری آگاه هستیم، جابجایی بین وب سایت ارائه دهنده هاست و مدیر وردپرس شما می تواند گیج کننده و طاقت فرسا باشد. با Woo Express، این رفت و برگشت حذف می شود: همه چیز از حساب مدیریت وردپرس شما مدیریت می شود. اگر توسعه دهنده ای هستید که به جزئیات فنی بیشتر علاقه مند هستید، این پست را در وبلاگ توسعه دهنده ما بررسی کنید.

Woo Express یک گزینه عالی برای تبدیل به یک فروشگاه با حجم بالا است زیرا همه چیز در مورد آن انعطاف پذیر است، از ویژگی ها و عملکرد گرفته تا میزبانی، امنیت و پشتیبانی. همانطور که رشد می کنید، منابع یادگیری و توسعه بسیاری در دسترس هستند: انجمن های انجمن، وبلاگ های متمرکز بر وردپرس، کارشناسان Woo، و پشتیبانی Woo. افزونه ها و برنامه های افزودنی شخص ثالث ما از محصولات خود نیز پشتیبانی می کنند.

عالی برای رانندگی آزمایشی Woo با مشتریان

Woo Express برای هر کسی که می خواهد فروش را در اسرع وقت شروع کند بهترین است. این انعطاف پذیری بی نظیری را ارائه می دهد و توسط اکوسیستم کامل وردپرس پشتیبانی می شود – که همچنین از 43٪ از تمام وب سایت های روی زمین پشتیبانی می کند.

تصویری از صفحه بارگیری ایجاد فروشگاه در Woo Express.

مناسب برای مشاغل کوچک و متوسط

با این حال، Woo Express هنوز هم متعلق به شماست – می‌توانید از پشتیبان‌گیری سایت خود برای جابه‌جایی به ارائه‌دهنده میزبانی دیگر در هر زمان استفاده کنید، که انجام این کار در گزینه‌های SaaS مانند Shopify یا Wix دشوار است.

مزایای هاست وردپرس

Woo Express اساسا منبع باز است، اما می توان آن را به گونه ای مدیریت کرد که گویی یک راه حل SaaS است – به این معنی که می توانید وب سایت خود را به عنوان یک اشتراک، مستقیماً از طریق WooCommerce مدیریت کنید.

مزایای نرم افزار منبع باز

برای فهرست کامل ویژگی‌های Woo Express، به اسناد موجود در اینجا نگاهی بیندازید.

برنامه های افزودنی همراه با اشتراک Woo Express

ما جزئیات را در زیر بررسی خواهیم کرد، اما اولین چیزی که باید بدانید این است که Woo Express یک گزینه اشتراک برای WooCommerce است که به شما امکان می دهد فوراً در فروشگاه خود شروع به کار کنید، همراه با مجموعه ای از برنامه های افزودنی ضروری است و توسط WordPress پشتیبانی می شود. .com

این همچنین به این معنی است که کسب‌وکارها می‌توانند پشتیبان‌گیری‌های قابل حمل تهیه کنند و اگر تصمیم بگیرند دیگر نمی‌خواهند از میزبانی WordPress.com استفاده کنند، از آن نسخه پشتیبان برای بردن وب‌سایت خود به یک ارائه‌دهنده میزبان جدید استفاده کنند. خود سایت ثابت می ماند و اختلالی که مهاجرت می تواند ایجاد کند را کاهش می دهد.

بله – خیلی سریع است. می توانید برای یک حساب Woo Express ثبت نام کنید و بلافاصله شروع به ساخت فروشگاه خود کنید.

Woo Express عملکردهای بسیار متنوعی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند محصولات، حمل و نقل، مالیات، ایمیل، تجزیه و تحلیل و حساب های کارمندان خود را تنظیم کنید. با Woo Express، می توانید:

  • طراحی سایت خود را بدون کدنویسی دقیق تنظیم کنید.
  • تعداد نامحدودی از محصولات و خدمات ایجاد کنید.
  • گزینه های حمل و نقل با نرخ ثابت، تحویل محلی، حمل و نقل رایگان و نرخ واقعی را ارائه دهید.
  • پیام‌ها را به مشتریان خود برای چرخ دستی‌های رها شده، تولدها و موارد دیگر خودکار کنید.
  • تجربه سبد خرید و پرداخت خود را سفارشی کنید.
  • در محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی بفروشید

ویرایشگر جدید سایت در وردپرس به این معنی است که می توانید یک فروشگاه زیبا بدون ویرایش هیچ کدی ایجاد کنید. در Woo Express در WordPress.com، فروشگاه‌های جدید همراه با سوباکی موضوع – یک تم بلوک جدید ساخته شده برای WooCommerce. چهار تم بلوک دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، با انواع سبک‌ها برای یافتن آنچه که مناسب شماست.

پشتیبانی اولویت برای کاربران Woo Express و کاربران Woo که افزونه خریداری کرده اند محفوظ است. سوالات و چالش‌های شما ابتدا در صف پشتیبانی ما حل می‌شوند و در صورت نیاز به کمک می‌توانید از طریق چت یا ایمیل با یک شخص واقعی کار کنید.

تم های بلوک ممتاز

Woo Express دارای مجموعه ای از برنامه های افزودنی است که توسط WooCommerce و تعدادی از شرکای کلیدی ما ساخته شده اند. همه این افزونه ها برای کار با هم ساخته شده اند و به طور مرتب به روز می شوند. با Woo Express، به‌روزرسانی‌ها به صورت خودکار انجام می‌شوند، بنابراین لازم نیست نگران نگهداری و به‌روزرسانی دستی افزونه‌ها و افزونه‌های خود باشید.

پشتیبانی اولویت دار

اگر سایت‌های وردپرس و ووکامرس را می‌سازید، می‌توانید از آزمایش رایگان 14 روزه Woo Express استفاده کنید تا مشتریان شما طعم WooCommerce را بدون نیاز به وقت گذاشتن برای توسعه اولیه، بچشند. شما می توانید به سرعت یک فروشگاه را – کامل با ویژگی های ضروری تجارت الکترونیک – به صورت رایگان راه اندازی کنید و به مشتریان خود اجازه دهید وردپرس و ووکامرس را خودشان تجربه کنند.

برای فهرست کامل برنامه‌های افزودنی همراه با Woo Express، اسناد ما را بخوانید.

افزودن قابلیت های بیشتر به فروشگاه Woo Express شما

سوالات اضافی دارید؟ ما تعدادی منابع برای کمک در دسترس داریم:منبع

Woo Express هنوز همان فناوری WooCommerce است، اما میزبانی در آن گنجانده شده است. اگر می خواهید افزونه WooCommerce را به یک وب سایت استاندارد اضافه کنید، باید هاست را از یک ارائه دهنده شخص ثالث مانند BlueHost خریداری کنید. با Woo Express، آن هاست توسط ما ارائه می شود و مبنای هزینه اشتراک است.

مهمتر از آن، ما Woo Express را برای یک فرآیند راه اندازی ساده ساخته ایم. اگر متوجه شدید که به کمک نیاز دارید، تیم پشتیبانی مشتری ما برای کمک در دسترس است. اگر برای مهاجرت به فروشگاهی با تیراژ بالا نیاز به پشتیبانی دارید، لطفاً با تیم ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم کمک کنیم.

کسب و کار خود را با Woo Express رشد دهید

کاربران برنامه های پولی می توانند به هر برنامه افزودنی در Woo Marketplace دسترسی داشته باشند و می توانند هر افزونه سازگار با WooCommerce یا افزونه های وردپرس را از خارج از بازار نصب کنند.

Woo Express کجا موجود است؟

Woo این پیشنهاد را راه اندازی کرد زیرا بهترین ترکیب از آنچه معمولاً یک انتخاب A یا B است را ارائه می دهد: نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) یا منبع باز مستقل. گزینه های SaaS وب سایت های اشتراک شما هستند، مانند Shopify یا Wix. گزینه های منبع باز، مانند وردپرس با WooCommerce، برای استفاده رایگان و متعلق به شما هستند.

Woo Express سریع راه اندازی می شود و ذاتاً انعطاف پذیر است. در حالی که همراه با مجموعه‌ای از ابزارها ارائه می‌شود، می‌توانید در هر زمان افزونه‌هایی را – از Woo Marketplace، توسعه‌دهندگان شخص ثالث، یا ساخته‌شده از ابتدا – اضافه کنید تا عملکرد فروشگاه خود را گسترش دهید.