مشارکت Wix و Stripe، Tap to Pay را در آیفون به ایالات متحده می آورد

دو دست که دو گوشی را در کنار هم برای پرداخت بدون تماس گرفته اند
منبع: Wix
  • پرداخت های بدون تماس ایمن را با آیفون خود بپذیرید
  • در دسترس تاجران Wix مستقر در ایالات متحده

Tap to Pay در iPhone یک ابزار اضافی در زرادخانه ویژگی‌های چشمگیر Wix است، و راه‌حل پرداخت رایگان به‌طور خاص پیشنهادات POS (نقطه فروش) Wix را گسترش می‌دهد.

چه از فروشگاه یا کسب‌وکار خود بفروشید، چه در بازار محلی در حال فروش هستید، یا می‌خواهید برای قرار ملاقات آینده پرداخت کنید، Tap to Pay در iPhone تجربه خریدی روان را هم برای مشتریان و هم برای صاحبان مشاغل ایجاد می‌کند. در حالی که مشتریان تراکنش ایمن و آسان را دریافت می کنند، Wix تجزیه و تحلیل هوشمندی را در اختیار بازرگانان قرار می دهد تا به پیگیری محصولاتی که به صورت حضوری و آنلاین فروخته می شوند، کاتالوگ محصولات شما را در کانال ها همگام سازی کند.

با دستگاه های سازگار، صاحبان فروشگاه Wix اکنون می توانند پرداخت های بدون تماس را از هر کجا بپذیرید، فرصت هایی را برای فروش و تبدیل بیشتر به مشاغل ارائه می دهد. آمیت ساگیو و ولدیمیر تسوکور، روسای مشترک پرداخت‌های Wix، در مورد این سرویس جدید گفتند: شراکت ما با Stripe به بازرگانان انعطاف‌پذیری نهایی را می‌دهد تا در هر زمان و هر مکان – چه در فروشگاه و چه در حال حرکت، به راحتی بفروشند تا هرگز فروش را از دست ندهند.

بسیار ساده! اکثر روش‌های پرداخت مورد تایید هستند (اگر دارای فناوری بدون تماس باشند)، از کارت‌های اعتباری گرفته تا Apple Pay، و همانطور که می‌بینید، شما به هیچ سخت افزار اضافی نیاز ندارد برای شروع.

چگونه Tap to Pay در آیفون می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

بنابراین، اگر یک تاجر مستقر در ایالات متحده هستید که از Wix استفاده می کنید، ارزش آن را دارد که به Tap to Pay در آیفون به عنوان روشی برای افزایش فروش نگاهی بیندازید. برای آخرین اخبار Wix مراقب این فضا باشید.منبع

همانطور که گفته شد، برنامه Wix Owner نه تنها مکانی عالی برای مدیریت و نظارت بر کسب و کار، فروش، محصولات و ترافیک شماست، بلکه می‌توانید بازپرداخت حضوری، ارسال رسیدهای دیجیتالی و خوشحال کردن کاربران را با تخفیف‌های سفارشی در حین تسویه‌حساب کنید. .

Wix، یک سازنده وب سایت پیشرو، همکاری خود را با Stripe گسترش داده است تا تاجران Wix مستقر در ایالات متحده را Tap to Pay در iPhone بیاورد.

بنابراین، چگونه کار می کند؟ اگر یک تاجر پرداخت‌های Wix مستقر در ایالات متحده هستید که از Wix برای تجارت الکترونیک، رزرو یا رویدادها استفاده می‌کنید و iPhone XS (یا جدیدتر) دارید، واجد شرایط استفاده از این سرویس هستید. کاربران Wix به سادگی می‌توانند اپلیکیشن Wix Owner و آیفون‌های خود را برای پذیرش و پردازش پرداخت‌های بدون تماس از مشتریان در چهار مرحله آسان:

  1. حساب Wix Payments خود را تنظیم کنید
  2. برنامه Wix Owner را دانلود کنید
  3. Tap to Pay را در آیفون درون برنامه فعال کنید
  4. پرداخت از طریق آیفون خود را بپذیرید

ایمن، انعطاف‌پذیر است و به کسب‌وکارها کمک می‌کند هم در دنیای دیجیتال و هم در دنیای واقعی به مشتریان دسترسی پیدا کنند. به قول ساگیو و تسوکور:

مشتریان باید بدانند که وجود دارد 2.6٪ + 20¢ هزینه پردازش برای هر تراکنش Tap to Pay در آیفون. این مقدار کمی بالاتر از سایر فروش های Wix POS است.

«Tap to Pay در iPhone به بازرگانان یک گزینه پرداخت مطمئن و مطمئن برای افزایش نقاط تماس مشتری و ارائه تجربیات حضوری جدید، در نهایت بهینه‌سازی استراتژی چند کاناله آنها ارائه می‌دهد.»

بازار پرداخت بدون تماس در ایالات متحده ایجاد شد 148 میلیارد دلار در سال 2022 و قرار است در سال 2023 به 199 میلیارد دلار برسد. با توجه به اینکه مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به پرداخت های بدون تماس علاقه دارند، به ویژه در دنیای پس از کووید، توجه به این سبک تراکنش مهم است.

تنظیم Tap to Pay