لوسی نیکسون | نویسندگان ما

هرگز زمان بهتری برای متعهد شدن به حضور آنلاین شما وجود نداشته است و لوسی دوست دارد تجربیات خود را به اشتراک بگذارد تا به برندها و صاحبان مشاغل کوچک منابعی را که برای تبدیل رویاهای آنلاین خود به واقعیت نیاز دارند ارائه دهد.

برخی از کلمات لوسی را در زیر خواهید یافت و حتماً مراقب آخرین مقالات او در وب سایت باشید.منبع

لوسی کپی‌رایتینگ را جدی می‌گیرد و ماموریت دارد تا رشد آنلاین و رسیدن به موفقیت دیجیتال را برای همه، بدون توجه به سطح مهارت یا دانش فنی شما، در دسترس قرار دهد.

او فقط نمی نویسد. او معتقد است که خوانندگان بهترین نویسندگان را می سازند، اگر او درباره بازاریابی دیجیتال نمی نویسد، در مورد آن می خواند. از آخرین به‌روزرسانی‌های الگوریتم تا فناوری جدیدی که ادعا می‌کند دنیای دیجیتال را متحول می‌کند، لوسی انگشت خود را روی نبض نگه می‌دارد.

لوسی در سال 2021 شروع به نوشتن برای Website Builder Expert کرد و از آن زمان مجموعه‌ای از مقالات را برای سایت در مورد همه چیز از بهترین قالب‌های وب‌سایت گرفته تا نکاتی برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین بمب حمام نوشته است.

لوسی پس از حرفه ای در بازاریابی دیجیتال که به رشد آنلاین مشتریانش کمک می کرد، از موقعیت خوبی برخوردار است تا نکات و راهنمایی هایی را از طریق مقالات متخصص سازنده وب سایت ارائه دهد. در واقع، بسیاری از محتوایی که او می نویسد، از تجربیات خودش در این صنعت است.