طراحی هایپر مارکت نکاتی مهم درباره اصول طراحی هایپرمارکت ها گروه صنعتی دی | elitarchgroup

طراحی هایپر مارکت نکاتی مهم درباره اصول طراحی هایپرمارکت ها گروه صنعتی دی | elitarchgroup

سادگی، شناخت ردیف‌های کالا، نظافت و نظم قفسه‌های فروشگاهی، حتی اهمیت بو، رنگ، نور و موزیک در هایپرمارکت‌ها و نحوه قرارگیری ترولی یا نیروی کار اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون هایپر نرده استیل مارکت دارد. در طراحی هایپر مارکت؛ فضای باز برای تردد، طراحی درست درب ورود و خروج، فضای صاف و همسطح به منظور تردد راحت چرخ خرید، کالسکه و یا صندلی چرخدار، از نکات دیگری در اصول طراحی هایپر مارکت می‌باشند که از اهمیت زیادی برخوردارند. انتخاب تمامی تجهیزات فروشگاهی با توجه به بودجه ای که در نظر دارید، نیاز به آگاهی و دانستن اصول طراحی و چیدمان دارد.

  • نکته قابل ملاحظه در طراحی فضای یک هایپرمارکت، توجه به ایجاد زیبایی بصری با استفاده از طراحی‌های مرتبط و رنگ های مناسب مخصوصا برای قفسه ها است .
  • شاید ندانید که در جهان ، مشهورترین هایپرمارکت ها متعلق به شرکت‌های کارفور، وال‌مارت ، تارگت ، تسکو ، کاستکو ، سیرز ، کروگر ، مترو آگ ، آلدی و لیدل و در ایران میتوان به هایپراستار اشاره کرد.
  • تفاوتی ندارد که در چه نقطه ای از کشور بوده و راه اندازی چه کسب و کاری را در سر دارید، کافیست با ما تماس بگیرید تا ایده های شما را به واقعیت مبدل کنیم.
مهم ترین امتیاز مثبت طراحی و اجرای هایپرمارکتاین هایپرمارکت (به غیر از اقلام منحصربه فرد) نزدیک آن به مترو می باشد. این هایپر مارکت یکی از شلوغ ترین فروشگاه های کشور می باشد و اکثر خریداران پیاده برای به این مکان می آیند. به عنوان تیم طراحی تا پیش از شروع کار برنامه ای برای طراحی نمای داخلی نداشتم، اما متقاعد شدیم ارائه یک داستان یا سناریو طراحی در داخل فروشگاه می تواند به پیشرفت اقتصادی مکان کمک کند. گروه آرلو طراح، تامین کننده و مجری تجهیزات فروشگاهی مدرن از بهترین برند و متریال، دکوراسیون فروشگاهی، و … فارغ از کیفیت و ظاهر مطلوب محصولات ما، از نقاط قوت این مجموعه می توان به زمان کوتاه ارائه محصول و خدمات، انعطاف در تولید و امکان تامین محصولات سفارشی بسته به درخواست مشتریان اشاره نمود.

فروشگاه پوشاک فیلینی 1

ترتیب قرار گرفتن کالاها در فروشگاه بسیار اهمیت دارد و تجهیزات هایپر مارکت می‌تواند بر رفاه و خرید مجدد مشتریان تاثیر مستقیم بگذارد. جالب است بدانید که در جهان، مشهورترین هایپرمارکت‌ها متعلق به شرکت‌های وال‌مارت، کارفور، تارگت، تسکو، کروگر، کاستکو، سیرز، مترو آگ، لیدل آلدی و در ایران نیز هایپراستار هستند. یکی از مواردی که در صنعت تولید تجهیزات فروشگاهی باید مد نظر قرار بگیرد موضوع خدمات پس از فروش است. امروزه اکثر تولید کنندگان تجهیزات و ماشین آلات، بندی در قرار داد با عنوان خدمات پس از فروش دارند. به دلیل اینکه خود تولید کننده اشراف کامل تری روی تجهیزات به فروش رفته دارد، خدمات پس از فروش می تواند در افزایش و حفظ رضایت مشتریان بسیار موثر واقع گردد. خدمات نصب و تعمیر پس از فروش از جمله مواردی هستند که باید در این رابطه به آن ها توجه شود.

در این زمینه چیدمان درست و رعایت اصول چیدمان فروشگاهی به منظور ایجاد گردش درستی از تردد مشتریان و به حداکثر رساندن احتمال بازدید مشتری از بخش های مختلف ضروری است. از اینرو لازم است تجهیزات ویژه هریک از بخش های فروشگاهی در جای مناسب آنها به کار رود. برای نمونه برای بخش های تره باری می توان از شلف های ویژه میوه و سبزیجات استفاده نمود.

طراحی سوپرمارکت