فروخته شد! 10 الگوی ایمیل املاک و مستغلات که در سال 2022 کار می کنند


گاهی همه به یک لاف فروتن نیاز دارند. اما توصیفات بسیار فراتر از این هستند – آنها هستند مدرک اجتماعی حیاتی که به مشتریان آینده نشان می دهد که شما یک مشاور املاک قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید.

اما در واقع چگونه جمع آوری کنید آن توصیفات؟ ایمیل مکان خوبی برای شروع است.

الگوی ایمیل املاک زیر به این دلیل کار می کند که دوستانه، محاوره ای و ساده است. با تشکر از کسب‌وکارشان، وارد کتاب‌های خوب گیرندگان می‌شود و به شیوه‌ای غیر سرزده از آنها درخواست می‌کند.

هوشمندانه، این الگو همچنین به گیرنده یادآوری سالمی از دستاوردهای شما و آنها با هم می دهد (شما می توانید همه اینها را در خودتان اضافه کنید). با قرار دادن مجدد این نتایج در رادار آنها، راه طولانی را طی می کنید تا مطمئن شوید که آنها آنها را در گواهینامه خود لحاظ می کنند. پیروزی!

[Name]،

تعطیل شدن را تبریک می گویم!

من صمیمانه از همکاری با شما و آشنایی با شما و خانواده‌تان لذت بردم. از اینکه من را به عنوان مشاور املاک خود انتخاب کردید بسیار سپاسگزارم!

وقتی لحظه ای دارید، خوشحال می شوم اگر بازخوردی در مورد تجربه کاری خود ارائه دهید [me/ us/ the team]. بررسی‌ها به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم چگونه می‌توانیم به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم، و همچنین فرصتی را برای دیگران فراهم می‌کند تا درباره ما و نحوه انجام کارمان بیاموزند.

در اینجا برخی از چیزهایی است که با هم به دست آوردیم!

  • ما 6 خانه را در 2 هفته دیدیم
  • ما در ملک کشف کردیم و موضوع را به سرعت حل کردیم
  • ما 15000 دلار از قیمت خرید مذاکره کردیم

[We/ I] در هر جایی که می‌توانید نظراتی برای نمایندگان املاک و مستغلات پیدا کنید، فهرست داشته باشید. می توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و چند مورد را برای انتخاب خواهید داشت: [review funnel].

متشکرم، [Name]. من از کار با شما لذت بردم و مشتاقانه منتظر خواندن نظرات شما هستم!

با احترام،

[Your name]

از جانب پیش بستنمنبع