سرعت وب سایت خود را با CDN هاستینگر افزایش دهید

هاستینگر دارد CDN داخلی خود را راه اندازی کرد (شبکه تحویل محتوا) برای وب سایت هایی که در طرح میزبانی وب تجاری آن یا بالاتر ثبت نام کرده اند. این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است و به دنبال جایگزینی راه حل های شخص ثالث Hostinger مانند Cloudflare خواهد بود.

هاستینگر ادعا می کند که این CDN جدید می تواند “زمان بارگذاری صفحه را تا 10٪ و اندازه صفحه را به طور متوسط ​​نزدیک به 50٪ کاهش دهد.”

چگونه CDN بتای هاستینگر را امتحان کنیم

ایده CDN کمک کردن است سرعت و عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید با توزیع محتوای خود در سرورهای اضافی. بازدیدکنندگانی که دور از سرور اصلی شما قرار دارند می توانند با زمان بارگذاری کندتر مواجه شوند که می تواند منجر به نرخ پرش بالاتر و نارضایتی مشتری شود.

اگر می‌خواهید CDN بتای Hostinger را امتحان کنید، از طریق hPanel به داشبورد میزبان خود بروید. “Performance” را انتخاب کرده و “CDN (بتا)” را فعال کنید.

این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش است و نسخه بتا به هاستینجر اجازه می‌دهد تا مستقیماً از کاربران در مورد اینکه چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی جواب نمی‌دهد بشنود. بنابراین، اگر این کار را انجام دادید، خجالت نکشید که اگر چیزی باید بهبود یابد، به هاستینگر اطلاع دهید.منبع

یک CDN محتوا را از طریق نزدیکترین سرور به بازدیدکنندگان ارائه می دهد که در نهایت باعث کاهش استفاده از پهنای باند شما و در نتیجه تجربه مشتری بهتر می شود.

بتای CDN داخلی Hostinger شامل موارد زیر است:

  • کش وب سایت استاتیک – کاهش فشار روی سرور مبدا با ذخیره محتوای ثابت در سرورهای دیگر
  • حالت بای پس CDN و پاکسازی کش – بنابراین بازدیدکنندگان می توانند بلافاصله تغییرات ایجاد شده در سایت شما را مشاهده کنند
  • کوچک سازی CSS و جاوا اسکریپت – حذف کدهای غیر ضروری برای به حداقل رساندن حجم فایل و افزایش سرعت سایت شما
  • تغییر مسیر مرکز داده – اگر مشکلی وجود داشته باشد، هاستینگر به طور خودکار ترافیک را به مراکز داده دیگر تغییر مسیر می دهد
  • امنیت داخلی وب سایتوب سایت خود را ایمن کنید و اطلاعات بازدیدکنندگان را از حملات سایبری مضر در امان نگه دارید

هدف نهایی سوئیچ این است که به کاربران اجازه دهد همه چیز را در یک مکان مدیریت کنند و به شما کمک می کند عملکرد سایت خود را از همان داشبورد مانند سایر ویژگی ها نظارت کنید.

صفحه اصلی هاستینگر دارای یک معامله در مورد برنامه میزبانی آن و یک دکمه به "ادعای معامله".  در سمت راست گرافیکی است که یک زن و عناصر وب سایت را نشان می دهد.
منبع: هاستینگر
  • عملکرد و امنیت وب سایت خود را با CDN هاستینگر بهبود بخشید
  • در حال حاضر در نسخه بتا است، بنابراین هاستینگر از بازخورد استقبال می کند
بتای CDN Hostinger برای مشتریانی که از مراکز داده ایالات متحده، بریتانیا، سنگاپور، برزیل و فرانسه استفاده می کنند، در دسترس خواهد بود.

CDN چیست؟

اگر در طرح میزبانی وب کسب و کار یا بالاتر هستید و از مراکز داده واقع در ایالات متحده، بریتانیا، سنگاپور، برزیل یا فرانسه استفاده می کنید، می توانید امروز CDN بتای Hostinger را امتحان کنید.