صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ قبل از ثبت نام حتما بخوانید!

دفتر مرکزی این صرافی در حال حاضر در یکی از کشورهای کوچک قاره آفریقا به نام سیشل قرار دارد. پس از وارد کردن کد در کارد مخصوص، پسورد خود را انتخاب کنید و توجه داشته باشید که رمز عبور باید شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک انگلیسی باشد، سپس روی گزینه SIGN UP کلیک نمایید. میزان سود در صرافی کوکوین، همانند سایر صرافی ها تابع متغیر های مختلفی است. در میان نوشته ها به دنبال send code بوده و آن را انتخاب کنید. کد فرستاده به ایمیلتان را در باکس مربوطه وارد کرده و در نهایت هم روی sign up کلیک کنید.

دارای ارز بومی

و اما، ربات‌های معامله‌گر برای تسهیل معاملات کاربران ایجاد شاده اند. فرایند شناسایی و احراز حساب کاملاً اختیاری بوده و افراد قادر خواهند بود تا با استفاده از تنها ایمیل خود، به مبادله کریپتو بپردازند. اما در صورت تمایل به استفاده از سایر ویژگی‌های پیشرفته صرافی کوکوین، باید احراز هویت تکمیل شود.

به طور کلی در سال های گذشته، برخی از صرافی های خارجی به علت تحریم های کشور ایران، کاربران ایرانی را برای استفاده از خدمات صرافی ها محدود و مسدوده کرده اند. همین موضوع باعث شده است که کاربران ایرانی نتوانند به صورت آزاد در هر یک از صرافی های خارجی سرمایه گذاری کنند و یا اقدام به فروش بیت کوین ها، تترها، ترون ها و … به همین منظور دو راه کلی برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال برای ایرانیان وجود دارد. در این صفحه در ابتدا میزان سود و دوره استیکینگ مشخص شده است. با فعال‌کردن بخش پذیرش توافق برای استیک‌کردن و درنهایت کلیک روی گزینه Participate Now کار استیک‌کردن ارز دیجیتال به انتها می‌رسد.

  • اگر در مورد حساب خود با مشکل مواجه شدید یا سؤالی دارید، می‌توانید از طریق چت زنده با KuCoin تماس بگیرید یا درخواست کمک ارسال کنید.
  • صرافی کوکوین در سال 2017 با هدف ایجاد بستری معتبر و ایمن برای معاملات ارزهای رمزنگاری شده راه اندازی شده است.
  • از طرفی با توجه به حجم معاملاتی بالایی که دارید معاملات به سرعت انجام شده و گزینه مناسبی برای جایگزینی باینانس به شمار می رود.
  • سایت خانه سرمایه صرافی کوکوین را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است.
  • قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای ببینید و نرخ آن‌ها را به یکدیگر تبدیل کنید.

صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ قبل از ثبت نام حتما بخوانید!

وجود امکاناتی نظیر محدود سازی IP برای ورود به حساب کاربری، توسط خود کاربر جهت افزایش امنیت بیشتر. در این صرافی می‌توانید بدون انجام مراحل احراز هویت، ترید کنید. اما اگر مرحله های احراز هویت را بگذرانید ، می‌توانید از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید. صرافی کوکوین یکی از صرافی‌های اکتیو در زمینه ارزهای دیجیتال است که قادر هستید در آن ارزهای دیجیتال مختلفی راتریدکرد. برای سفارشات استاپ لیمیت، هیچ محدودیتی برای قیمت محدود شده وجود ندارد. سیستم به طور خودکار بررسی می کند که آیا آخرین قیمت تراکنش این سفارش از حد حفاظت از قیمت صرافی کوکوین فراتر رفته است یا بررسی کامل صرافی کوکوین (https://iranarzdigital.com/kucoin/) خیر.