روند خرید آنلاین تعطیلات 2022: دسترسی به والدین بیشتر

در نهایت، یک نوار جستجو را به منوی اصلی یا پاورقی خود اضافه کنید – جایی که بسیار قابل مشاهده است. می توانید از ابزاری مانند استفاده کنید جستجوی جت پک برای نمایش نتایج بیش از حد مرتبط، تصحیح خودکار اشتباهات املایی، و حتی به خریداران اجازه فیلتر کردن صفحات بر اساس دسته‌ها، برچسب‌ها، تاریخ‌ها و موارد دیگر.

6. رویکرد همه‌کانالی را اتخاذ کنید

اگر برای والدین یافتن اندازه، کالا یا دسته خاصی که می خواهند بخرند دشوار باشد، به جای دیگری می روند. با ساده و شهودی کردن ناوبری خود شروع کنید. فقط به چند مورد در منوی اصلی خود بچسبید، سپس صفحات ثانویه را در زیر لانه کنید تا بازدیدکنندگان با گزینه هایی که برای آنها کاربرد ندارد غرق نشوند.

کیف پول‌های دیجیتال – مانند Apple Pay و Google Pay – فرآیند پرداخت را سریع‌تر می‌کنند و به خریداران این امکان را می‌دهند تا با استفاده از حسابی که از قبل دارند پرداخت کنند نه اینکه کارت اعتباری خود را جستجو کنند و تمام اطلاعات خود را وارد کنند. WooCommerce Payments به شما امکان می دهد تمام این روش های پرداخت را از طریق یک راه حل بدون درز بپذیرید.

خوب، پس اینها اعداد زیادی هستند. چگونه می توانید این داده ها را در فروشگاه آنلاین خود اعمال کنید؟ در اینجا هفت راه برای استفاده از روند خرید آنلاین در این فصل وجود دارد:

1. بر بررسی ها، اعتبارسنجی و اثبات اجتماعی تمرکز کنید

آماده‌اید تا تلاش‌های بازاریابی تعطیلات خود را آغاز کنید؟ با Klaviyo شروع کنید.

برای سفارشی کردن فروشگاه خود به بازار افزونه ها مراجعه کنیدمنبع

اگر بیش از چند محصول دارید، آن‌ها را بر اساس داده‌های مربوط به روند خرید آنلاین در دسته‌هایی دسته‌بندی کنید. حتی می توانید موارد مشابه را در چندین دسته قرار دهید تا کارها آسان تر شود. به عنوان مثال، می توانید کتاب ها را بر اساس ژانر، قالب و محدوده سنی گروه بندی کنید.

راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. پست های وبلاگ را منتشر کنید که تمام روش هایی را که بچه ها می توانند از اسباب بازی های شما بیاموزند را نشان دهد. کتاب الکترونیکی را با اطلاعاتی در مورد اهمیت بشقاب ها و فنجان های غیر سمی به اشتراک بگذارید. به سوالات متداول در صفحه پرسش و پاسخ پاسخ دهید.

در همین راستا، برای آموزش واقعی والدین در مورد اینکه چرا محصولات شما انتخابی عالی برای فرزندانشان هستند، وقت بگذارید. آیا همه آنها طبیعی هستند؟ آیا آنها به توسعه مهارت خاصی کمک می کنند؟ آیا آنها در این زمستان بچه ها را بیشتر گرم نگه می دارند؟ آیا آنها می توانند زندگی والدین را آسان تر کنند؟

اطلاعات محصول در واگن Veer