صنایع دستی که می فروشند | 11 صنایع دستی محبوب برای فروش در سال 2023

نکته برتر: جواهرات دست ساز بی نظیر به کسب و کار شما نقطه فروش منحصر به فردی می بخشد و بازاریابی محصولات خود را برای مشتریان جدید آسان می کند.منبع

جواهرات دست ساز مخصوصا محبوب به عنوان یک هدیه برای مناسبت های خاص.

جواهرات اغلب یک کالای عمیقا شخصی است و می تواند معنای مهمی در پشت آن داشته باشد – برای بسیاری، بخشی از هویت آنها می شود. برخی از مردم عاشق پوشیدن جواهرات بسیار گران قیمت هستند، اما برخی دیگر به جای انتخاب چیزی “خارج از قفسه” به دنبال جواهرات سفارشی و دست ساز هستند.

دستبند یاقوت در فروشگاه میکی لین با توضیحات محصول و قیمت
میکی لین یک مثال عالی از این است که چگونه می توان از یک وب سایت ساده برای فروش آنلاین جواهرات دست ساز زیبا استفاده کرد.

زمان و سرمایه گذاری پولی که صرف ساخت جواهرات سفارشی می شود می تواند بر اساس مواد استفاده شده و نوع جواهراتی که می سازید متفاوت باشد. به عنوان مثال، یک دستبند ساده ساخته شده از سنگ های نیمه قیمتی ممکن است کمتر از یک ساعت طول بکشد تا به هم نخ شود و ساخت آن هزینه کمی داشته باشد. با این حال، یک گردنبند منحصر به فرد که از طلا ساخته شده و با استفاده از تکنیک های پیشرفته ساخته شده است، زمان و هزینه بسیار بیشتری برای ساختن خواهد داشت.

از هر بازار آنلاین صنایع دستی مانند Etsy دیدن کنید و برای یافتن چندین نمونه از جواهرات دست ساز زیبا نیازی به جستجوی طولانی نخواهید داشت. این نوع صنایع دستی همیشه به عنوان یکی از بهترین صنایع دستی برای فروش شناخته شده است.