فروخته شد! 10 الگوی ایمیل املاک و مستغلات که در سال 2022 کار می کنند

گاهی همه به یک لاف فروتن نیاز دارند. اما توصیفات بسیار فراتر از این هستند – آنها هستند مدرک اجتماعی حیاتی که به مشتریان آینده نشان می دهد که شما یک مشاور املاک قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید.

در اینجا برخی از چیزهایی است که با هم به دست آوردیم!

  • ما 6 خانه را در 2 هفته دیدیم
  • ما در ملک کشف کردیم و موضوع را به سرعت حل کردیم
  • ما 15000 دلار از قیمت خرید مذاکره کردیم

وقتی لحظه ای دارید، خوشحال می شوم اگر بازخوردی در مورد تجربه کاری خود ارائه دهید [me/ us/ the team]. بررسی‌ها به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم چگونه می‌توانیم به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم، و همچنین فرصتی را برای دیگران فراهم می‌کند تا درباره ما و نحوه انجام کارمان بیاموزند.

اما در واقع چگونه جمع آوری کنید آن توصیفات؟ ایمیل مکان خوبی برای شروع است.

[Your name]

با احترام،

هوشمندانه، این الگو همچنین به گیرنده یادآوری سالمی از دستاوردهای شما و آنها با هم می دهد (شما می توانید همه اینها را در خودتان اضافه کنید). با قرار دادن مجدد این نتایج در رادار آنها، راه طولانی را طی می کنید تا مطمئن شوید که آنها آنها را در گواهینامه خود لحاظ می کنند. پیروزی!

[Name]،

متشکرم، [Name]. من از کار با شما لذت بردم و مشتاقانه منتظر خواندن نظرات شما هستم!

من صمیمانه از همکاری با شما و آشنایی با شما و خانواده‌تان لذت بردم. از اینکه من را به عنوان مشاور املاک خود انتخاب کردید بسیار سپاسگزارم!

الگوی ایمیل املاک زیر به این دلیل کار می کند که دوستانه، محاوره ای و ساده است. با تشکر از کسب‌وکارشان، وارد کتاب‌های خوب گیرندگان می‌شود و به شیوه‌ای غیر سرزده از آنها درخواست می‌کند.

تعطیل شدن را تبریک می گویم!

از جانب پیش بستنمنبع

[We/ I] در هر جایی که می‌توانید نظراتی برای نمایندگان املاک و مستغلات پیدا کنید، فهرست داشته باشید. می توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و چند مورد را برای انتخاب خواهید داشت: [review funnel].