مصاحبه با بوتیک کودکان Simply Preloved


من مالک و بنیانگذار آن هستم بوتیک کودکان Simply Preloved. من لباس‌های مقرون‌به‌صرفه و مقرون‌به‌صرفه نوزاد و کودک نوپا را به والدین پرمشغله منبع می‌دهم، کیفیت را بررسی می‌کنم و می‌فروشم. فروشگاه من برای والدینی است که نگران تأثیر مد بر محیط زیست و هزینه لباس های اندام کوچک هستند.

من یک مادر سه فرزند هستم – من کوچکترین فرزندم را در اوایل بیماری همه گیر به دنیا آوردم. او باید زود به دنیا می آمد، وزنش کم بود و در ابتدا مشکلاتی در تغذیه داشت. من از شغل تمام وقتم در مرخصی زایمان بودم و به سرعت مشخص شد که هر کودکی به دلایل مختلف به حضور من نیاز دارد. همراه با مشکل یافتن مکان‌های مناسب برای مراقبت از کودکان برای دو جوان، باید در حرفه‌ام تجدید نظر کنم.

من دو سال را در خانه با آنها گذراندم و با روش جدیدی از زندگی سازگار شدم، اما احساس کردم می‌توانم کاری را مستقل از خانه شروع کنم. خرید اقلام موردعلاقه همیشه برای من مهم بوده است – در ابتدا به دلیل نیاز، زمانی که به عنوان یک پدر و مادر مجرد زنده می ماندم متولد شدم و اکنون بسیار علاقه مندم.

من می‌دانستم که به دنبال یافتن لباس‌های باکیفیت ارزان، دانش زیادی در مورد خرید و مراقبت از لباس‌ها و تلاش برای کمک به خانواده‌های در حال مبارزه هستم.»

من این فرصت را داشتم که در کوچینگ آنلاین رایگان شرکت کنم تا به شناسایی ارزش هایم کمک کنم یک کسب و کار به شکل من بسازید. تصمیم گرفتم قدم بزنم، وب سایتم را ساختم و سئوی فنی و محتوا را مطالعه کردم.

یک پروژه اشتیاق

من از نوجوانی نگران محیط زیست بودم. برای من، پایداری موضوع بسیار گسترده‌ای است – در تمام جنبه‌های زندگی ما نفوذ می‌کند، نه فقط بازیافت یک بطری پلاستیکی خالی و نجات سیاره. برای من پایدار بودن به همان اندازه عمدی و هدفمند بودن در مورد اقلامی است که در زندگی روزمره خود مصرف می کنیم، به همان اندازه که متعهد به بازیافت، صرفه جویی در مصرف انرژی/آب و فکر کردن به ردپای کربن خود هستیم.

ما به عنوان یک جامعه باید مراقب باشیم که منابع را برای نسل های آینده تهی نکنیم و تعادل را حفظ کنیم. اما در مورد آن نیز هست چی ما به عنوان مصرف کنندگان خرید و از جایی که، مقدار خرید ما، استفاده مجدد و تعمیر اقلام و استفاده مجدد. ما باید همه با هم همکاری کنیم تا آسیب های زیست محیطی را محدود کنیم. برای من، کاری که همه می توانند به سرعت و به راحتی انجام دهند، استفاده مجدد از محصولاتی است که قبلاً تولید شده اند و در خانه های ما هستند. این برای محیط زیست بهتر است و برای شما بسیار ارزان تر است!

یافتن ارزش های برند

در کنار مسائل زیست محیطی، من یک قلب واقعی برای خانواده هایی دارم که از نظر مالی دچار مشکل هستند. این یک تجربه زندگی برای من برای سال های زیادی بوده است، به ویژه از زمان تشکیل خانواده. من ایده های زیادی را برای کمک به خانواده ها در وب سایت خود در وبلاگم به اشتراک گذاشته ام.

در شرایط اقتصادی کنونی، خانواده ها از همه جهات آسیب دیده اند. به ویژه آن دسته از خانواده های با درآمد متوسط ​​با یک درآمد که واجد شرایط حمایت مالی نیستند – این حوزه ای است که تجربه و تخصص من می تواند کمک کند و تفاوت ایجاد کند.

تمرکز اصلی من بر ارائه است خدمات مشتری عالی. از تهیه لباس، از طریق فرآیند بررسی کیفیت، تا نگهداری آنها و سپس بسته بندی هر بسته با دقت. من برای اطمینان از مراقبت از همه موارد وقت می گذارم. من چیزی نمی فروشم که لباس بچه هایم را بپوشم.

صفحه وبلاگ Simply Preloved Children's Boutique، به اشتراک گذاری مقالات در مورد لباس های دست دوم
وبلاگ کیت با مخاطبان هدف خود صحبت می کند.

فرآیند از پیش دوست داشتنی

من اقلام را به صورت محلی از مادران دیگر یا در بازارهای آنلاین خریداری می کنم. وقتی سفارشی را ارسال می‌کنم، یک بروشور را اضافه می‌کنم که پیشنهاد می‌کند پس از اتمام، اقلام را دوباره بخرم. هنگام خرید آنلاین، عکس‌ها را موشکافی می‌کنم و توضیحات را برای نقص بررسی می‌کنم.

پس از دریافت اقلام، آنها را در زیر نور مستقیم خورشید بررسی می‌کنم، مخصوصاً دور گردن لباس‌های نوزاد زیر شش ماه (برای لکه‌های شیر) و سرآستین‌های آستین بلند برای نوزادان و کودکان بالای شش ماه (برای لکه‌های غذا). من همچنین درزها را برای سوراخ‌ها بررسی می‌کنم، پشت و جلو را برای هرگونه لکه یا سوراخ بیش از حد سایش بررسی می‌کنم – کوبیدن بیش از حد نیز ممنوع است.

هر چیزی که چک های من را پاس نمی کند به صورت بسته بندی شده و به صورت آنلاین در جای دیگری به عنوان لباس بازی (مناسب برای مهد کودک/پیش دبستانی) فروخته می شود یا برای خیریه ارسال می شود. هیچ چیز به محل دفن زباله ختم نمی شود

من در حال حفاری چرخ خیاطی خود و سفارشی کردن لباس هایی هستم که ممکن است نیاز به تعمیر با وصله داشته باشند. با این حال، باید منتظر بمانم تا کوچکترینم سال آینده به مدرسه برود و از دستم برود!

اطلاعات بیشترمنبع