شش بهترین کسب و کار آنلاین برای شروع در سال 2022

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای شروع کسب درآمد غیرفعال، تبدیل شدن به یک شرکت وابسته است. در بازاریابی وابسته، شما محصولات یک کسب و کار را در وب سایت خود به اشتراک می گذارید. وقتی خوانندگان شما از طریق پیوندهای شما خرید می کنند، می توانید بخشی از فروش را به دست آورید.

اگر دراپ شیپینگ را شروع کنید، باید یک جایگاه محصول و یک تامین کننده را انتخاب کنید. یافتن محصولات با کیفیت بالا و قرار دادن آنها به روشی منحصر به فرد می تواند کلید برجسته شدن در میان رقبای شما باشد. برای مثال، اگر می‌خواهید اسباب‌بازی بفروشید، می‌توانید جعبه‌هایی از اسباب‌بازی‌های مبتنی بر آموزش را بر اساس سن و علاقه بسته‌بندی کنید. در حالی که ممکن است شما اقلام مشابهی را مانند سایر فروشندگان بفروشید، والدین دوست خواهند داشت که بتوانند یک جعبه کامل را که به طور خاص برای فرزندشان تهیه شده است بخرند.

سپس، می توانید فروشگاه جدید خود را با افزونه WooCommerce Dropshipping مدیریت کنید. پس از انتشار محصولات، می توانید از این ابزار برای ارسال اعلان های سفارش به تامین کننده خود استفاده کنید.

سپس، می‌توانید افزونه Sensei Pro را برای کسب درآمد از دوره‌های جدید خود نصب کنید. این ابزار می تواند کلاس های شما را به عنوان محصولات WooCommerce نمایش دهد که می توانید شروع به فروش آن به مخاطبان خود کنید.

5. جعبه های اشتراک

با یک برنامه عضویت، شما این فرصت را دارید که واقعاً یک جامعه پشت نام تجاری خود بسازید. عضویت ها احساس انحصاری بودن را برای مشتریان شما ایجاد می کند و به آنها دسترسی ویژه ای به مواردی مانند کتابخانه های ویدئویی، کتاب های الکترونیکی، تخفیف ها، ارسال رایگان، انجمن ها و رویدادهای ویژه می دهد. می توانید عضویت را به محصولات و خدمات موجود اضافه کنید، یا حتی آنها را به عنوان یک پیشنهاد مستقل بفروشید.

صرف نظر از تجربه حرفه ای خود، می توانید یک کسب و کار آنلاین موفق راه اندازی کنید. هنگامی که یک مخاطب خاص را برای خدمت شناسایی کردید، می توانید دیدگاه خود را حول یکی از سبک های کسب و کار در این مقاله بسازید. چه فروش یک دوره آموزشی، مدیریت جعبه های اشتراک، چاپ آثار هنری خود به صورت درخواستی یا چیز دیگری باشد، شما این آزادی را دارید که چیزی بسازید که با سبک زندگی و اشتیاق شما مطابقت داشته باشد.

شما آزادی ایجاد یک دوره مجازی را دارید که دانش‌آموزان می‌توانند آن را خریداری کرده و در زمان خود تکمیل کنند. مطالب درسی بنویسید، فیلم های آموزشی فیلم بگیرید، و آزمون های تعاملی ایجاد کنید که دانش دانش آموزان شما را محک بزند.

مردم بیش از هر زمان دیگری برای خرید خود به اینترنت روی می آورند. در واقع، تخمین زده می شود که کسب و کارهای تجارت الکترونیک ایجاد کنند 7.4 تریلیون دلار در حالی که ممکن است فکر کنید که غول‌های خرده‌فروشی کل بازار را پوشش داده‌اند، اما فضای زیادی برای فروشگاه‌هایی وجود دارد که به علایق خاص و خدمات برتر مشتری اختصاص داده شده‌اند. اگر بتوانید اشتیاق خود را با چیزی که مردم به آن نیاز دارند یا می خواهند هماهنگ کنید، اولین دستاوردهای یک تجارت الکترونیک موفق را دارید که شخصاً نیز برآورده می شود.

مانند dropshipping، یک کسب و کار چاپ بر اساس تقاضا شامل همکاری با یک شرکت شخص ثالث برای توسعه محصولات است. اساساً، شما آثار هنری خود را به عرضه‌کننده می‌فرستید و از آن‌ها می‌خواهید که آن را روی محصولات بدون مارک و دارای برچسب سفید قرار دهند. سپس، تامین کننده انجام سفارش و حمل و نقل را انجام می دهد.

WooCommerce Memberships تمام قابلیت‌هایی را که برای فروش آنلاین عضویت نیاز دارید، فراهم می‌کند. این به شما امکان می دهد محتوای سایت خود را به طور خاص به اعضا محدود کنید، آن محتوا را در طول زمان از بین ببرید، گزینه های حمل و نقل بهتری را به اعضا ارائه دهید و امتیازات انحصاری دیگری را فقط برای مشتریان ایجاد کنید.

کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید

جعبه های اشتراک به شما این امکان را می دهند که محصولات را به گونه ای دوباره بسته بندی کنید که برای مشتریان مفیدتر باشد و درآمد بیشتری ایجاد کند. مشتریان به جای خریدهای یکباره، هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها به سفارش های تکراری ادامه می دهند.

پس از پیوستن به یک برنامه وابسته، می توانید از WooCommerce برای نمایش محصولاتی که پشتیبانی می کنید استفاده کنید. پس از افزودن یک مورد جدید، می توانید آن را به عنوان یک محصول وابسته شناسایی کنید. سپس، به سادگی پیوند وابسته خود را بچسبانید تا بازدیدکنندگان را به وب سایت شخص ثالث هدایت کنید.

افزودن محصولات وابسته در ووکامرس

اگر آماده شروع فروش مطالب آموزشی آنلاین هستید، می توانید اولین دوره خود را با استفاده از آن ایجاد کنید Sensei LMS. این افزونه مدیریت یادگیری شما را قادر می سازد تا ماژول ها و دروس آموزشی را با ویرایشگر بلاک وردپرس توسعه دهید.

صفحه اصلی Sensei LMS

فرقی نمی‌کند نکات عکاسی، توصیه‌های مد، یا استراتژی‌های خودسازی را به اشتراک بگذارید، احتمالاً مخاطبانی وجود دارند که مشتاق یادگیری هستند.

برو!  دوره های آنلاین عکاسی
نمونه ای از یک دوره آنلاین عکاسی.

بسیاری از مردم رویای راه اندازی شرکت خود را دارند و پلتفرم های تجارت الکترونیک مانند WooCommerce این امکان را فراهم کرده است. راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به جای یک فروشگاه حضوری به شما کمک می کند از هزینه هایی که فروشگاه های آجری با آن مواجه می شوند اجتناب کنید – مانند اجاره و بازسازی کل ویترین فروشگاه.

پس از تنظیم یک طرح، می توانید با افزونه WooCommerce Subscriptions فروش جعبه های خود را شروع کنید. با استفاده از این ابزار، مشتریان می توانند برنامه ای متناسب با نیاز خود انتخاب کنند. به علاوه، می‌توانید اعلان‌های تمدید را تنظیم کنید و اشتراک‌ها و عملیات را به طور مؤثرتری مدیریت کنید.

6. عضویت

میدونی خیلی زیاد در مورد موضوع خاصی که دیگران فکر می کنند تاثیرگذار است؟ آیا می توانید یک کتاب کامل در مورد علایق مورد علاقه خود بنویسید؟ آیا مهارت های خاصی دارید که دوستانتان آن را بسیار مفید می دانند؟

تا زمانی که دنبال کننده آنلاین دارید، می توانید با تبلیغ محصولات شروع به کسب درآمد کنید. اما ایجاد یک مخاطب اختصاصی ممکن است زمان ببرد. علاوه بر این، باید محصولاتی را بیابید که واقعاً به آنها اعتقاد دارید و با محتوای شما مرتبط هستند تا مخاطبان شما دور نشوند.

راه اندازی یک کسب و کار دراپ شیپینگ هزینه های راه اندازی محدودی خواهد داشت زیرا نیازی به خرید محصولات به صورت عمده یا اجاره فضای انبار ندارید. از سوی دیگر، کنترل چندانی بر کیفیت محصول، بسته بندی یا زمان حمل و نقل خود نخواهید داشت.

اگرچه هنگام شروع به عنوان یک شرکت وابسته باید صبور باشید، اما با افزایش مخاطبان خود می توانید درآمد ثابتی داشته باشید. درباره بازاریابی تجارت الکترونیک بیشتر بدانید.

4. آموزش مجازی

چه تصمیم به شروع dropshipping یا تدریس دوره های مجازی داشته باشید، می توانید شرکتی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد از خانه کار کنید. به علاوه، تجارت الکترونیک می تواند دید و مقیاس پذیری بیشتری را نسبت به فروشگاه های آجر و ملات فراهم کند.

چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید

اگر برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین هیجان زده هستید، ممکن است تشویق شوید بدانید که فراتر از جایگاهی که به آن خدمت می کنید، همه چیز وجود دارد انواع از کسب و کارهایی که می توانید راه اندازی کنید درست است، همه کسب و کارهای تجارت الکترونیک محصولات منحصر به فرد خود را توسعه، ذخیره و عرضه نمی کنند و نمی فروشند. برخی به سادگی محصولات تولید شده توسط شرکت های دیگر را تبلیغ می کنند، برخی خدمات ارائه می دهند و برخی دیگر محصولات موجود را به روش های منحصر به فرد بسته بندی می کنند یا آثار هنری را طراحی می کنند که بر روی محصولات روزمره چاپ می شوند.

به علاوه، وقتی کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی می کنید، می توانید از موارد زیر لذت ببرید:

  • ساعات کاری انعطاف پذیر: راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به شما امکان می دهد از خانه – یا هر کجا که می خواهید کار کنید! – و ساعات کاری خود را تنظیم کنید. حتی ممکن است بتوانید زمانی که از رایانه خود دور هستید درآمدی غیرفعال داشته باشید.
  • دید و مقیاس پذیری بالاتر: با یک فروشگاه آنلاین، به ندرت با موقعیت مکانی خود محدود می شوید. بازاریابی خود را در سراسر مرزها گسترش دهید و بدون سرمایه گذاری بزرگ در زیرساخت های جدید، برای مشتریان در سراسر جهان ارسال کنید.
  • هزینه های سربار پایین: از آنجایی که کسب و کار شما آنلاین است، نیازی به اجاره ویترین فیزیکی، فضای اداری یا انبار ندارید.

شش بهترین کسب و کار آنلاین برای شروع در سال 2022

هنگامی که به تازگی یک کسب و کار چاپ بر اساس تقاضا را راه اندازی می کنید، باید یک شریک برای تحقق بخشیدن به آنها پیدا کنید و شروع به ارسال آثار هنری برای آنها کنید. سپس، می توانید یک فروشگاه آنلاین با وردپرس و ووکامرس بسازید.

خوشبختانه، ثبت نام برای یک برنامه وابسته بسیار سریع است. با همکاران آمازون، می توانید از بین میلیون ها محصول انتخاب کنید و شروع به کسب درآمد تا ده درصد در پورسانت کنید.

صفحه اصلی Amazon Associates

کسب و کارهای اشتراکی بسیار رقابتی هستند، بنابراین برای موفقیت، باید به یک مخاطب خاص بچسبید و بر حل مشکلات آنها یا برآوردن خواسته های منحصر به فرد آنها تمرکز کنید.

پسندیدن بارگذاری…منبع

به عنوان مثال، می توانید یک تجارت تحویل غذا راه اندازی کنید تا هر هفته غذای تازه به مشتریان بفرستید.

طراحی صفحه اصلی MegaFit Meals
عکس © وعده های غذایی مگافیت

مثلا، برو سم زدایی! یک برنامه عضویت دارد که به مخاطبان خود کمک می کند تا به سمت یک رژیم غذایی غنی از مواد مغذی حرکت کنند. این شامل راهنمای تعویض غذا، لیست خرید، برنامه غذایی و دستور العمل هایی است که افراد به محض ثبت نام می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

برو سم زدایی!  طراحی صفحه اصلی

در داشبورد WooCommerce Dropshipping، می توانید تعداد کل سفارشات و سود پیش بینی شده خود را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید موجودی، برگه های بسته بندی، فاکتورها و محصولات وابسته را مدیریت کنید. با استفاده از این افزونه، همه چیزهایی را که برای راه اندازی کسب و کار dropshipping خود و اجرای موفقیت آمیز آن نیاز دارید، خواهید داشت!

2. چاپ بر اساس تقاضا

اگر این موارد درست باشد، احتمالاً می توانید از این دانش برای ایجاد دوره های آنلاین استفاده کنید. دیگران از کلاس های شما سود خواهند برد در حالی که شما به شیوه ای سرگرم کننده و رضایت بخش درآمد کسب خواهید کرد.

ما انواع زیر را از بهترین مشاغل آنلاینی که می‌توانید در سال 2022 راه اندازی کنید، گردآوری کرده‌ایم. سبک کسب‌وکار را پیدا کنید که برای شما مناسب است و پیشنهاد خود را متناسب با علاقه و مخاطبان خود شکل دهید.

1. Dropshipping

به عنوان یک dropshipper، شما محصولات را به صورت آنلاین می فروشید و شرکت دیگری سفارشات شما را انجام می دهد. شما مسئول بازاریابی هستید، اما یک فروشنده شخص ثالث تولید، ذخیره سازی و بسته بندی محصول را انجام می دهد. آنها همچنین از تحویل مراقبت خواهند کرد.

متأسفانه، یک کسب و کار چاپ بر اساس تقاضا دارای برخی از معایب مشابه dropshipping است. از آنجایی که یک تامین کننده سفارشات شما را انجام می دهد، شما نمی توانید به طور کامل کیفیت محصول، بسته بندی یا حمل و نقل را کنترل کنید. علاوه بر این، فروش محصولات بر اساس هر سفارش می تواند منجر به کاهش حاشیه سود شود.

اگر فردی خلاق هستید که عاشق ایده های طراحی جدید هستید، راه اندازی یک کسب و کار چاپ بر اساس تقاضا می تواند ایده آل باشد. شما به سادگی می توانید طرح های دیجیتال خود را برای یک تامین کننده بفرستید و زمانی که شخصی از سایت شما سفارش می دهد، مستقیماً برای تولید پیراهن، برچسب، کلاه جدید یا یکی از تقریباً هزاران مورد احتمالی اقدام می کند.

اما مجبور نیستید محصولات کاملاً جدیدی ایجاد کنید. اغلب، کسب‌وکارهای اشتراکی بسته‌های ماهانه را با مجموعه‌ای از کالاهای موجود مرتبط با جایگاه خود تهیه می‌کنند. این اقلام می تواند شامل هر چیزی از محصولات مراقبت از خود گرفته تا اسباب بازی های حیوانات خانگی باشد.

برخی از تامین کنندگان، مانند CustomCat و ScalablePressادغام یکپارچه با WooCommerce، به شما امکان می دهد موجودی و سفارشات را همگام کنید.

3. بازاریابی وابسته

ممکن است برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین مردد باشید زیرا نمی‌خواهید تولید، موجودی و حمل و نقل را مدیریت کنید. با یک تجارت dropshipping، می توانید از این وظایف مدیریتی گران قیمت اجتناب کنید.

اما مهم نیست که چه کسب و کار آنلاینی را برای راه اندازی انتخاب می کنید، ووکامرس هر آنچه را که نیاز دارید فراهم می کند. یک وب‌سایت زیبا طراحی کنید، پرداخت‌ها را بپذیرید، با تأمین‌کنندگان همگام شوید، موجودی را مدیریت کنید، به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید، یک کارت‌خوان را به فروشگاه آنلاین خود پیوند دهید، و موارد دیگر — همه اینها بدون اینکه یک توسعه‌دهنده باشید! به علاوه، از یک تیم پشتیبانی در سطح جهانی و مستندات گسترده بهره مند خواهید شد.