صورتحساب های تجاری را با مشارکت Shopify و Melio ساده کنید

Shopify تبلیغ می کند که راه حل جدید حساب های پرداختنی آن خواهد بود به طور متوسط ​​آزاد کنید 16 ساعت در ماه که صاحبان فروشگاه ها معمولاً برای پرداخت قبوض تجاری هزینه می کنند.

ویژگی این است در حال حاضر برای همه بازرگانان Shopify ایالات متحده در دسترس استو تا زمانی که یک حساب کاربری با Shopify دارید، استفاده از این افزونه کاملا رایگان است. اما اگر هنوز فروشگاه آنلاین خود را ایجاد نکرده اید، بررسی کامل Shopify ما را بررسی کنید تا ببینید آیا این فروشگاه برای شما مناسب است یا خیر.منبع

از دستکاری تمام صورت حساب های تجاری خود خسته شده اید؟ آیا باید بین داشبورد Shopify خود و سایر سیستم عامل ها بپرید تا همه چیز را پیگیری کنید؟ Shopify اخیراً با سرویس پرداخت B2B همکاری کرده است. بهتر، معرفی Shopify Bill Pay – راه حلی برای حمایت از بازرگانان Shopify با قبض های تجاری خود.

فروشگاه های Shopify می توانند به صورت رایگان در Shopify Bill Pay ثبت نام کنند و همه آن را از مرکز تجاری اصلی خود مدیریت کنند. ویژگی جدید را می توان به سه مرحله ساده تقسیم کرد:

  1. صورتحساب ها و فاکتورها را اضافه کنید به حساب شما
  2. نحوه پرداخت را انتخاب کنید و آنچه را که برای کسب و کار و فروشندگان شما بهترین است را بیابید
  3. اکنون پرداخت کنید یا برای بعد برنامه ریزی کنید با ادمین Shopify خود

Shruti Patel، رئیس بخش مشارکت و کسب درآمد در خدمات بازرگانی Shopify، گفت که هدف اصلی این مشارکت صرفه جویی در زمان و منابع صاحبان مشاغل است تا آنها بتوانند بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنند.

متان بار، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران ملیو، نظر داد در اطلاعیه:

“ما هیجان زده هستیم که این همکاری منحصر به فرد را با Shopify اعلام کنیم که تجربه پرداخت صورت حساب بازرگانان را ساده می کند – انعطاف پذیری بیشتری برای کمک به جریان نقدی آنها و صرفه جویی در ساعت های بی شماری که برای ردیابی صورتحساب ها صرف می کنند.”

با Shopify Bill Pay هوشمندتر کار کنید

همانطور که بار گفت، این ویژگی جدید باید به کسب و کارها کمک زیادی کند، به ویژه در آن “فصول شلوغ”، مانند جمعه سیاه و کریسمس.

با این ویژگی جدید، اکنون می توانید تمام هزینه های خود را از حساب Shopify خود پرداخت و مدیریت کنید.

متان بار گفت: «Shopify Bill Pay تجربه‌ای کاملاً جدید را برای بازرگانی به ارمغان می‌آورد که با مدیریت جریان نقدی و موجودی‌های خود غرق شده‌اند، سهام خود را برای فصول شلوغ آماده می‌کنند و نیازهای پرداخت هر فروشنده را پیگیری می‌کنند.»

صفحه اصلی Shopify برای ویژگی Shopify Bill Pay با "به هر کسب و کاری، در هر کجا، به هر طریقی که می خواهید پرداخت کنید" در متن سیاه و یک دکمه برای شروع
منبع: Shopify
  • Shopify و Melio یک ویژگی جدید را با هم راه اندازی کردند، Shopify Bill Pay
  • Shopify Bill Pay به فروشگاه های Shopify کمک می کند تا صورتحساب های تجاری خود را پرداخت و مدیریت کنند

برای گسترش نکات فوق، می‌توانید پرداخت‌ها را در سراسر جهان – با 100 کشور تحت پشتیبانی Melio – ارسال کنید و با همگام‌سازی حساب خود با QuickBooks Online، فرآیند پرداخت صورت‌حساب خود را ساده کنید.

در واقع، شما حتی یک داشبورد اختصاصی برای نظارت و برنامه ریزی پرداخت ها.

Shopify Bill Pay نه تنها به مدیریت کلی تجارت شما کمک می کند، بلکه موارد زیادی نیز دارد مزایای صرفه جویی در زمان.