فولادین قیمت سیم آرماتوربندی خرید و فروش سیم مفتول سیاه | foulka

اغلب تجهیزات و ابزار دستی گره میلگرد نیاز به شرکت فولکا نگهداری خاصی ندارند. جهت اتصال و تثبیت میلگردها از 4 نوع گره مفتول استفاده می شود که هر کدام مصارف مختص به خود را دارند . در خصوص سدسازی، پل‌سازی، ساخت قفسه، ساخت پیچ و پرچ، تولید الکترود جوشکاری ، تولید توری مرغی ، بسته‌بندی، وسایل تزئینی منزل و مواردی از این قبیل از این محصول استفاده می‌گردد. بسیار ساده است، تنها باید میلگردها را روی یکدیگر قرار داده و سیم را از زیر و روی میلگردها به شکل ضربدر رد کنید و به کمک یک انبردست سیم ها را به یکدیگر گره بزنید و محکم کنید و گره ایجاد شده را به طرف داخل خم کنید. تنها دو روش برای بستن میلگردها در گره ها وجود دارد، روش ضربدری و روش کراواتی. همان‌طور که گفتیم از با یک حساب سرانگشتی می‌توان مقدار سیم موردنیاز برای اتصال میلگردها را تخمین زد.

  • سیم آرماتوربندی از جنس فولاد نرم یا مفتول گالوانیزه نشده است که کاربردهای بسیاری در صنعت دارد.
  • این مفتول که از دیر باز مورد توجه آرماتوربندان ساختمانی بوده در تکه های کوچک و به وسیله انبر دو میلگرد را به هم متصل کرده و از حرکت آنها در جهت افقی و عمودی جلوگیری می کند .
  • توجه داشته باشید که معیار اصلی در خرید این محصول، وزن آن است و نرخ نهایی خرید آن نیز بر همین اساس تعیین می‌شود.
  • این محصول بخش زیادی از نیروی کششی واردشده بر بتن را جذب می‌کند و با این کار استحکام و تحمل بتن را افزایش می‌دهد؛ همچنین میزان مقاومت سازه‌های زیرین ساختمان درمقابل آتش‌سوزی به‌دلیل داشتن سیم آرماتوربندی بالاتر از سازه‌های بالایی است.

سیم مفتول آرماتوربندی یکی از کاربردی‌ترین محصولات فلزی موجود در بازار است که بسیاری از صنایع فعلی وابستگی بالایی به این کالای پر مصرف دارند. یکی از انواع سیم مفتول موجود، سیم مفتول آرماتوربندی است، همان‌طور که از نام آن پیداست بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان‌سازی دارد. این محصول به دو صورت کلاف و شاخه در بازار موجود است و نوع کلاف آن به سه دسته تقسیم می‌شود. در ادامه این مطلب بیش‌تر در خصوص انواع سیم آرماتوربندی بدانید و با قیمت های این نوع مفتول آشنا شوید ، جهت استعلام قیمت و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش فولادین تماس حاصل نمایید .

دستگاه آرماتوربند اتوماتیک

میلگرد 6.5 میلی‌متری را طی سه مرحله توسط دستگاه‌های مخصوص می‌کشند و در ابتدا به میلگرد 4.5 میلی‌متری تبدیل کرده و سپس کشش را ادامه داده تا در نهایت مفتول 1.5 میلی متری حاصل شود که به آن مفتول فابریک می‌گویند. در صنایع سیم آرماتور بندی را به دو روش فابریک تسمه و فابریک تولید می شود چرا که تولید به شیوه های متفاوت یک سری ویژگی را به محصول نهایی می دهد. به عنوان مثال انواع فابریک از مقاومت بالاتری نسبت به انواع تسمه دارد به این دلیل که فابریک از میلگرد 6.5 میل تولید می شود ولی انواع تسمه را از بازیافت ضایعات ورق می سازند. برای تولید سیم آرماتور بندی وایرود (همان میلگرد 6.5 میل) را به درون دستگاه های کشش می فرستند تا ضخامت آن کاهش یابد و به 1.5 میلیمتر برسد. پس از آن محصول را به دمای 900 درجه سانتیگراد رسانده (مرحله آنیل کردن) تا مقاومت الاستیسیته در این محصول افزایش یابد. این مرحله باید با مدت زمان معین و دقیقا تا دمای 900 درجه انجام شود چرا که کیفیت بالای مفتول به دقت این مرحله بستگی دارد.

سیم آرماتور 1.5 فابریک در ساخت قفسه ، توری ، میخ و پیچ ، الکترود ، پرچ ، سیم خاردار، پانل ، مش و همچنین آماتور بندی ، قالب سازی ، بسته بندی وصدها محصول دیگر کاربرد دارد. وزن هر متر سیم مفتول سیاه 2 میلیمتر 0.025 کیلوگرم است و این به این معناست که هر کیلوی آن 40 متر است. اغلب این دستگاه‌ها دارای تنظیماتی هستند که چند نوع متفاوت از گره‌زنی را ممکن می‌کنند.

با توجه به اینکه قیمت سیم آرماتوربندی امروز چندبار دچار تغییر شده است، نیاز است جهت اطلاع از شرایط دقیق خرید و دریافت پیش فاکتور با ما تماس بگیرید. مشاورین فروش فولاد توفیقی در دپارتمان مفتول فلزی و سیم مفتول قالب بندی شما را جهت خرید به‌صرفه با کاهش قیمت سیم مفتولی به واسطه حذف واسطه‌ها و ارائه مستقیم کالا از کارخانه با قیمت فروش عمده راهنمایی خواهند کرد. میزان نرمی اولین فاکتور تعیین‌کننده قیمت سیم مفتول آرماتوربندی است. به طور کلی هر چقدر میلگرد مورد استفاده مرغوب‌تر باشد قیمت سیم مفتول آرماتوربندی نیز بیشتر می‌شود.

روشی برای تخمین مقدار مصرف سیم آرماتوربندی

فولادین قیمت سیم آرماتوربندی خرید و فروش سیم مفتول سیاه | foulka