فروش آنلاین لوازم آرایشی در سال 2022

وقتی نوبت به تامین محصولات آرایشی و بهداشتی خود از طریق dropshipping می رسد، باید یک مورد را پیدا کنید تامین کننده dropshipping چه کسی محصولات مورد نظر شما را ارائه می دهد. توصیه می کنیم همیشه برای اطمینان از کیفیت اقلام نمونه بخواهید.

یکی از مزایای کلیدی خرید محصولات آرایشی و بهداشتی از یک عمده فروش قیمت آن است. معمولاً خرید عمده از یک عمده‌فروش باعث می‌شود که هزینه هر کالا بسیار کمتر از زمانی باشد که بخواهید آنها را از خرده‌فروشی دیگری برای فروش مجدد خریداری کنید.

خودت بساز

با dropshipping، شما یک تامین کننده dropshipping را انتخاب می کنید که می تواند کل فرآیند سفارش را برای شما انجام دهد. هنگامی که مشتری سفارشی را در وب سایت شما ثبت کرد، مستقیماً به تأمین کننده dropshipping شما می رود که سفارش را برای شما انجام می دهد.

dropshipping چگونه کار می کند

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید هنگام تهیه محصولات خود از بین آنها یکی را انتخاب کنید. ما آنها را در زیر فهرست کرده ایم تا بتوانید تصمیم بگیرید که بهترین راه برای فروش آنلاین لوازم آرایشی برای شما کدام است.

Dropshipping

قدم بعدی برای فروش آنلاین لوازم آرایشی، تهیه منبع محصولات است. به هر حال، شما نمی توانید بدون هیچ محصولی برای فروش، یک امپراتوری تجارت الکترونیک لوازم آرایشی بسازید.

فرآیند برچسب زدن سفید به شما این امکان را می دهد که یک محصول و فرمول “خارج از قفسه” را انتخاب کنید و آن را در بسته بندی مارک خود قرار دهید.

به عنوان مثال، می توانید یک شامپو از پیش ساخته شده از یک تامین کننده برچسب سفید انتخاب کنید که سپس در بسته بندی مارک شما قرار داده شده و در فروشگاه آنلاین شما فروخته می شود.

اگر می خواهید محصولات آرایشی منحصر به فرد و سفارشی را در فروشگاه آنلاین خود بفروشید، بهترین راه برای تهیه محصولات خود این است که خودتان آنها را تولید کنید.

برچسب‌گذاری سفید روشی محبوب برای تامین کالا برای بسیاری از خرده‌فروشان آنلاین لوازم آرایشی است.

اگر تصمیم به تولید محصولات خود دارید، باید اطمینان حاصل کنید که آنها تمام مقررات و الزامات مناسب تعیین شده توسط FDA را برآورده می کنند. اطمینان حاصل کنید که قبل از تولید لوازم آرایشی خود با قوانین و مقررات ایالت خود آشنا شده اید.منبع

در حالی که dropshipping استرس انجام سفارش را از دست شما دور می کند، محصولاتی را که می توانید در فروشگاه آنلاین خود بفروشید به محصولاتی که از عرضه کننده dropshipping انتخابی شما در دسترس هستند محدود می کند.

برچسب زدن سفید

ناگفته نماند که این روش زمان‌برترین و پرهزینه‌ترین روش است زیرا باید زمان و منابع زیادی را برای یافتن مواد تشکیل دهنده مناسب و ایجاد فرمولاسیون مناسب اختصاص دهید.

به یاد داشته باشید، درست مانند dropshipping، درخواست نمونه و انجام تحقیقات گسترده و کنترل کیفیت در برچسب سفید بسیار مهم است.

عمده فروشی

در حالی که محصولات شما برای فروشگاه آنلاین شما سفارشی نمی شود، شما می توانید انتخاب کنید که به چه قیمتی آنها را بفروشید و چگونه آنها را به مشتریان عرضه کنید.

این به ویژه برای مشاغل کوچکتر که ممکن است بودجه لازم برای ایجاد فرمولاسیون خود را نداشته باشند مفید است.

تهیه محصولات خود از یک عمده فروش می تواند راه دیگری برای فروش آنلاین لوازم آرایشی باشد.

با این روش، محصولات موجود را که احتمالاً در حال حاضر در بازار هستند، از فروشگاه آنلاین خود تهیه می کنید.