شیشه ساختمان 09127069604 دریای نور

با وجود آرامش ناشی از شکل گیری شیشه ، با سرد شدن شیشه تنش های قابل توجهی در نوار ایجاد zymaco می شود. شیشه به گونه ای ساخته شده است که از طریق lehr پختن در جایی که تنش های داخلی برداشته می شود حرکت می کند ، زیرا شیشه به تدریج سرد می شود تا بیشتر مستعد برش شود. قیمت این محصول بر اساس کیفیت، سایز و کاربردی که دارد متفاوت است.

  • شیشه نشکن از دو الی سه لایه شیشه که تحت فشار و حرارت با استفاده از نایلون شفاف بهم چسبیدند تولید می شوند.
  • بست اتصال به شیشه سقف و انواع لولا های مخصوص این نوع شیشه ها و سایر نکات نصب آن مطابق نقشه های ساختمان استفاده شود.
  • این شیشه در تراس، دودبند، درب ورودی و سایر قیمت هایی که به شیشه مقاوم تری نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد.

شیشه ساختمان 09127069604 دریای نور

این نوع شیشه ، پلی اکریلیک درجه یک است که با لایه هایی از شیشه آنیل یا سخت شده ، ترکیب شده و ضخامت آن می تواند از 7.9 میلیمتر تا 1.8 میلیمتر باشد. اکثر ما موافق این موضوع هستیم که خانه ای با پنجره های بزرگ و یا نمای شیشه ای ، جذابیت بیشتری نسبت به خانه هایی که در آن از پنجره های کمتر و کوچکتر استفاده شده است ، دارد. نور را به درون راه می دهند و می توانند گردش هوای تازه را فراهم کنند. به خصوص در روزهای تاریک زمستان ، این امکان را برای شما وجود دارد که ضمن بهره مندی از نور طبیعی ، بخشی از فضای بیرون باشید و احساس بهتری را تجربه کنید. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع شیشه ساختمانی بپردازیم و کاربرد های مختلف آن ها را بیان کنیم.

انواع شیشه های ساختمانی، تفاوت ها و کاربردها

این متریال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند نور را از خود عبور دهد. ساختار مولکولی شیشه در حالت معمولی نامنظم است و وقتی آن را در دمای بالا حرارت می دهند به صورت مایع در آمده و قابل شکل گیری خواهد بود. یک طرف این نوع شیشه، پس از تکمیل فرآیند ساخت رنگ مخصوصی می شود سپس شیشه رنگ شده داخل کوره قرار می گیرد تا کاملا رنگ پخته شود. گفتنی است که بیش از 40 نوع رنگ زیبا و متنوع در رنگ آمیزی شیشه های لاکوبل مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه لاکوبل ، در هنگام ساخت تحت حرارت بالا سکوریت می شود و بدین سان از مقاومت بالایی در برابر گرما و ضربه برخوردار می شود.

کارخانه تولید شیشه فلوت دودی 6 میل

از شیشه های رنگی بیشتر در ویترین مغازه ها، نمایشگاه ها، آزمایشگاه ها، ساختمان های صنعتی و ساختمان های مسکونی با طراحی خاص و با توجه به کاربری پروژه به کار می روند. این شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی بخش اعظمی از نور را جذب و بخش کمتر را از خود عبور می دهند. شیشه های سکوریت، بر حسب ضخامت، ابعاد، مات یا غیر مات بودن و میزان مقاومت در برابر حرارت به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

اجزای خام شیشه در کوره ای بین دامنه دمایی 240 درجه فارنهایت تا 2850 فارنهایت ذوب می شوند. با انتقال شیشه مذاب از کوره به حمام قلع ، فرآیند مداوم ایجاد می شود ، جایی که روی قلع مذاب پشتیبانی می شود تا زمانی که شیشه خنک شود. فرآیند شناور سازی توسط پیلکینگتون در طی دهه 1950 توسعه یافته است و اکنون به عنوان مرحله اصلی فرآیند تولید شیشه های اتومبیل و معماری شناخته می شود. صدها نوع فریت وجود دارد که برای کاربردهای شیشه ی خودرو تولید می شود. رایج ترین فریت های شیشه ای اتومبیل که استفاده می کنیم سیاه ، خاکستری و سفید است، اگرچه رنگ های دیگر نیز موجود است. خمیرهای فریت ساخته شده اند تا در ترکیب با نیازهای پردازش مورد نیاز برای یک قسمت خاص کار کنند.

اهمیت شیشه در مصارف ساختمانی