لنوو از یک چراغ مطالعه عجیب با وبکم 4K و امکان شارژ بی‌سیم گوشی رونمایی کرد-شارژر لپتاپ مستر جانبی

لنوو از یک چراغ مطالعه عجیب با وبکم 4K و امکان شارژ بی‌سیم گوشی رونمایی کرد-شارژر لپتاپ مستر جانبی

توجه داشته باشید که شارژرهای خارجی لپ تاپ معمولاً دارای مارک خاص هستند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که با مشخصات لپ تاپ شما مطابقت داشته شارژر لپ تاپ باشد. اکثر شارژرهای خارجی لپ تاپ دارای چراغ های نشانگر هستند که هنگام شارژ باتری چشمک می زنند ، پس از شارژ کامل باتری ثابت می ماند. با این وجود ، روش هایی وجود دارد که حتی اگر ولتاژ باتری کمتر از ۱۲ ولت باشد ، می توانید لپ تاپ را به یک باتری اتومبیل وصل کنید. با این وجود ، احتیاط بسیار لازم است زیرا این کار می تواند به لپ تاپ آسیب بزند. اکنون زمان آن فرا می‌رسد که باید شارژر را از لپ تاپ خود خارج کنید و اجازه دهید تا زمانی که به طور خودکار به حالت خواب زمستانی در می‌آید، آن را تخلیه کنید. سعی نکنید زمانی که باتری در حال تخلیه است از لپ تاپ خود استفاده کنید، در غیر این صورت کالیبراسیون را مختل خواهید کرد.

  • از طرفی دیگر استفاده نمودن از یک شارژر لپ تاپ ایسوس نامناسب موجب آسیب رسانی به مادربرد دستگاه می گردد.
  • ۲- اشخاصی که میدانند خرید بسیاری از کالاها از آمازون، به صرفه تر از خرید از فروشگاه های داخلی است.
  • این شارژرها با سوکت های مختلفی ارائه می شوند ، بنابراین به احتمال زیاد شما می توانید سوکت مناسب خود را پیدا کنید .
  • برای دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با شماره های ۸۸۲۲۶۳۷۰ و ۸۸۲۲۸۳۲۷ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت کامل شماره راهنمایی کنند .
  • در این میان، یک هاب کامل تشکیل شده از مجموعه ای متنوع از پورت ها نیز ویژگی مهم دیگر گجت جدید لنوو به شمار می رود.

در نتیجه برای نعمیرات لپ تاپ ارزان و تشخیص اینکه مشکل از کدام بخش لپ تاپ است باید به افراد متخصص مراجعه کرد. جالب است این نکته را بدانید که پیچیدن و باز کردن و جابه‌جایی‌های مرتب سیم شارژر باعث استهلاک آن می‌شود و اگر جلوی یک پوسیدگی یا شکاف در سیم را نگیریم باعث قطع کامل سیم شارژر ما می‌شود. در ادامه یک بار دستگاه خود را با شارژر دیگر تست کنید و از سلامت شارژر خود مطمئن شوید تا مجبور به پرداخت هزینه‌­های دروغین برای تعمیر دستگاه نشوید. در صورتی که این عدد را نشان دهد یعنی شارژر درست است و مشکل از دستگاه است. دقت داشته باشید که پایه‌­های مثبت و منفی باید با همزمان متصل شوند و از اتصال آنها اطمینان کسب کنید.

لپ تاپ لنوو سری y

با اتصال پراپ های مثبت به خروجی مثبت و اتصال پراپ منفی به خروجی منفی در حالت عادی باید اهم متر ولتاژ ۱۹v یا کمی بیشتر را نشان دهد . در صورت خرید یک آداپتور اصلی و مناسب، ایمنی لپ تاپ و باتری آن تضمین شده است. به خوبی می‌دانید که هر مدل لپ تاپ از برندهای متفاوت می‌تواند کانکتورهای متفاوتی برای تغذیه داشته باشد. حتی برخی مدل‌های مختلف از یک برند نیز سوکت‌های متفاوتی دارند. لذا نوع آن را بشناسید که در غیر این صورت خرید صحیحی نخواهید داشت. برای تست کارکرد شاژر می تواند از روی آن اعداد مربوط به بخش ولتاژ، جریان و توان را بخوانید و با شارژر اصلی دستگاه چک کنید.

لپ تاپ هایی با بیشترین عمر باتری

البته ۶۰درصد رو در مورد z510 مطمئنم و بقیه لپ تاپ ها هم تا ۱۰۰ درصد که شارژ بشن از مدار خارج میشن . درجه ی تنظیم آن را بر روی ولتاژ قرار داده و پراپ های مثبت و منفی را به اهم متر متصل میکنیم ، پس از اتصال به سراغ شارژر لپ تاپ می رویم. مجموعه آرسده تماما میتونه مشکلات تعمیر لپ تاپ و تعمیرات انواع شارژر لپ تاپ رو برطرف کنید . فقط توجه داشته باشید که برای رفع ایراد باید لپ تاپ و شارژر تست شود . در بعضی مواقع شارژر تعمیر میشود ولی از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نیست که این مورد به شما اطلاع داده شده و در صورت تایید شما کاربر گرامی مشکل رفع می شود . در مورد لپ تاپ هم باید بگم که احتمال بسیار زیاد ایراد از مدار ورودی روی برد لپ تاپ هست و این مورد هم در این مجموعه به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد .

برای بررسی این که آیا شارژر خراب است یا خیر، یک اهم متر نیاز خواهید داشت. کافیست درجه‌ی تنظیم آن را روی ولتاژ قرار داده و پراپ‌های مثبت و منفی آن را به اهم متر وصل کنید. آداپتور لپ تاپ ایسوس یکی از لوازم الکتریکی حساس به شمار می‌آید و بایستی از آن بسیار محافظت نمود.