مدیریت بازگشت | 5 راه برای بهینه سازی بازده در سال 2023

اگر احساس می‌کنید هزینه‌های فرآیند بازگشت شما بسیار زیاد است، ممکن است مجبور شوید برای بازگرداندن محصول هزینه‌ای از مشتریان دریافت کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که این امر می‌تواند برای خریداران آنلاین آزاردهنده باشد و آنها را به انتخاب رقیبی برای خرید سوق دهد.

گاهی اوقات ضربه ای که در پوشش هزینه های بازدهی می گیرید، ارزش آن را دارد، زیرا پایگاه مشتری افزایش یافته ای که بازدهی رایگان ارائه می دهد می تواند برای شما فراهم کند.منبع بنابراین بسیار مهم است که کار کنید و بدانید دقیقاً چه مقدار بازده برای کسب و کارتان هزینه دارد تا بتوانید این را در بودجه خود برنامه ریزی کنید و به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها باشید.

شما باید بررسی کنید که هر عنصر بازده چقدر برای کسب و کار شما هزینه دارد. از جانب محاسبه هزینه های حمل و نقل از بازده ارائه برچسب‌های برگشتی و سیستم ردیابی به مشتریان، و همچنین تعداد ساعت‌هایی که برای پردازش بازده صرف شده است – باید موارد زیادی را در نظر گرفت.

اکثر کسب و کارها در سال 2023 بازدهی رایگان به مشتریان خود ارائه می دهند. در حالی که این یک راه عالی برای بالا نگه داشتن رضایت مشتری است، حتی زمانی که آنها در حال بازگشت هستند حمل و نقل رایگان در صورت قضاوت نادرست می تواند برای نتیجه شما مضر باشد.